Becky (Lulu Wilson) je mladé dievča, ktoré sa práve dostalo do rebelského obdobia. To, čo túžia robiť najmenej, je tráviť čas so svojimi rodičmi, bohužiaľ otec jej k tomu šancu nedá a berie ju so sebou na rodinný víkend k chate pri jazere. Čo ale všetkých vydesí a prekvapí, je nečakaná návšteva zločincov vedených nacistom Dominickom (Kevin James). Becky všetko sleduje z diaľky a v hlave sa jej rodí plán na dokonalú pomstu pre každého zločinca v dome, aj keby mala prvýkrát v živote zabiť. (dixx)

Goldbeater

Po tom, co si Becky hned ze začátku stihne střihnout ta největší žánrová klišé (včetně četných flashbacků do smutné minulosti hlavní hrdinky), tak nějak čekáte, že to následné home invasion to snad vykoupí. Marně. Přichází jen šedý průměr obsahující snad všechny scény a motivy, co jste už viděli v nespočtu jiných thrillerů, zde jsou ovšem navíc prakticky neopodstatněné, protože jednak nástřel motivace záporáků je zcela náhodný a nevyužitý, ale hlavně odhalení (řekněme spíše neodhalení) jejich konkrétního cíle je vyloženě k naštvání. Stejně jako sledovat Lulu Wilson, jak se na sílu snaží zahrát drsný výraz a maniakální zuřivost. Potenciál Kevina Jamese v pro něj netradiční roli prakticky taky nevyužit. Slabota. ()

borec999

Hlavnej 13 ročnej hrdinke, ktorá prišla v detstve o matku, násilne pred očami zabijú otca a ona keďže už nemá čo stratiť sa rozhodne zato partičke väzňov pomstiť a bojovať do posledného dychu. Keď budete ochotní veriť tomu, že by podobné 13 ročné dievča bolo fyzicky,rozumovo a aj psychicky niečoho podobného schopné, tak by vám film, ako mne, mohol sadnúť. Lulu Wilson znova potvrdila, že horory jej aj vo veľmi mladom veku naozaj idú a najmä vďaka nej a pekne brutálnym,krvavým,nekonvenčným vraždám (ceruzka,oko,záver) stojí film za pozretie. Kevin James, naopak, potvrdil moje obavy spred začiatku filmu- do podobnej role záporáka sa proste nehodí, herecky v nej neoslnil a omnoho zaujímavejšou a výraznejšou postavou spomedzi trestancov je tá, ktorú si strihol Robert Maillet. Vo výsledku je teda Becky jednoduchá, nenáročná hororová jednohubka bez väčších ambícií, ktorú som si však ja osobne celkom užil...60% ()

Psychor

Snímek dvou diametrálně odlišných polovin. Hned v úvodu se Becky blýskne působivou rytmizací střihu, která dává tušit, že se dříve či později zkříží cesty dospívající dívky a charismatického trestance s vytetovanou svastikou na týlu. A první desítky minut naznačovaly, že by se mohlo jednat o skutečně nesmlouvavé home invasion s přesahy do okultismu. Jenže hledání artefaktu vyšumělo do ztracena a ani konfrontace Becky s nacistou Dominickem nepřinesla očekávanou hloubku. Místo toho snímek znenadání degeneruje na exteriérovou gore verzi filmu Home Alone, kdy scénáristé zcela rezignují na smysluplné rozvíjení příběhu a vše podřizují zásadě - čím hloupěji a krvavěji, tím lépe. Od chvíle, kdy se třináctiletá slečna transformuje v neohroženou lovkyni nacistů, již snímek nelze brát vážně. Pracně budovaná atmosféra se tvůrcům drolí pod rukama a osud postav začíná být divákovi lhostejný, jelikož se ze snímku vytrácejí skutečné emoce. V tomto ohledu propadla zejména Lulu Wilson, představitelka hlavní role, která vůbec nezvládá práci s obličejovou mimikou. Emoce vyjadřuje víceméně nahodile a způsobem neadekvátním jejímu pravděpodobnému duševnímu rozpoložení. Nejvíce mě iritovalo Beckyino bad-ass mračení, které působí absolutně neautenticky, až vyloženě směšně. Jakožto zdejší hororový expert jsem tak z výsledné podoby snímku Becky velmi zklamán a uděluji mu pouhé dvě hvězdy. ()

bourec

Herecky podivně sestavenej ansámbl, ve kterým stojí za něco snad jen James, protože takhle ho opravdu neznáme.Navíc ve filmu nemáme kladnou postavu, protože Becky a její stavy vzteku (navíc dost blbě zahraný) zaručovali,že dřív nebo později na holka skončí na stejný adrese, odkud ty čtyři píčusové zdrhli.Krvavý je to dost, ale ža by to tam nějak pasovalo, fakt nevim.Přiznám se ,že mě to nebavilo.Blbost.30%. ()

Marceloo

Becky je uprostred puberty, a tak nie je nadšená z toho, že ju otec vytiahne na výlet, čo sa ešte zhorší, keď zistí, že na výlet dostali pozvanie aj otcova nová priatelka s jej synom. Kto ale na výlet pozvanie nedostal, no predsa prišiel, sú štyria nebezpeční väzni, ktorým sa podarilo utiecť počas prevozu. Tí rodinu začnú terorizovať, ale ešte netušia, čoho je schopné nahnevané malé dievča. - Pekné spracovanie toho, ako to dopadne, keď sa stretnú herečka odchovaná hororom a herec z amerických komédií. Progres mladých hercov, ktorí sa v hororoch začali objavovať vtedy, keď som ich začal intenzívne sledovať, je jednou z posledných vecí, ktoré ma prinútia pozrieť si niektoré z noviniek. A musím uznať, že malá Lulu Wilson tu je naprosto fenomenálna, hlavne čo sa týka výrazov tváre pri jednotlivých scénach. Poteší aj velmi pekne spracované gore a kreatívne vraždy. No a hláška ''Better start running. The fat one, he's gonna like, need a head start or something.'' je úplný strop. Záver je ako stvorený pre pokračovanie, ktoré by som si určite pozrel, rovnako ako si pozriem každý horor, v ktorom sa Lulu Wilson v budúcnosti objaví, pretože má pred sebou nepochybne úspešnú kariéru. + Lulu Wilson + herec z Deliver Us from Evil ()

• Simon Pegg měl hrát roli záporáka, dokud od toho neodstoupil v květnu 2019 kvůli konfliktům s natáčecím rozvrhem. O měsíc později byl oznámen Kevin James jako jeho náhrada. Byla to jeho první role záporáka v celé jeho kariéře. (Dalfor)
  • Toto je první záporná role Kevina Jamese, zatím v žádném filmu nikdy nehrál padoucha. (ČSFD)