Náramok odhaľuje Kamale tajomstvá o pôvode jej rodiny, ako aj pravdu za Clonou. (Disney+)

66pepo66

Toto je prvý Marvel projekt od roku 2008, ktorý vytvoril Feige a jeho Marvel, a ktorý sa mi nepáči. Strašne priamočiare. Niekedy strašne osekané. Detinské. Nezmyselné. Lacné. Pôsobí to naozaj ako keby to napísalo 12 ročne dieťa a dalo to do réžie začínajúcemu režisérovi. Veľmi slabé. A to som so hovoril po prvej a druhej časti, že snáď sa to ešte rozbehne. Lenže tu okrem hlavnej hrdinky a jej rodičov nie je asi sympatický nikto. Snažia sa predostrieť 10 vecí, ktoré však reálne nedostávajú priestor. Vlastne celá táto séria je ani neviem o čom. Ešte aj tie postavy tam konajú a správajú sa veľmi nelogicky a neprirodzene. Až mi je smutno z tohto. ()

oveckaoa

Dobře tak, že si dáme islámskou teroristickou propagandu o tom jak jsou všichni muslimové hodní a Indové a Angličané jim ubližovaly může být akorát, že není vše tak černobílé jak to zde ukazují tady si dáme odkaz kde se píše  , že muslimové tehdy zabili 14 evropských jeptišek a zabíjeli ve velkém i hinduisty   https://cs.wikipedia.org/wiki/Prvn%C3%AD_v%C3%A1lka_v_Ka%C5%A1m%C3%ADru . U některého z dílů jsem psal, že se ten seriál nikam neposunuje záporáci nejsou zajímaví (tohle by se dalo zachránit nějakou omáčkou kolem jejich vzniku, ale to Marvel ani to nezvládá o závoji  se dozvíme zajímavého jen to, že nějakým způsobem zabíjí své členy a, že pokud se nechá otevřený  zničí svět nabízí se otázka proč to neřeší třeba Doktor Strange , když od prvního dílu eviduje hrozby pro Zemi , ale tvůrci by to vyřešily nejspíše tak, že to je tím, že není muslim to jen dokazuje jak si Marvel na to svoje univerzum nechá kálet ) . Jinak ty kostry vypadají příšerně já vím, že ty seriály mají menší rozpočet než filmy , ale tady ty triky kdy se změní živý člověk na kostru vypadají snad ještě hůře než v Spidermanovi od Raimiho z roku 2002 a přitom tohle je z roku 2022.  Moje přání do posledního dílu , i když s ničím s tím nepočítám ať se tam objeví Cpt Marvel a ať to nějakým způsobem naváže na Marvels co mají premiéru příští rok kde má Kamala taky hrát.  40 procent ()

Dukekuky

Tady už to bylo lepší, bylo zde hodně emočních scén některé byly fakt dobré ! Ale bohužel 3 hvězdy kdyby epizoda skončila dřív u emoční scény tak by byly 4 hvězdy. Ale historická událost rozdělení Indie a Pákistánu se povedla a jak už je známo u tohoto seriálu vždy se to pokazí. 5. epizoda je už lepší a uvidíme jaké bude finále ! 5,5/10 ()

jirikzaboj

Ač je epizoda zbytečně ze začátku natahována, tak konečně měla zase aspekt důležitosti a dílky závěrečném odhalení měla i rodinnou atmosféru, která tomuto seriálu sluší nejvíce. Najednou zas více věci dává smysl a kdo ví, třeba se to finále nakonec i povede. Bohužel ale zatím nevidím byť náznak, že se to chýlí ke konci. Tak absolutně nevím, co od toho čekat. ()

Chen

Obvykle nejsem fanda flashbackových epizod, ale v tomto případě musím hodnotit kladně. Příběh se neposunul extrémně dopředu, ale pozornost se zaměřil na historii rodiny Kamaly a bylo zajímavé to sledovat na pozadí známých historických událostí. Nejsem si ale jist, proč byla tato epizoda tak krátká, část odehrávající se v současnosti byla uspěchaná a useknuta v nejméně vhodnou chvíli. ()