Film ve westernovém stylu z New Yorku šedesátých let, vypráví o arizonském šerifovi, který doprovází vězně vydaného spravednosti, a ztratí ho v betonových kaňonech Manhattanu. Eastwoodův nevyzpytatelný a nebezpečný muž ze západu ho musí najít a při tom potkává různé pasáky, zloděje, mladé hippie a policajty. není překvapením, že tento snímek patří k Siegelovým nejzábavnějším a zároveň nejnásilnějším. Společně s filmem Madigan je skvělou studií života ve městě a individualismu. COOGANůV TRIK je, na rozdíl od svého předchůdce, uvolněnější a nabízí širokou paletu charakterů a míst. (oficiálny text distribútora)

gotham

Tuctová detektivka s drsňákem Clintem, nezaujala mě ani dějová linie, ani postavy, zkrátka taková standardní televizní zábava. Líbilo se mi, že Clint je tady taková civilnější, lidštější postava, i když tu svou tvrdou slupku si pořád ponechává. Ty jeho starší filmy mi přijdou jak přes kopírák, takže fandové Harryho jsou určitě spokojení, já ale čekám od detektivky trošku více invence a pestrosti. 60% ()

VanBradley89

Vzniknout to tak o 10 let podějí, když už byl Clint ultimátní drsňák co střílí lumpy na potkání byla by to výtečná podívaná. Má to dobrý námět, ale děj je tak strašně rozvláčný, že jsem se několikrát přistihl, že se kapánek nudím. V některých momentech je to zábavně, ale bohužel jako celek příliš nezajímavé. Není to úplná ztráta času, ale taky nic co bych musel ještě někdy vidět. SPOILER: Sakra, dyť Clint tu ani nikoho nezabije! KONEC SPOILERU. ()

Fíma

Blonďák odchází, drsný Harry přichází. V podstatě se dá tento film označit jako přerod westernového pistolníka v drsného policajta z džungle velkoměsta. Ale jinak koukatelná oddychovka. ()

manali

Scénář občas trochu hapruje. Natočeno profíky, Clint hraje na jedničku. Celkově dost nadprůměrem. Závěr je dost ucvaklej ale stačí to. ()

brasek

Kriminálna akčná komédia? Tak to rozhodne nie! Príbeh je absolútne tuctový, možno povedať bežná scéna z kriminálky roztiahnutá do celovečerného projektu, ktorý je založený na myšlienke, že každý muž chce byť ako Clint Eastwood a ženy budú omdlievať až ho uvidia hore bez. Clint Eastwood je priemerný herec, nikdy nezahral emóciu, vždy ten istý pohľad a je rovnako taký istý režisér (bez urážky Clinta a jeho obdivovateľov). Príbeh nie je nijako pôsobiví a keď scenár nevie ako ďalej tak Clint Eastwood skončí v náručí ženy (och aké necudné a opäť bez emócie), zvyšok je tam ako keby iba do počtu. ()

JendaBenda

Super! Jak už tady zaznělo, Harry, než byl Drsný. "jste ženská?" "pokud vím, tak ano" "fajn, tak se tak chovejte" 😁 Je to masér. Je vidět dopravu vrtulníkem z letiště přímo do centra. Pěkná doku sonda do minulosti.. 96% ()

elduss

Po hodně zdařilém úvodu, přišlo bohužel zklamání. Myslím, že kdyby tento film skončil hned po úvodních zhruba deseti minutách, tak dám bez váhání 5 hvězdiček. Takhle jen průměr. ()

Kolter

Jako vždy výbornej Clint Eastwood,docela dobrej scénář,místy dobrá akce.To vše zahrnuto do ulic New Yorku.Spojené žánry westernu a krimi.Dobrá zábava. ()

milos2110

Nazval by som to skor SIEGELOV TRIK. Naozaj ma dostal. Pozeral som to iba kvoli Clintovi a bola to nuda, nuda, nuda. Nepochopil som vobec, v com vlastne spocival ten Cooganov trik? Za Eastwooda tri hviezdy. ()