Po havárii svojho lietadla a strate muža, ktorého milovala, sa charterová pilotka Tanya Jacksonová (Allison McAtee) stane inštruktorkou v miestnej leteckej škole. Tu stretne príťažlivého študenta Jakea (Marc Herrmann) a okamžite je ním posadnutá. Jake je však šťastne ženatý s Annie (Anna Marie Dobbins), zvodom Tanye preto odoláva. Tá sa však nenechá odradiť a začne svoje pilotné schopnosti využívať jedinečnými spôsobmi, aby eliminovala všetkých, ktorí jej stoja v ceste... (TV Doma)

Marze

V Deadly Mile High Clubu jsem byl nejdrive na Jackove strane, ale v druhe pulce filmu jsem uznal, ze mela pravdu jeho matka. Muzete se divat do jeho modrych oci, nebo do jeho hloupe hlavy. Az k znamemu "Houstone,mam problem". Vztah ustredniho paru je typicky po sesti letech prechozeny s pravdepodobnosti rozchodu 90%.Podle vynikajiciho psychologa Jeronyma Klimese svatba vztach prodlouzi o 2,5 roku a dite o dalsi tri roky. ()

kingik

Atraktivní letecká instruktorka Allison McAtee nemůže sehnat odpovídající sexuální pomůcku poté, co v letadle, které pilotovala, zahynul její postelový bůh. Tak začne být na zemi a ve vzduchu nebezpečná svému okolí. A okamžitě začne být posedlá mužem, který se k ní přihlásil na kurzy létání, neb jí nápadně připomíná muže, kterého milovala. A všichni, co by chtěli jejím sexuálním touhám bránit, musí jít z cesty. Tenhle tv thriller mě svým technickým zpracováním vrátil tak o dvacet let v čase, kdy televize s oblibou chrlily velmi levné, scenáristicky slabomyslné thrillery, co měly povětšinou velmi špatné technické zázemí. A je vlastně dobře, že i v současnosti se vyskytuje režisér, co točí filmy pro svoji potěchu. Doug Campbell se vůbec nestydí za to, že jeho film má prajednoduchou zápletku a stavbu a vyhlíží v mnoha aspektech nedokonale. Tetelí se, že dostal do svého filmu sexuální samici, je nadšený, že dostal i nějaké ty neotřelé nápady. Je mu vlastně dokonale u řiti, jak se divák popasuje s jeho výtvorem. A pokud divák sleví ze svých nároků, opravdu podstatně sleví, rozprostře se před ním fajn thriller, který solidně odsýpá a zabaví, v němž jsou role svádění prohozené - žena neúprosně a vehementně svádí muže. Vedle vnadné ústřední představitelky nejsou k zahození její vyhlédnuté oběti, Marc Herrmann jako její objekt posedlosti a Anna Marie Dobbins jako jeho zkoušená manželka. Samozřejmě vraždy jsou k zasmání, koordinace letových sekvencí je podpořena zadní projekcí atd. Režiséra podezřívám, že si z diváka tropil přinejmenším legraci a že celý film natočil úmyslně špatně, aby vyjádřil svoji formu nadhledu a nesouhlasu s dokonalými režiséry. A navíc mám srovnání s řadou jiných televizních thrillerů, které byly mnohem pitoměji orientované a nudily až k posrání. 7/10 ()

Arsenal83 odpad!

Fú, tak tu som už na začiatku kukal ako taký puk, keď film v podstate začína skoro zomierajúcou osobou na lôžku, ledva dýchajúcou, a zrazu strih a začína hudba ako z nejakej plážovej párty. Ten amatérsky prechod ma ohromil. Ale ono to pokračuje ďalej a film prekvapí, keď nie študent zvádza svoju inštruktorku, ale naopak, ona mu čumí vyslovene že do výstrihu, on jej o pár minút na to povie, že som pohádaný so ženou tak spím na pohovke, a ona hneď na to, ok tak poďme na hotel. Takéto neuveriteľné situácie nenapíše ani sám život, len nejaký Doug Campbell, ktorý celý život škrabe na papier a následne režíruje samé odpadky. ()