Der Schattenmann
Hrajú
Stefan Kurt
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Mario Adorf
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Naumachos (1976) (seriál)
Smiley's People (1982) (seriál)
Marco Polo (1982) (seriál)
Heinz Hoenig
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Günter Strack
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Heiner Lauterbach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Osvětimský proces (2023) (seriál)
Blackout (2021) (seriál)
Julia Stemberger
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Jennifer Nitsch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Piráti Karibiku (1999) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Maja Maranow
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Constanze Engelbrecht
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gróf Monte Christo (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Claude-Oliver Rudolph
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hans-Jörg Assmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Alexander Radszun
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Odvážni muži na krídlach (1978) (seriál)
Der Bastard (1989) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Florian Martens
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Jürgen Hentsch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Martin Benrath
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Isabella Haller
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Michael Hanemann
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marek Harloff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Louise Martini
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Michael Mendl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)