Clark je pohryznutý rádioaktívnym hadom. Čoskoro po incidente sa jeho ruka premení na hlavu hada, ktorá útočí na každého, kto sa k nemu priblíži. Aj zvyšok Clarkovho tela je plný hadov. Teraz musí urobiť všetko, aby zachránil seba a neublížil ostatným. (helljahve)

Astaroth12

Priznám sa, nenávidím hadov, a aj preto som tento film dlho odďaľoval, ale teraz som dostal naň chuť. Začiatočná scéna, kde hadi boli prejdený autom, tak tá scéna bola s tých drsnejších. Kamera bola velmi slušná a triky boli na celkom obstojnej úrovni. Tak tento film mal temný základ. Bolo tu písané, že tu bola strašná nuda, ale mne sa ani nezdalo, lebo stále sa tu niečo dialo. Väčší problém vidím v dialógoch, sršala z nich naivita a aj celok bol poznačený silnou naivitou. Je nechutný, hnusný, ale vystrašiť dokáže. ()

Bloody13

Hrůzná proměna postihne mladíka, jehož pokouše radioaktivní plaz. Jeho ruka zmutuje do podoby hadí hlavy, čímž pro své okolí začne být smrtelně nebezpečný... Tohle koprodukční ryzí béčko se se svým názvem nejspíš odvolává na sci-fi horor z roku 1987, námětem je však zase úplně jinde. The Bite je hezky natočen, příjemně odsejpá a maskéři dostávají hlavní slovo v posledních 15 minutách, kde hlavní hrdina dostane fyzicky pořádně zabrat. Ten se při pronásledování své přítelkyně plazí v bahnitých stokách a zvrací desítky malých i větších hadů. Radost pohledět. ()

darkrobyk

Ssssss, Moucha, Věc, Had a duha, Pastor Thomas... filmy, které se mi průběžně vybavily. Mutace, dávení, rozklad a znovuzrození. Poněkud bizarní ekohorror o mladíkovi, co si vyměnil ruku za hada. Velmi příjemná hudba (pokud není někdo masakrován) a pomaleji plynoucí děj. Předpokládám, že hady - chudinky na silnici opravdu rozmašírovali... Pěkná práce maskérů i těch, co se podíleli na speciálních efektech - roztržená huba paní doktorky byla opravdu efektní. Jistě, snímek nabízel mnohem větší masakr, řada scén se odehrává v polotmě (njn, film do kina), ale já byl nakonec spokojen. Jen mě mrzelo, že ten zvědavý pánbíčkářský spratek, co tak hloupě zavařil rodičům, nebyl po zásluze roztrhán... ()

Campbell

Curse 2 je pohodové béčko které nikam nepospíchá a jede si svým směrem, rozhodně to není typické béčko, upřímě čekal jsem klasickej hadí horor, ale tohle je celkem šílenost:-) Film má moc pěkné efekty a příběh celkem ujde. NEvíhodou filmu je možná na dnešní dobu poměrně směšnost. Film je spíše pro hororové sběratele, ostatní nad tímto filmem pravděpodobně ohrnou nos, ale já se bavil a moc se mi líbilo posledních 15 minut. ()

SeBig odpad!

Jsem rád, že to tak krásně "navázalo" na první díl. Taky jsem si to báječně užil tenhle skvost, že mi málem praskla hlava. Hadi klovnuti způsobí problém. Největší problém je, že tohle si vůbec dovolilo vzniknout. ()

Chrustyn

Slušné monster béčko o chlapíkovi, který se po kousnutí hadem začne měnit v přerostlého plaza. Přesto, že se jedná o málo známý film, fanouškům žánru, má co nabídnout. ()

eraserhead666

Jsem si říkal, že si užiju mou oblíbenou osmdesátkovou atmosféru. Nakonec jsem zjistil, že to je to jediné (společně s bohovskými stehny Jill Schoelen), co mě na filmu nějak zaujalo. Neskutečná nuda a docela dobrou závěrečnou patnáctiminutovkou (což je ale při stominutovém filmu docela utrpení). Škoda, že se to všechno rozjede až ke konci, ty poměrně dobré triky a masky si rozhodně zasloužily mnohem více prostoru. ()

