Na střední škole řádí hacker, který vyzrazuje tajemství studentů. Osamělá, ale všímavá Sofía se pokusí odhalit, kdo to má celé na svědomí. (Netflix)

Trevor

Iba vydarená záverečná epizóda a pomerne dobr nápad celý seriál zachrániť určite nemohli. Treba však objektívne uznať, že záver bol priam dokonalý, najmä opis dnešnej mládeže a obraz ich životného štýlu. Našťastie sú medzi nimi výnimky, ale je ich žalostne málo. Pritom ide o schopnosť kriticky myslieť. ()

FIAT 500

Čekal jsem leccos, pořád je to mexická věc z prostřední střední školy... Ale tohle mně ve výsledku hodně a celkem příjemně překvapilo. Je tam, možná až trochu překvapivě, poměrně silná message, byť v některých chvílích zabalená do nudnější vztahové vaty a řekněme menších nelogičností, či nedotažeností. Možná by tomu prospělo trochu to zkrátit, učesat i prací s kamerou a celkově trochu zrychlit tempo. Ale, fakt zajímavě to ukazuje dnešní závislost na internetu a mobilech a relativně snadnou zneužitelnost osobních dat (a i lidskou povahu bandy zazobaných povrchních lidí). Ne, není to nový a nějak přehnaně originální nápad, ale má to některé silné momenty, které mohou u některých rezonovat, a kvůli kterým si to člověk dokonce možná i chvíli zapamatuje. Celkem nakonec dávám tři a půl orionu, ale protože mně to zase nebavilo tak moc, jdu tentokrát níž. Relativně otevřený konec ale dává prostor pro druhou řadu, minimálně ve stylu "co bylo potom", takže třeba své hodnocení za nějaký ten měsíc upravím. ()

M.i.k.e

nadprůměrná teen jednohubka,která sice využívá některá seriálová klišé,ale zároveň se nebojí přicházet i s ne zrovna typickými řešeními a nápady.Navíc to má slušnou atmosféru,spád,napětí a pro našince neokoukané prostředí.Není to sice nic co bych musel někdy vidět znova,ale těch 8 dílů je úplně v pohodě a druhou řadu pokud nějaká bude bych si klidně dal...70% ()

viperDavid

Španělé umí dělat seriály i když tento byl slabší, ale koukatelný. Hlavní hrdinka neni typickou kráskou a jsou tam slepá místa, kde si divák řekne, že by na to přišel sám. O Hackingu tady opravdu není řeč, je to spíš trapný než založený na počítačové vědě. Tvůrci evidentně neví co hecking je. Ale i tak musím hodnotit kladně ()

Vančura

Naleštěná bída, jako většina současné produkce na Netflixu. Nejvíc mě tam asi zklamalo nevalné obsazení - aby v seriálu ze středoškolského prostředí nebyla jediná hezká holka, to jsem snad ještě nezažil. Obzvlášť ta Ana Valeria Becerril v hlavní roli je ošklivka non plus ultra (letmým nahlédnutím na její Instagram jsem se v tomto dojmu jen utvrdil). Už během první epizody jsem si říkal, že je to tak nezáživné, že to snad nedokoukám, ale nakonec jsem u toho vydržel, a poslední dvě epizody mi tu trpělivost alespoň do určité míry vynahradily, protože ty jediné stojí za to a celé to dávají do nějakého jakž takž smysluplného rámce, který snad i stojí za vidění (samozřejmě pokud od toho člověk nemá nějaká přehnaná očekávání). ()