Bývalý golfový profesionál, dnes outsider, Roy "Cink" McAvoy (Kevin Costner), je majitelem zanedbaného golfového hřiště u městečka Salem v Texasu. Tam se přistěhuje psychoterapeutka Molly Griswoldová (Rene Russo), která si tu zařídí praxi. Roye požádá o hodiny golfu, a ten ji ukáže nejen základy hry, ale i svou životní filozofii. Roy se před lety vzdal profesionální kariéry a žije na hranici nouze v obytném přívěsu se svým kamarádem a zaměstnancem Romeem (Cheech Marin). S podporou sympatické a půvabné ženy i svých svérázných kamarádů se Cink rozhodne vrátit se do světa špičkového golfu a dokázat, že už není odepsaná nula. (oficiálny text distribútora)

hony23

Golf je krásný sport a filmů o něm je jak šafránu, takže beru za vděk i romantickou komedií. Costner byl v 90.letech ještě ve formě a postava floutka s golfovou holí mu prostě sedla. ()

R-2

Takhle si představuju, když se řekne do kina na romantickou komedii. Film, který nebude nudit ani nás pány, zasmějeme se a patrnerce uděláme radost. René vz. Kevin je skvělý pár na plátně a bude vás provázet filmem a vy se budete bavit. A o nic víc v tomto filmu ani nejde. ()

Mr.Hackels

Výborný film! Kevin Costner jako člověk co si moc nenechá kecat do života a jde si svojí cestou. Člověk se krásně vžije do prostředí. Sestřižená travička, bunkery a všechno na svém místě. Závěr trochu přitaženej za vlasy, ale tvrdohlavej "Cink" si to zasloužil! ()

Dataminer

Pro mne velice příjemný film, ať už atmosférou, herci, tak i sportovním prostředím. Přestože se mi moc líbí komentář zdejšího "golfisty", tak s jednou věcí asi nemohu souhlasit - a to, že film úplně ocení pouze golfista. Úplně ho oceňuji a golfista rozhodně...... sakra moment.....že bych....ne to není možné....a přece...do prkna dubového...JÁ JSEM GOLFISTA :-O. Uff a je to venku. Klid, vždyť jsem to věděl už dávno ;-) Tak a teď abych se na to podíval znova. A vy běžte taky. ()

mine.slayer

Skvělá komedie o síle lásky a klukovské rivalitě podávaná na zeleném trávníku, jo tenhle film je jako piknik v trávě za slunného dne pohoda a ta kočka bude nakonec vaše. ()

nickymilka

Obyčejná lehce romantická komedie.... Neurazí - nenadchne. Sejde z očí, sejde z mysli. Pro mě naprostý průměr. Nic, co by člověk musel vidět dvakrát. Oddechovka. ()

enzo_cz

Průměrná love story zabalená do atraktivního hávu golfového prostředí bez klasického a až nabízeného happy endu. Příjemná oddychovka s výborným Costnerem. ()

Pythonator

Pěkná romantická komedie, která dokazuje, že i tak trapný a nudný sport jako je golf přece jen zase tak trapný být nemusí. Osobně ovšem ze světa golfu doporučuju spíše Happy Gilmore, protože ať je Kevin Costner sebelepší herec, pořád mám radši ujetého neherce Adama Sandlera. ()

WilliamWalla

"Jedno ti musím uznat Royi, když už jdeš ke dnu tak se vší parádou". Bolo to také priemerné, film ničím neohúril, ale ani nesklamal. Sem tam sa blyslo pár lepších hlášok a za Royovu tvrdohlavosť dám aspoň 3 hviezdy! ()

Jasmín

Baladicko-poetická golfová pohádka z doby, kdy to Tiger WOODS mohl ještě tak akorát brát buzerem o přenosný klozet někde na cvičné louce plné pásovců v Salome v Texasu. Místy trochu nuda, ale závěr to vše plně vynahradí. ()

luek

Rozhodne velmi slusny film a to nejenom pokud mate radi golf nebo Costnera. Spousta dobrych momentu, zajimavy konec, na svou dobu dost netradicni, ale pusobivy. Pribeh sam o sobe taky spis originalni, nic podobneho jsem nikdy nevidel ani o tom neslysel. ()

mh27

Hvězdičku dolů za Rene Russo. Ale to je čistě osobní antipatie :) jinak výborná romantická komedie. A povinně by ji měl vidět každý, kdo nikdy nehrál golf :) takže skouknout a šup na hřiště :) ()

Drapsy

Zelený svět je, jak již i název napovídá, komedií z golfového prostředí. Já mám golf rád a protože filmů o něm není mnoho, tak si cením každého příspěvku ovšem tento film - no nevím. Za prvé Rene Russo (kterou za její poslední role ve filmech moc nemusím) a Kevin Costner, zde hrají přinejlepším průměrně, takže jsem si ve filmu oblíbil spíš postavu Don Johnsona. A za druhé tu je ten dost stupidní závěr, který mě ani trochu nedojal (a já si duchu přál, at to spadne zase do vody). Navíc se mi zdá, jako by film skončil někde na půli cesty. O golfu samotném se nedozvíme skoro nic, čily by se nabízelo, že se bude jednat spíše o romantickou komedii, ale ani v tomhle směru si film nevede zrovna nejlépe a pobavení diváka by se dalo spočítat na prstech jedné ruky . Pokud tedy náhodou hledáte povedený film o golfu, tak tento snímek s klidným srdcem vynechejte a pusťte si raději "Golfový sen". ()

nocnimura

Počínaje tímto filmem, jsem přestala brát nalehko romantický kousky a Kevina Costnera jako aktéra v dílkách s tímto laděním; samozřejmě, že v tomto filmu hlavně díky Rene Russo a Cheech Marin (toho se neopovážím vyskloňovat v cz) ()