Karamanlis

O poznanie horšie než Curse z roku 1987, aj keď nejakú tú zábavu si ešte divák užije aj tu. Námet filmu je poriadne bizarný - istého chlapíka kdesi v Arizone uštkne nebezpečne jedovatý krovinár, následkom čoho jeho ruka zmutuje vo vražedného hada a dokonca aj on sám z času na čas z úst vypľúva živé plazy a kdejaké iné svinstvá. S pôvodným Curse tento voľný sequel nemá dejovo vôbec nič spoločného a tematicky skôr pripomína o 15 rokov starší sci-fi horor Sssssss. Najviac ma štvalo, že zabijácku hadiu ruku v priamej akcii takmer vôbec nie je vidieť, vždy keď sa niečo deje, tak sú zábery zostrihané, implicitné alebo zahalené tmou a trochu sa pritvrdí až v záverečných minútach. ()

Gorehound

Tak so skvelou jedničkou to nemá spoločné nič, ale je to prekvapivo skvelá creature feature. Perfektné, slnkom obšľahnuté prostredie, ku koncu búrka, nádherná a cute Jill Schoellen, skvelo, hutne a štýlovo natočené a zopár parádnych gore efektov. Plus early 90s atmosféra, s typickou hudbou. A creature, slizké a ku koncu až nechutné efekty od skvelých Screaming Mad George, ktoré mi pripomenuli Briana Yuznu(tuším robili nejaké tie efekty aj do jeho peciek), to je "prípad" sám o sebe. V tom najlepšom slova zmysle. Svižný, štýlový, atmosferický film, pre všetkých, ktorým sa cnie za 90s VHS peckami. Čert vie, prečo som sa tomuto filmu tak dlho vyhýbal. ()

Luk80

Parádní hadí horor. Zřejmě ten nejlepší jaký jsem kdy viděl. První díl " Kledby" je sice mnohem lepší, ovšem zdejší poslední záběry se napětím jedničce krásně přibližují. Finální proměna v bahně je náramná. Další skvělou částí je hudba. Mám rád podobné temné motivy co přesně ví, kdy přichází jejich čas. Ono v podstatě tento film je celý temný. Temný fajny horor a to je přesně ono!! ()

Han22

Nechápu proč Curse 2, když to s prvním dílem nemá absolutně nic společného, dokonce ani námět. Curse 2 je o chlápkovi, kterého pokouše had a jeho ruka se začne měnit na hada. Aby toho nebylo málo, tak ve finále i plive hady a nakonec se na hada regulérně promění. Aby takový pitomý námět fungoval, muselo by to být špičkově natočené a zahrané (Moucha), nebo naopak ulítlé akční béčko. Bohužel tohle není ani jedno, je to ospalá, smrtelně nudná road-movie s pár nezajímavými vraždami a jakžtakž slušným finále v bažině. A taky tu hraje Klinger z Mashe, zdaleka nejzajímavější postava a nejlepší herecký výkon. ()

beso74

Film s jednoduchým a všehovoriacim názvom Bite napadlo niekoho uviesť ako druhú časť o rok staršieho nevlastného brata. Nemá to nič spoločné s dejom predošlej časti, ani jedna z postáv tu nie je ani len spomenutá, ale ak je to napísané, že je to pokračovanie, tak to asi musí tak byť. Niet tu žiaden šmejd z vesmíru, žiadna kontaminovaná voda, namiesto toho množstvo plaziacich sa beznohých stvorení s papuľou plnou jedu a mladý pár, ktorý si to namieril na nesprávne miesto. Chvíľka nepozornosti, jedno cvaknutie so zubami a malér je na svete. Našťastie sa tu objaví Jamie Farr známy z M*A*S*H, ako pofidérny ranhojič, podá nejaké antisérum a párik si spokojne ide ďalej. hadiemu uhryznutiu nevenuje ani toľko pozornosti, ako by venoval psiemu (hoci, ako sa ukáže vo filme, to od seba až tak vzdialené zas byť nemusí). Zvyšok filmu je variáciu na vlkolaka, mladík sa pomaly ale isto transformuje do niečoho, čím nechce byť, ale čo nedokáže ovládať. Pokiaľ je prvá polovica filmu rozvláčna až nudná, posledná tretina stojí za to, predovšetkým kvôli precíznej práci chlapíka menom Screaming Mad George, ktorý stojí za podarenými špeciálnymi efektami. Vďaka jeho nadľudskému úsiliu sa podarilo filmu horko ťažko vytiahnuť aspoň na úroveň slabšieho priemeru. ()