Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

lake-lake odpad!

je to něco tak odporného, že snad nic odpornějšího být nemůže! btw bude někdy odhaleno, kdo se skrývá pod maskou Jiřiny Bohdalové? ()

borohub odpad!

Nevěřil jsem někdy tomu, že to řeknu, ale zlaté superstar, zlatý hlas, zlatý talent. Tohle je fakt totální žumpa, přeplácaná cetka, blikající všemi barvami co snad existují (chudáci lidi trpící epilepsií). To, že to funguje někde v Japonsku, neznamená, že to bude fungovat i v ČR (a taky nefunguje). Koukal jsem na Krejzovi, koukám na slunečnou, koukal jsem na štiky, ale tyhle věci byly aspoň trapné, až to bylo zábavné. Tohle je prostě jen a jen nudné.. 0% ()

Kokutek odpad!

Masky masek jsou ultra pop art. A televizní zábava dnešní doby? Kdejakej kokot zpívá, kdejaká píča tancuje, kdejakej debil vaří. ()

walkingdead

Něco mezi odpadem a 5 hvězdičkami, záleží, jak moc jste při sledování zhulení. Asi největší bizár na českých obrazovkách. Nicméně vymysleli to Korejci a ti takhle chodí oblečení i na ulici, takže jim to nepřijde zvláštní. // A do prdele, Prima to odpískala. Takže už se nikdy nedovím, kdo je slon, netopýr a velryba :( ()

maestrotatum odpad!

Žiaľ toto sa nedá vydržať vnímať ani keď sa chcete pri telke hrať na mobile ale nechcete aby bolo okolo vás ticho. Katastrofálnych [0%] pre TV Hnoj. ()

M_Bery odpad!

I přesto, že doma nemám televizi, a i kdybych měl, stejně bych jí nepoužíval, tak i přesto se mi povede občas se někde na nějaký pořad podívat... Tedy i když mám rád Martina Rausche tak na takovou blbost, zrůdnost a naprostý odpad televizních pořadů se nedá dívat, a nechápu jak poměrně známé tváře a osobnosti se nechají zatáhnout do něčeho takového... Naprostý odpad, protože tohle nemá smysl, ani to není zábavné, není to ani pořádná soutěž, která stojí za to, a je to jenom obrovská stráta času, se na něco takového dívat. ()

fafejt001 odpad!

STUPIDITA nejhrubšího zrna !! UBOHOST . Řekl bych až HNUUUUS . Sorry za slovník . A ty stupidní kecy těch čtyř . Tento pořad je fakt HUMUS . CHce se mi zvracet !! ()

DAJAAAA odpad!

Ano šefe,jak hluboce jsi klesnul.Kubiku Prachaři, tvůj děda se v poslední době z tebe musí v hrobě točit jak na centrifuze a ty Jiříno už by ses ve svěm věku měla na to vysrát se čím dál víc ztrapňovat.Nj já vím,že ty prachy,co vám za to nabídli jsou velmi lákavé,ale odsaď pocaď. ()

Grázl83 odpad!

Tvl, toto je strašný odpad. Proslovy trapné i pro děti, zpěvácké výkony velmi slabé. A proč je to točeno společně se Slováky? Když je tam nějaký Slovák, tak že 4 řečených typu/jmen neznám nikoho. ()

moriero odpad!

Ježiš, teď bych měl všem svým dosavadním odpadům zvednout hodnocení tak aspoň o dvě hvězdy. Chápu Asiaty, že na tom ujíždějí - oni sežerou cokoliv. Fyzicky i intelektuálně. Ještě bych jakž takž pochopil Ameriku. Tam sežerou cokoliv. Fyzicky i intelektuálně. Ale pro kontinent, který se pyšní titulem kolébka kultury, je Zlatá maska jako plivanec do ksichtu. Nemuzikální. Nezábavné. Obludné masky bez jakékoliv logické návaznosti či posloupnosti. Chápu, že si každý musí nějak vydělávat. Ale proč zrovna takovou šmírou? ()

KukulienkaHO

Čo na to povedať? Myslím, že všetci užívatelia, ktorí tu pridali komentár tak nejak dokopy zhrnuli všetky problémy, ktoré táto skutočne prazvláštna show má. Jojka istým spôsobom ide viac a viac do extrému s každou ďalšou sériou ČSMT, no toto je úplne iný level. O čom vlastne Zlatá maska je? Jojka chce čo najviac "blbnút" a skúša, čo všetko obrazovka televízora dokáže zniesť. Porota (hádači-detektívi) je vcelku fajn, aj keď vlastne nevedno načo tu je... Hudák, Bouček, Prachař, Bohdalka❤ a samozrejme Pyco ako moderátor dokážu vyprodukovať celkom slušnú zábavu. Vystúpenia sú poväčšinou ok. Masky ma nejak obzvlášť neohúrili, ale pekné. Favoritom mi bol Mimozemšťan (David Kraus, inak príjemne prekvapil). Chýba tomu avšak nejaký pevný základ. Indície sa menia skoro každou časťou a hádači strieľajú svoje typy len tak zo srandy (Bohdalová je však svojimi typmi naplno presvedčená). Aspoň keby za správne uhádnutie získali body a po poslednej epizóde by prišlo k sčítaniu a vyhláseniu víťaza aj medzi hádačmi. Takto je tam ich úloha v podstate nijaká... Navyše s pribúdajúcimi dielmi je to nudnejšie a nudnejšie, až som to ani nedokázal dopozerať. Ďalší pokus TV JOJ šokovať. ()