Chi Chi Chi Chi Chip a Dale, zákon hájí... Určitě si všichni pamatuje na tento seriál z dětství, kterému, co si pamatuji, předcházel seriál "My z Kačerova". Hlavní hrdinové Chip, Dale, Monty, Gadgetka a Zip musí neustále řešit všelijaké tajuplné příběhy, počínaje nákupem buráků v obchodě a končíc záchranou "světa". Nejen díky vynálezům Gadgetky, ale sehraností celého týmu - roty se nakonec záchrana vždy povede. (mr.cartman)

Ice123

Jo Chip a Dale, ale pro mě hlavně nezapomenutelná Gadgetka, která měla neustálý nával nápadů a strojů. A samozřejmě i Monty, který byl vždy jak zhypnotizovaný, když ucítil vůni sýr a nerozlučitelná dvojka s mouchou Zipem ;) 90% ()

WolfR

“Tahle príma dvojka slídilů ta řeší problém tvůj. Chip, Chip, Chip a Dale – zákon hájí - Chip, Chip, Chip a Dale – v tomto kraji - V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát eR…“ Nezapomenutelný seriál z dětství, kvůli tomuhle jsem vždycky v sobotu ráno brzo vstával, srdcovka, 5 hvězd. ()

otík

Když jsem byl v mladším věku a Nova začínala, i tohle vyloženě pro malé děti se mně dotklo (podobně jako Všichni z Kačerova, Gumídci atd.). Není to žádná velká bomba, ale také to není nic závadného či špatného pro malé cipísky. Sice je to občas docela ujeté, ukřičené, honička střídá honičku, ale celý seriál si udržel slušnou úroveň. Původní znělku napsala Alice Nemanská a zpívali Vilém Čok, Ota Baláž a Kamil Střihavka a šlo o báječnou znělku, která utkvěla tehdejším dětem v paměti. Ta nová, která chodí na Barandově či Déčku, je fakt úděsná. Text napsal Eduard Krečmar a zpíval David Uličník. ()

sir-dave

Památné pravidelné víkendové sledování TV brzo ráno, hned po strýčku Skrblíkovi. Srovnávat je nejde, oba patří do zlaté éry animáků. Nevím co dnes ráno běží a na co se dnešní děti dívají ale ta skvělá doba už skončila. Vytvořit něco kultovního podobného rázu už nevím zda se někomu povede. ()

ing.Frosty

"Nesnaž se pochopit Tlusťocha Chipe, dostaneš křeče do mozku." nebo "5 dynamitových patron ? S tím tahle plechovka nepřeletí ani plot. Pro jistotu jich tam dám 20" no kdo by nemiloval Monty Jacka? ()

filmmovier

Další nesmrtelná a stále skvělá klasika, na které jsem s Novou a původním dabingem vyrůstal a nikdy na ní nezapomenu. Skvělá znělka, skvělé postavy, prostě paráda. Ale Kačeři byli lepší. 90%. A opět, škoda, že se to už nevysílá, protože Rychlá rota je pro mě osobně stále obrovská pecka. "Chi, Chi, Chip a Dale zákon hájí..." ()

haushinkaa

Další oblíbenci z dílny WD, díky nimž jsem byla o víkendu opravdové ranní ptáče... Nejvíc se mi líbili Chip a Dale, skvěle se doplňovali, platilo tu "protiklady se přitahují", Chip byl vždycky takový spontánní rošťák a vtipálek, zatímco Dale dělal všecko s rozmyslem a působil na mě jako elegán, v té své kožené bundě s kožíškem a klobouku... A taky mě bavil Dr. Nula a jeho synovec Normík a jeho povzdech "Proč ostatní děti bydlí na konci města, jen já na konci světa?" ()

kinghome

Můj nejoblíbenější animák, když jsem byl ještě prcek! Viděl jsem snad všechny díly stokrát. Kde jsou ty časy, kdy se dělaly pořádné animované seriály pro děti. Já to prostě miloval. ()

Kri-kri

Z disneyovských seriálů z ČT mi tento přijde asi nejslabší, tedy až po Medvídkovi Pú. V 90. letech mě Rychlá rota docela dost bavila a když tenkrát běžela v TV, nahrával jsem, ale postupem doby můj zájem o tento seriál čím dál víc chladl. Dnes už si Rychlou rotu pustím tak jednou za 5 let a spíš z nostalgie. Z hlavních postav mi byl nejsympatičtější přemýšlivý Chip, asi že z nich byl nejméně groteskní a nebyla to postava primárně určená pro humorné scény, naopak infantilní Dale (třebaže výborně dabován Kaiserem) a hyperaktivní Gedžitka na mě často působili jako rušivý element. Za špatný seriál to ani po těch letech nepovažuji, ale mezi mé nejoblíbenější už nějakou dobu nepatří, v tomto případě už zub času zapracoval. Stále ale slušný průměr 3 *. 55% ()

rudeboy

Pekne animovaný seriál pre deti z Disneyho dielne. Nemôžem povedať, že som sa pri ňom bavil tak ako pri Káčerovcoch, ale napriek tomu ma vždy dokázal pripútať k televíznej obrazovke. Mojou najobľúbenejšou postavičkou sa stal tlstý myšiak Monthy a jeho hláška: "Cítim tu niekde sýýýr..." :-) ()

BS

Vedle My z Kačerova určitě nejlepší animovaný seriál od DIsneye. a Gadgetka je kočka (ikdy je to hlodavec). ()

anli

Dalsi Disneyovska televizni klasika a s ni vsechno,co k ni patri-napeti,vtip,humor,dojeti a zabava.Navic je to roztomile namalovane a i kdyz je to urceno hlavne detem,ukazte mi nekoho,kdo se na to nikdy nekoukal-no,vidite neznate nikoho.Ja take ne a davam rychlych 90%. ()

Rychlá rota ve filmu

Rychlá rota ve filmu

22.05.2019

Nejodvážnější veverky od studia Disney dostanou vlastní film. Hrdiny Chipa a Dalea z Rychlé roty si totiž vezme na starost Akiva Schaffer (Sousedská hlídka, Popstar: Never Stop Never Stopping). Jméno… (viac)

Rychlá rota míří do kin

Rychlá rota míří do kin

04.02.2014

Správný... zásah... v tu pravou chvíli mám, když přízrak... temný... svým rejdům šanci dá... na velkém plátně! Ano, čtete správně. Slavný animovaný seriál, na kterém musela vyrůstat většina uživatelů… (viac)