Nočná mora v Elm Street 2: Freddyho pomsta

• Česko Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (viac)

Kdyby rodiče Jamese Walshe věděli, co se stane, když se nastěhují do domu na Elm Street…! Pět let čekal Freddy Krueger, aby se znovu objevil ve snech nového chlapce ve městě a otevřel svoji ruku z nožů. Démonický zabiják si pro svoji pomstu nemohl vybrat lepší příležitost. Noční můra se opět promění ve strašlivou skutečnost. (oficiálny text distribútora)

Vital

Asi před 2-3 rokama,dávala naposled nova všech 6 dílů,a já si je chtěl všechny nahrát na jednu kazetu (přirozeně na LP) ale musel jsem jeden díl vynechat,jinak by se tam nevešly a nemusel jsem dlouho přemýšlet,který tam nenahraju,překvapilo mě hlavně,že dvojku udělaj taklhe mizerně,prostě žádný děj,jen to vražděný,ovšem speciální efekty a masky jsou jako v každým díle super,tak tady to vůbec nezachránily. ()

MisoSR

NOES 2 sa s jednotkou nedá ani len porovnať. Freddy navštevuje normálny svet pomocou vyšinutého homoša, kt. má rvonako vyšinutú priatelku. Je to neucelené, nudné a vraždy stoja za prd. Takmer žiadne hlášky a čo je najhoršie, Freddy nepoužíva svoju rukavicu. Nehorázne a neodpustitelné. O debilnom konci už ani radšej nejdem hovoriť. Cravenova absencia je zretelná už od prvého okamžiku:( ()

antragus

Rozhodně nejhorší díl celé série. Především nuda a nuda. U hororu počítám s tím, že se budu bát, případně že aspoň poteče nějaká ta krev z kreativně zabitých lidí. Tady nějak schází obojí: nepočítám-li zabitého trenéra se vlastně v celém filmu neděje nic až do závěrečné několikaminutové vyvražďovačky. Oproti dalším dílům, kde byl Freddy podstatně větší kreativec tedy dost slabota. ()

Mesmeric

Ne, tak tohle se doopravdy nepovedlo. Moc křečovitě se drží jedničky a vybraní herci...hrůza, běs. Robert Englund zahrál Freddyho opět skvěle, ale on sám pokaždný dojem z 2 nezachrání. ()

teseth

Bohužel toto filmové pokračování strhává celou sérii noční můry do pekel. Hlavní hrdina je debil a jeho herecký výkon se můžou maximálně rovnat bezdomovcům se 4 v žíle, kteří zkouší hru od shakespeara aby si vydělali na večerní krabičák. Tahle II prostě neměla nikdy vzniknout. ()

Mrtvobog

Sériu Nočnej mory v Elm Street som videl už strašne dávno, ešte ako krpec na starých VHS-kách (odvtedy sa mi zlialo dokopy viacero motívov, scén a dielov). Čo si ale z toho odvtedy pamätám je nechutno-vynikajúci obraz Freddyho Kruegera a zabíjania v snoch. Preto sa mi toto druhé pokračovanie, v ktorom namiesto Freddyho vraždí Mark Patton, nezdalo nejak zvlášť patriace do série Elm Street. Ale, ... Ale napriek tomu film nenudí. Čo boli však pre mňa najlepšie motívy filmu: 1. scéna s autobusom na začiatku (podobne aj koniec), 2. premena M. Pattona na Freddyho (Freddy už nepotrebuje pri zabíjaní rukavicu s britvami), 3. Freddyho vyčíňanie na konci filmu ("Teď jste vsichni mé dětičky"), 4. a v neposlednom rade Kim Myers!!! ()

Sekacik123

Celé mi to príjde viac zábavné ako hororové, už to nie je ono. Freddy sa snaží ako vždy no neviem tie herecké výkony oproti jednotke sa nedajú zrovnať. ()

