Macko Pú a medový strom

• USA Winnie the Pooh and the Honey Tree

Medvídkovi Pú došly zásoby medu. Aby taky ne, když všechen med, který by měl mít do zásoby, hned poctivě sní. Vyrazil proto ke stromu, ve kterém bydlely včely. Jenomže hnízdo je moc vysoko, a Medvídek Pú příliš těžký. Naštěstí Kryštůfek Robin najde vždy řešení a Pú brzy stoupá k nebesům. Včely jsou ale proti a Medvídek Pú musí hledat jiný zdroj. Med nalezne až v noře kamaráda Králíka, a je ho tam tolik, že Pú za krátkou chvíli zdvojnásobí svůj obvod a při cestě ven uvízne ve vchodu. Kamarádi, na pomoc Púovi! (dopitak)

dopitak

Část celovečerního filmu z roku 1977, tvořící z něj přesně prvních 25 minut. Tenhle kraťas asi dabing nemá, a tak doporučuji odkazovaný film. ()

majo25

Film bol neskôr pridaný do celovečerného filmu Medvedík Pú - Najlepšie dobrodružstvá. Mlsný Pú opäť hľadá niečo do svojeho veľkého nenažraného žalúdka. Tá jeho mlsnosť, ktorá ide aj cez mrtvoly, ma vždy hnevala, preto napriek kúzelnej animácii iba lepšie 3 hviezdy. ()

pistik

Ide Macko Pu a prasiatko lesom a prasiatko sa pyta: -Kam ideme macko? -Zmlatiti svinu! -A neutecie nam? -No a kdeze by si utekalo.. ()