Cassie se vzpamatovává z velké hádky s Annie a utíká před vším, co souvisí s Alexem. Vezme Buckleyho na flám, který skončí zhroucením. Megan se vydává na tajnou misi a Miranda pod sílícím tlakem svých spolupachatelů pokračuje v pronásledování Cassie. (HBO Max)

Anderton

Zatiaľ asi najslabšia epizóda. Nič k veci sa nerieši, akurát paralelná dejová línia s Mirandou má nejaké gule, veď zomrú hneď dvaja ľudia. Cassie sa len stále s niekým háda, snaží sa ukradnúť umelého poníka z dôvodu, aký by mala maximálne tak Lisa Simpson a tak tu máme v podstate iba guláš a chaos. ()

Lenka.Vilka

Solidní hrabičky. Všechno tam bylo perfektní. A že ochranáři osvobodili růžového poníka. A co?!?! Čekáte něco jinýho? Závěr epizody asi neocení chlapy, ale na podobné zhroucení a řeč s bráchou jsem čekala už hodně dlouho. Takže dík... ()

Necrotongue

Předchozí díl jsem v podstatě pochválil, a jak jsem mohl očekávat, byl jsem ihned po zásluze potrestán výletem do vnitřního světa zasloužilé alkoholičky. Výsledkem pro mě byla nezáživná šestá epizoda, v níž šla veškerá dynamika příběhu do kopru a do popředí se dostaly jen vzpomínky, flashbacky a ty fakt divné vnitřní dialogy. Vlastně ne, ještě se řešily (tak nějak) vztahy, ale bylo to prostě málo. Za mě šlo o zatím zřejmě nejslabší díl, který mě věru nepotěšil. / Poučení: Pokud dlouhodobě piješ, abys zapomněl, nekaž si to tím, že se budeš snažit vzpomínat, jinak přijdou všechny investované prostředky vniveč. ()