Helled

Je to skvělý film nechápu to hodnocení které je u tohoto filmu Robert Engulnd byl v roli freddyho opět dobrý a oběví se ve všech dílech noční můry v elm street což dokazuje že to není žádný hajzl a chtěl jsem původě dát čtyři hvězdy kvůli tomu že po čas vražd vraždil většinou ten teenager ale skvělý děj mě přesvědčil o tom že je to nejlepší díl noční můry co kdy byl. ()

DannyBurino

Tak tohle je vtip. Příběh byl absurdní bullshit který nedával vůbec žádný smysl a český dabing byl tak hrozný že jsem tam slyšel anglický dabing ( a to je špatně ). Ale byli tam sem tam cool nápady ( vražedná a vybuchující andulka ) a taky masakr na večírku byl dobrej a Freddy je pořád cool narozdíl od jednoho nemluvícího a nesmrtelného vraha ( Jason ). ()

CheeseFigure

V mojom maratóne tejto série nastalo zdržanie (takmer rok od videnia prvej časti). Nie, že by to nejako súviselo s komentárom a mojimi pocitmi z tohto filmu, potreboval som to ale dať na známosť. A teraz k samostatnej snímke. Tá mi prišla nudnejšia ako prvá, i keď samotný nápad na premenu hlavného hrdinu v samotného Freedyho neznie zle. Ako som však uviedol, je to nudné, nedokázalo to udržať moju pozornosť. Síce sa našlo pár zaujímavých momentov (divoký papagáj), pár divných momentov (vražda v sprchách), ale inak celkom bieda. Ďalej ma zarážajú schopnosti Freedieho. Ak sa nemýlim, nie som odborník na túto sériu, tak by mal byť schopný vraždiť len v snoch. Občas jeho vraždy sprevádzali nejaké tie bizarnosti, to ale vzhľadom na fakt, že sa to dialo v ríši snov, nepôsobilo až tak divne. Tu sa ale tie bizarnosti dejú v normálnom svete (celé to, čo sa stalo coachovi v sprchách) a to nejak k Freediemu nesedí. Nemám akože problém s vrahmi s magickými schopnosťami v našom svete (Leprechaunt), tu to ale vzhľadom k ,,pravidlám" (opakujem, ak sa mýlim opravte ma, nie som odborník na Freedieho) pôsobí rušivo. K tomu ešte hlavná dvojica mi nejak neprirástla k srdcu a samotný objekt lásky hlavného hrdinu Jamesa (myslím, že Líza sa volala, či dáko tak) je, nebojím sa napísať, nepekná. Čo akože nerozhoduje, ale predsa len, v slasheroch očakávame dve veci: násilie a sexi kočky (síce Jamie Lee Curtis v Halloweene tiež nebola bohvie aká sex bomba, tak mala aspoň charizmu). Aspoň toho ,,násilia" sme sa ako tak dočkali. Wau, rozpísal som sa viac, ako som čakal. Dobre, uvidím čo prinesú Snoví bojovníci (ktorých hádam uvidím skôr ako za rok). ()

Feacher

Jednička byla fakt dobrá. Ve dvojce už těch zmatených scén a dimenzí bylo moc. Konečné zastavení padoucha taky vyřešeno poměrně zvláštně.. Smíšené pocity vyvozuji 3 hvezdy ;) ()

Jansuper

Musím uznat, že druhý díl mě už moc nezaujal, skutečně první polovinu se skoro nic neděje, docela sem se dost nudil, scénář a příběh taky nic moc , takřka žádné napětí, žádná atmosféra, vraždy taky nic moc, skutečně taková lyrická tupá nuda, aspoň ta druhá polovina, trochu za něco stála, tam se už aspoň něco dělo, a zachránilo to taky finále, které bylo docela dobrý ()

Ušák89

Co to je? alespoň začal Freddy trochu hláškovat. ,,POMOŽ SI SAM HAJZLE!,, Jinak naprostá ztráta času. Dvě hvězdy jsou za Freddyho a za scénu u bazénu. ()

St@B

Zdaleka ne tak dobré jako jednička, ale stále kvalitní dílko. Černý humor v podání Freddyho K. je neodolatelný. ()