Späť v Jersey, Kamala chráni Kamrana pred Kontrolou škôd, ktorá ho chce dostať za každú cenu. (Disney+)

johnsnow

No jo ukončenie vv typickom MCU štýle, i ke´d škoda lebo tá prvá časť v škole pôsobila fakt zaujímavo, ale trošku škoda, že potom to nabralo typický CGI marvel smer ale šak no rátal som s tým a aspoň oceňujem, že tu opäť kamala použila svoj plánovač. Potitulkovka s kravkou Denvers tiež celkom príjemná a úprimne som ju ani nečakal. ()

tomik99

Hrozně moc jsem tomuto seriálu fandil a má pár skvělých momentů. Iman Vellani je velice důstojnou Ms. Marvel, bohužel vidle jí do toho hodili "nadaní" tvůrci, který si přečetli první komiks o postavě a udělali z toho šest hodinových epizod. Tohle je zkrátka špatně. I když je to seriál pro nejmladší MCU diváky, musí to mít určité zákonitosti a logiku. To ale nemá. Ten burcující dav byl úplně mimo. Ms. Marvel bojující proti poldům je taky mimo. Měla naopak ukázat rozdíl a vystoupit proti agresivnímu Kamranovi. Děti, které dokážou sejmout vycvičené komando, které nestřílí, je taky úlet. Bohužel, Kevine, další seriálový přešlap a streak pokračuje. ()

jirikzaboj

Nejsem fanoušek poslední epizody, protože to bylo ze 70% dost cringe. Nevadí mi ani dětinská výprava, jako spíš jistá rozhodnutí. Najetí na školní sám doma bylo fajn. Ale cokoliv se stalo potom, to jsem si jen říkal WTF. Celkově je vyústění seriálu takové nijaké, ostatně jak nám sám  dlouho dobu sám napovídal. Úkolem bylo seznámit se s novou hrdinkou MS. Marvel. A to se podařilo, i když fakt s levnou vizí. Více si nechám na hlavní recenzi série. ()

kenkaku odpad!

To byla zase parodie :D. Jak tam agenti Likvidace škod cupitali sem a tam pořad dokola… nebo to jak  všichni sledují non-stop sociální sítě (aby mohli bleskurychle reagovat v tak hojném počtu). Proč to musí být TAK MOC debilní? Děj epizody jen potvrzuje, že celý seriál. Eman naprosto žádnou nosnou linku (nebylo co uzavírat). Navíc za vysloveno urážku považuji ten závěr s výhružkou, že tahle hrůza bude pokračovat. ()

Lenka.Vilka

Tak a je tu finále...a přestože doposud jsem byla spokojená, měla jsem obavy...vždyť je to finále! Ale fungovalo to. Jak první polovina, tak potom druhá polovina, kde už se uskuteční plán samotný, ta část, kdy pomáhají kamarádi. Byla jsem vážně moc spokojená. Ano, celý záver před školou je zaměnitelný ve stylu jako v závěru každého mcu filmu, pokud jde o zpracování akce, ale...je to seriál, a i v některých filmech to cgi bylo mnohem, ale mnohem odpornější, takže...asi tak ;) nebudu si stěžovat...jenom abych si na něco stěžovat mohla. Fajn závěr  :) ()