She-Hulk zastupuje Leap-Froga, ktorý sa zranil kvôli zlyhaniu svojho superobleku na mieru. (Disney+)

tein odpad!

Tak tomuto dilu davam prvni odpad. Daredevil byl pekne zpestreni ale to co provadela Jane / She-Hulk je opravdu odpad ze dna smradlave zumpy. Zde nam uz uplne ukazou, ze Jane je emocne totalne vysinuta nadrzena slepice ktera premysli jen svou pipinou... To je asi ta emancipace, kdyz se rika, ze chlapi premysli  svym prirozenim, tak zde chteji ukazat asi to same u zenskych. Po tomto dilu teda uz uplne nechapu pro koho je serial vlastne urcen. Pro male deti to asi rozhodne nebude a pro rozumove aspon trosku vyspele fanousky MCU uz teprve ne. Tak nam asi zbyvaji jen ty podobne vysinute nadrzene slepice nebo trefene pubertacky jez mozna toto berou jako takovou prapodivnou MCU verzi Sexu ve meste. A jen si rikam chudak Daredevil, na co to musel vlezt, dle tohoto idiotskeho scenare. ()

BartComicsCZ

Člověk se u seriálu určitě zabaví, ale z příběhového hlediska je to tragédie. She-Hulk hází z auty jen proto že to scénář chce a aby vůbec mohla mít s Daredevilem nějakou konfrontaci. Průměrné 3 * ()

jirikzaboj

Celou dobu mi to připomínalo jaksi Kick-Ass. Tou parodií, barvami, jednotlivé dekonstrukce různých klišé. Akorát je to Marvel a nějak to prostě sakra pořad není ono. Není třeba nechat v tajnosti, že se konečně objevil Charlie Cox aka Daredevil. Skvělé scény, přesto nemůžu dojmout pocitu, že prošel změnou nejen jeho kostým, ale docela i charakter. To jsem čekal, ale možná ne až tak moc. Každopádně k tomuhle tématu není třeba dělat předčasné závěry. Důležitější je She-Hulk, která stále není tak zajímavá, jako její hostitelska Jen. Hlavně kvůli ni se seriálu celou dobu zastávám a dokud bude podávat tak kvalitní výkony, tak možná pořád budu. Finále incoming. Jsem zědavý, co nabídne. ()

Johny203

She Hulk/Jenn je štetka, keby nebola ušetrí si mnoho nepríjemností. Vlastne by to zrejme bol úplne iný seriál a možno by bol aj dobrý. Búranie štvrtej steny  je stále trápne, rovnako ako nasilu vymyslená romantická linka. Navyše nás She Hulk pripravila o akčnú scénu v chodbe. ()