Prasátko a jeho velký příběh

• USA Piglet's Big Movie

Film Prasátko a jeho velký příběh je další pohádkou, ve které se setkáme s oblíbenými zvířátky ze Stokorcového lesa. Tentokrát se parta přátel přesvědčí o tom, že i malé zvířátko může dokázat velké věci. Když se zvířátka společně vydají na sběr medu a nechají Prasátko díky jeho malému vzrůstu doma, začne si připadat méněcenné. Pak se najednou ztratí a ostatní zvířátka použijí jeho památník jako klíč k jeho nalezení. Při tom si uvědomí, že toto velice malé zvířátko bylo ve skutečnosti v mnoha směrech velkým hrdinou. Po rušném hledání a jeho dramatickém vyvrcholení dostává Prasátko další příležitost dokázat, jak velký vliv mělo na své kamarády. (oficiálny text distribútora)

sskrblik

Médvídek Pú je jedna z nejhezčích Disneyho pohádek a prasátkův příběh vypráví o nadraženosti :-D a povyšennosti ostatních členů Stokorcového lesa. S pěknou písní na konci v origánálním znění. ()

Kaja

Docela jsem se u toho ukousávala nudou a hlavně fandila prasátku, to jo. Co mě přimělo abych nedala * byla hudba od Carly Simon. ()

Koda

Přiznám se k jedné věci. Jako dítě, co jsem tohle sledoval mě bylo vždycky strašně líto těch ulítlých namalovaných stránek... prostě jsem z toho neměl dobrý pocit a ta písnička byla dost smutná. V zásadě ale mě potěšilo, že i prasátko dostalo příležitost, a dokázat, že i bojící se stvoření dokáže předvést užasný skutek. With a Few Good Friends je opravdu nostalgická píseň, u které si člověk řekne: No do hajzlu, čím je ta píseň starší, tím si člověk uvědomí, že ten život je čím dál tím křehtější a přátelé si musíš udělat co nejvíc co to jde a užít si je... protože přátelství netrvá věčně. ()

werus

Ani Prasátkovu ani Tygrovu příběhu nedokážu dát míň něž čtyři hvězdičky. Vždyť tahle parta mě provázela dětstvím a já je měla tak ráda. Vlastně mám pořád :). Ale nehodnotím jenom z nostalgie, nemyslím, že by Prástkův velký příběh byl o hodně méně kvalitní než původní Púovské příběhy i když ten Tygříkův je o něco lepší. Ale třemi bych ho zařadila do (pohádkového) průměru a to si zas podle mě chudák Prasátko nezaslouží. Už tak toho zažilo dost :) ! ()

Olík

Klasický medvídek Pú….Tygr skáče na ocase, z Ijáčka teče pesimismus i ušima, Pú ujíždí na medu, Králík se to celé pokouší organizovat, klokanice Kanga se pečlivě stará o malého Rooa….jenom Prasátko si pro sebe uzmulo hlavní roly. Prostě Stokorcový les, ukecaná Sova, velké medové loupeže….tady se není o čem bavit. Ale byl taky někdo tak zmatený z příběhu, jako ony lesní včely, které tak rád Pú obírá o jejich lepkavé produkty? Už se mi dlouho nestalo, abych se u příběhu pro děti své dcery pořád ptal: „ a teď jdou kam a proč?“ „a teď dělají co a proč?“ …..nevěděla ani ona. Pointa: buď jsme trochu méně bystrá rodinka, nebo zápletka a její ztvárnění bylo trochu, jako za ní stál sám medvídek Pú. Každopádně o laskavost, nostalgii (vy dříve narození), pohlazení nebo úsměv od ucha k uchu ochuzeni nebude. Jak říkám: „ klasická medvídek Pú“. ()

Scraffy

Jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok detstva. Miloval som ju a po dlhom čase som si ju pustil znova. A tá krása sa nezmenila! Užil som si to rovnako, ako za mlada. Príbeh je pekne premyslený, pesničky sú pekné a celkový dojem z filmu je parádny. ()

eMeMko

Ale jo, koukat se na to dalo, ale nic objemnějšího než průměrný animovaný film nečekejte. Příběh je dosti jednoduchý, rozdělený na pár aktů, takže ve výsledku stačí udržet pozornost vždy jen dvacet minut. Postavy jsou už klasika, každý je zná a každá z nich má něco do sebe. Finální hodnocení: děti si tento film stoprocentně užijí. U dospělých už to tak žhavé není, nicméně jedno zhlédnutí neuškodí. ()

Radek273

Pro děti fajn, pro dospělé ovšem hodně jednoduché. Ve výsledku jinak pojatý souhrn příběhů o Medvídkovi Pú, i když trochu zkreslený pro účely tohoto příběhu. ()

sofieikara

Film na kterém jsem asi ve čtyřech letech byla jako první v kině.Potom jsem o tom filmu pořád mluvila a kreslila obrázky.Je to prostě nádherná pohádka.Součást mého dětství. ()

Rimina

Moc laskavý film.Pohlazení po duši.Jsem milovnice Prasátka a té jeho roztomiloučké povahy.Při dívání na filmy s ním,mám vždy chuť si pro něj do televize hrábnout a mít ho jako kamaráda na život a na smrt.Mám Tě ráda Prasátko!Ještěže tě vlastním aspoň v plyšové podobě. ()