Vinni-Puch idjot v gosti

• Sovietsky zväz Винни-Пух идет в гости (viac)
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážny
Sovietsky zväz, 1971, 10 min

Réžia:

Fjodor Chitruk

Scenár:

Fjodor Chitruk

Jevgenij Leonov

Medvídek Pú a Prasátko jsou na procházce, když tu náhle Medvídka napadne, že by se mohli jít podívat na Králíka, aby je pohostil. Králík jako správný hostitel nosí na stůl, co mu síly stačí, a tak se stane, že králičí nora je na zpáteční cestě pro dobře najedeného Púa příliš úzká. (Weissik)

Jezinka.Jezinka

Předloze věrná další vyprávěnka o nablblém medvídkovi, kterého jsem měla už jako dítě chuť upálit i s celým Stokorcovým lesem, jeho obyvateli, polštáři, Krištůfkem Robinem a pro jistotu i s Robinem Hoodem. Vinni-Puch se obžírá a vypadá to, že ubohý králíček v přímém důsledku jeho návštěvy zemře hlady. A pak si ještě provokativně zpívá. Žádám nástup crossoveru, to dnes frčí, sem bych poslala syna lovce medvědů. ()

Bigrambo

Neméně zábavné pokračování příběhů sovětského medvídka Pú. Ve druhém díle trilogie se „Viňi Puch“ a „Pitačok“ rozhodnou, že zajdou k někomu na návštěvu. A do cesty se jim postaví králíkova nora… ()

Sandiego

Příjemné naivní zpracování mé oblíbené kapitoly, až na to, že medvídek Pú se mi tu jeví krajně nesympaticky. Zato prasátko si zaslouží plný počet. ()