Macko Pu

• Slovensko Macko Pú (viac)

Vráťte sa v tomto dojímavom pôvodnom filme do Stoakrového lesa, znovu sa stretnite s obľúbeným mackom a jeho bláznivými, no vernými priateľmi a vychutnajte si čarovný rodinný zážitok. Keď smutný starý Híkaj stratí chvost, Sova pošle celú skupinku - Pua, Tigra, Králika, Prasiatko, Kangu a Rua - na bláznivú výpravu, aby pomohli Híkajovi a zachránili Christophera Robina pred záhadným Baksunom. Macko, ktorý plánoval iba nájsť trocha medu, nakoniec prežije veľmi rušný deň. V tejto vynovenej klasike inšpirovanej piatimi príbehmi z kníh A. A. Milna a vytvorenej v Disneyho legendárnom, ručne kreslenom štýle sa jedna z najobľúbenejších postáv na svete predstavuje úplne novej generácii. Úžasne svojrázneho Macka Pu plného nových piesní jednoducho musíte mať. (Disney+)

ivishka

Medvídek Pú - moje dětská láska :-).//Pobavilo - 7 znamení, že postavičky z Medvídka Pú berou drogy : Ijáčka nic nezajímá, ma pomalé reakce a do ničeho se mu nechce -> Marihuana. , Prasátko se všeho bojí včetně toho, že po něm jdou -> Houbičky.,Králík se do všeho míchá a pořád musí všechno mít -> Kokain.,Tygr nedokáže být v klidu, pořád poskakuje a přesto není nikdy unaven -> Extáze.,Pú má rád sladké a má velkou představivost ->LSD.,Kryštůfek Robin může mluvit se zvířaty->Halucinogeny.,Sova je vždy tam, kde je jí zapotřebí a pomůže každému, kdo to potřebuje->Dealer. ()

MsUtahraptor

Všichni jsou šílení a nikomu to nevadí. Medvídku Bobkovi vypadávají střeva, Prasátko jako piñata, chladné klokánečkovo "Send the pig!", peněz a slávy chtivý zajíček... Že jsou v těchhle příbězích všichni na drogách, nebo přinejmenším případy pro cvokaře jsem si pamatovala, ale to, že to může být i poměrně brutální mi jako dítěti uniklo... Zajímalo by mě, kolik oslíků skončilo díky téhle partě s hřebíkem v zadku. ()

papadoce

Dokonalý Macko Pu. Naivita až hlúposť postavičiek je tak okúzľujúca, až odzbrojujúca, že ich nemožno nemilovať všetky. Vrátane Späťsoma. Pre mňa takmer dokonalá rozprávka. Humor, láska, priateľstvo v každom zábere. A.A. MILNE je génius. Krásne. Tak čo ešte ten Späťsom vie, povedzte niečo aj vy tiež. ()

jafuska

přesně pohádka pro děti, ale pro dospělé opravdu ne, medvídka Pú snad zná každý, at už v knižní podobě, nebo ted dokonce ve filmu, ale dát to do kin, to je velká odvaha, ale asi počítali s tím, že na to půjdou hlavně děti, ale co dospělí? ty to musí přetrpět, a budou rádi, že sledování mají za sebou, mě bohužel film nijak neohromil, ale přesto takto hodnotím, asi proto, že knížka byla pro mě když jsem byla menší daleko lepší, a asi jsem se chtěla vrátit do dětských let, ale stálo to vůbec za to? medívdek pú je roztomilý, o tom není pochyb, ale tím to asi tak končí, ()

otík

Velká škoda takového množství písní. Některé mají svůj význam (všechny kolem medíku), jiné jsou skutečně zbytečné. Jde ale o zábavný animák pro menší děti řadící se mezi klasické předchozí Púovské filmy a rozhodně patří k těm nejlepším. Dabing zde - http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=12608. Písně nazpívali Jiří Knot, Radka Fišarová, Dušan Kollár, Roman Vocel, texty písní: Pavel Cmíral a Zdeněk Štěpán ()