The Chosen

USA, (2017–2024), 30 h 50 min (Minutáž: 20–91 min)

Tvorcovia:

Dallas Jenkins

Jonathan Roumie, Shahar Isaac, Elizabeth Tabish, Paras Patel, Noah James, George H. Xanthis, Nick Shakoour, Lara Silva, Yasmine Al-Bustami, Kirk B.R. Woller (viac)

Seriál o živote Ježiša, prerozprávaný z pohľadu ľudí, ktorí ho stretli – charizmatického mladého rybára topiaceho sa v dlhoch, ženy sužovanej skutočnými démonmi, mladého vyberača daní nenávideného okolím a náboženského vodcu, ktorého trápia pochybnosti o tradíciách vlastnej viery. (Anego)

Recenzie používateľa FandaF k tomuto seriálu (2)

The Chosen (2017)

Mnoho lidí neví kde to sledovat... Ideál je online a zdarma - přímo od zdroje (výrobce seriálu): https://www.angel.com/watch/the-chosen/ Zvolte si sérii (Season) a díl (Episode). Ve video okně pak vpravo dole lze zvolit jazyk dabingu a titulků. Aktuálně (6.1.2023) jsou v češtině pouze titulky a to jen u prvních dvou sérií. ()

Poslové (2021) (S02E09)

Určitě zatím nejhorší epizoda seriálu. Škoda krásného tématu. No už výběr herečky pro roli Matky Boží v minulých dílech seriálu byl totální omyl a těžce jsem tu nehezkou snědou herečku s nosem jako zoban rozdýchával. Ale v tomto dílu velmi přičmoudlý "rádoby Josef" s dredy, tohle už bylo na mě fakt moc. K tomu strašný akcent angličtiny, který celý seriál provází - v tomto dílu jako by si snad na tom i dávali záležet... Musel jsem to sledovat na 3x a nakonec z odpadu zvednul alespoň na 1 * za Lukáše... ()