Réžia:
Christiane BlumÚčinkujú:
Björn Casapietra (moderátor), Luise Bähr, Jessica Boehrs, Simon Böer, Grit Boettcher, Markus Böker, Tina Bordihn, Johannes Brandrup, Volker Brandt, Pascal Breuer, Ursula Buschhorn (viac)Účinkujú
Ralf Lindermann
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mama pre Annu (2005) (TV film)
Loď snů (1981) (seriál)
Stephan Luca
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Heiter bis wolkig (2012)
Cesta za černými rytíři (2017)
Bezuchí zajkovia (2007)
Michaela May
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Výstřely na Broadwayi (1969)
Heidi (1965)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Horst Naumann
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Výstřely na Broadwayi (1969)
U47 - Kapitänleutnant Prien (1958)
Krvavý pátek (1972)
Timothy Peach
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Vzkriesenie (2001) (TV film)
Láska, deti a veľké srdce: Čarovná Afrika (2009) (TV film)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Wolfgang Rademann
Nemecká ríša
Christina Rainer
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Siegfried Rauch
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Generál Patton (1970)
Le Mans (1971)
Orol pristál (1976)
Christine Reinhart
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Charlotte Linková (1999) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Claudia Rieschel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Le Serpent (1973)
Rosenstrasse (2003)
Miesto činu (1970) (seriál)
Michael Roll
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Muž v soli (1989) (TV film)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nemať čo stratiť (2017) (TV film)
Birge Schade
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Mimo ticha (1996)
Krížová cesta (2014)
Sestra spánku (1995)
Jochen Schropp
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Srdcová záležitosť (2022)
Dievča pre všetko (2007) (TV film)
Katharina Schubert
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Sigmar Solbach
Najlepšie filmy:
Titanic (1984) (TV film)
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
Prokletí posedlosti (2001) (TV film)
Jutta Speidel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Příteli můj (1993) (seriál)
Kandidáti života a smrti (1979) (TV film)
Svatá země tyrolská (2010)
Alexander-Klaus Stecher
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
V Údolí divých ruží (2006) (seriál)
Robin Pilcher (2006) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Manon Straché
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Carin C. Tietze
USA
Najlepšie filmy:
Echte Kerle (1996)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Saskia Vester
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zimní spáči (1997)
Almanya - vitajte v Nemecku (2011)
Männer wie wir (2004)