Lovec krokodílov

• Česko Lovec krokodýlů (viac)

Steve Irwin je lovec krokodýlů, milovník divočiny a skutečný hrdina. Ale že by byl mezinárodním špiónem? To je absurdní domněnka, která přiměje dobrodruha světového formátu, aby strčil nos přímo do špionážní aféry, jejíž nitky vedou až do Bílého domu. Poté, co vládní špionážní satelit spadne na území severního Queenslandu, CIA se domnívá, že Steve a Terri Irwinovi jsou agenti, kteří z něj uloupili přísně tajné materiály. Černá skříňka musí být bezpodmínečně nalezena a proto se do australské buše vydává dvojice skutečných agentů Bob Wheeler a Vaughan Archer. Netuší ovšem, že jediným Irwinovým cílem je zachránit a přemístit krokodýla, po němž pase místní farmářka, vdova Brozzie... (oficiálny text distribútora)

lekr

Příšerná ptákovina. Film, který je chvíli politickým thrillerem a chvíli zase přírodopisným dokumentem. Jakmile se ty dva žánry na plátně protnou je to katastrofa. ()

ic

To že zde vystupoval Steve ještě neznamená, že jde mělo jít o dokument... ti co čekali dokument se museli asi dost divit. Stevovi se ale povedla perfektní autoparodie, komu se zdá že i jeho dokumenty jsou dost crazy má tady jako třešničku na dortu tajné agenty CIA FBI a buhví co ještě. Dokumentární vložky jsou perfektně přikreslené hordou superlatuvů a z naprosto neškodných zvířat se stávají nejjedovatější hadi, nejagresivnější pavouci a tak. Jinak mě tak ale pořád něco scházelo... možná to byl Chuck Norris, možná pověstné nasírání zvířat... fakt nevím. ()

st.verka

Vůbec nepovažuji za šťastné, s prominutím spatlat tyto dvě věci dohromady. Dívat se může snad jen kdo má rád Steva Irwina a ty jeho riskantní šílenosti, na které stejně nakonec doplatil. ()

Compadre

Nedá se říci, že by to byl vyloženě průšvih. Steve Irwin na tomto filmu leccos zachránil. Bohužel už k dalšímu zachraňování nebude mít příležitost. Škoda ho. ()

ranp

Nenáročný film, který mě ale docela pobavil. Když jsem viděl, na co všechno měl Steve Irwin odvahu, tak musím říct, že to byl fakt frajer. ()

LadyVader

Viděla jsem pár dílu jeho seriálu a přišlo mi, že si zahrává až moc, no vymstilo se mu to, ale nebudu soudit někoho kdo už to má zasebou, rozhodně jsem mu to nepřála. Každopádně tenhle film je opravdu šlápnutí vedle, dokumentární prvky s popisem zvířátek fajn, otázka co na to ty zviřata, ale zbytek docela prusvih :-). ()

Pussycat18 odpad!

Steve Irwin byl impotentní idiot, který si své komplexy evidentně léčil na bezbranných zvířatech, až se jednoho dne jeden rejnok právem nasral a ukázal mu jaký to je, když někdo do někoho furt ďoube. Schovával se za lásku ke zvířatům, ale ani z jednoho jediného jeho gesta jsem nepostřehla ani ždibet lásky, ne, naopak, v jeho chování byla přemíra nadřazenosti, stupidity, brutality a egoismu, chtíče ukázat se celému světu jako největší hrdina. Ale lidi neochcal, kdo má oči viděl, co to bylo za imbecila! ()

Puss

Jako film se to nedá brát vážně, ale jako nenáročná zábava s příchutí Irwinova šílenství to celkem ujde. Toho pavouka nechápu ještě teď............ale bylo vidět, že ani on z něj nebyl v pohodě:)).......... ()

pend

Je Irwin populární? Jistěže. Tak tedy o něm uděláme film. Dáme ho mezi oblíbená zvířátka, tj. krokodýly, hady, pavouky, a na to nabalíme film, v tomto případě spadlý satelit CIA a přidáme jednu zlou australskou farmářku, která chce zbavit svět jednoho otravného krokodýla. ()

Grafito

Svým způsobem byl Steve Irwin naprostý imbecil.. kdo jiný by střemhlav skákal do řeky za krokodýlem.. do písku po jedovatým hadu.. nebo chytal elektrickýho rejnoka za jeho elektrický osten.. nicméně kdo se může pochlubit takovou životní silou a energií jako tenhle australský pošuk.. že se při životu, jaký vedl, dožije 44 let.. to asi nemohl čekat ani on.. každopádně velký sympaťák a člověk mu tak odpustí i tenhle naprosto zbytečný film.. beru to tak, že to bylo natočený hlavně pro děti a ty se mohly i docela bavit.. ()

raelz

JASNĚ, tenhle film JE takovej dějově slabší. Jenže si na nic nehraje a kde je Stewe Irwin a jeho roztomilá smrtelná zviřátka, tam je i zábava. 4*. Kdo dal méně než dvě buď nemá smysl pro humor nebo tenhle film asi nepochopil. ()

darthhokro

Táák, teď chytnu tohohle hada a narvu mu palec do prdele! Vidíte jak se mu to nelíbí? Nudná zhovadilost, kterou nepovažuji za film. Nic proti Irwinovi nemám, ale tohle je fakt odpad. ()

Dlo'h-osh odpad!

Ještě horší než ten dokument na Animal Planet. Nebýt trapného příběhu s CIA tak je to stejné..... Možná se to může líbit dětem a fanouškům Stevea Irwina, pro mě je to odpad. ()