Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

starbrejkr

Musím říct, že jsem byl tímto thrillerem velice, ale opravdu velice překvapen a vposlední době je to určitě jeden z nej co jsem viděl. Povedenou a originální zápletku sice trochu sráží na můj vkus až moc hysterická Kim Basinger, ale William H. Macy je zase dost sympaťák (i když to přeprání gorily s rozstřeleným krkem jsem mu nežral). Bez výtáček a okecávaček se šlo rovnou do děje a já se nenudil ani minutku. ()

laik_60

A ja za to súhlasím s Kleopatrou. Kašľať na nejaké "mostíky" kašľať na nedoladenú Besindžerku, malo to príbeh, bolo to zaujímavé a dalo sa na to kukať. Skrátka pohodový oddycháč. ()

Wormboy

haha....asi najdrahsia a najdlhsia reklama na mobilny telefon, aka bola kedy natocena, ale je to celkom zabavne,takze pohoda:)Telefonnu budku cakat nemozno. ()

asinus

ani náhodou to není strhující a adrenalinový film nebo co se to píše na přebalu. ale jako srandovní, akční oddychovka se to dá. sice je mi hlavní záporák Jason Statham sympatičtější, něž Evans a Basinger dohromady, ale to se dá brát jako positivum...možná nejlepší reklama na mobil, jakou jsem kdy viděl. ()

lakikaki

Frajer Evans proti frajerovi Stathamovi vo filme plnom nelogickostí, "náhod" a predovšetkým Nokie. Z námetu sa rozhodne dalo vyťažiť viac, ale Cellular ostáva aspoň celkom zábavnou jednohubkou. ()

PavelVanekArt

Eminemovu mámu unesl Kurýr. Ta se dovolala přes pár drátků Kapitánu Amerikovi (nebo Lidské pochodni, vyberte si), který uhání buchtu z Texaského masakru a kamarádí s blbem z The Thing. Ale funguje to. Celkem. ()

Martrix

Hvězdy kdysi zářící i tenkrát teprve vycházející, ve slušně odsýpávajícím, ale naprosto neoriginálním a hloupoučkém příběhu o chlápkovi, který ve správný čas, zvedl call z neznámého čísla. Jednohubka vhodná spíš do TV, ale klidně hned po zprávách. ()

Ondatra

Na tu dobu docela povedený thriller o únosu rodiny, kde jeden chlapík s pomocí policie samozřejmě danou rodinou zachrání. V té době docela hezky dramatické, ale časem to prostě ubývá na kvalitě a kdyby s tímto přišel někdo dneska tak si myslím, že by neuspěl. Na dnešní dobu to nestačí, působí jako každý druhý a docela dost banálně. 6/10 ()

emo

Celkom milá oddychová akcia so sympatickým Evansom, slušným Stathamom a KATASTROFÁLNOU Basingerovou na hranici paródie. ()

c.tucker

Dobře odvedený průměr. Nepřesností a nelogičností je zde jak slunečnic na slunečnicovém poli, ale vše se dá spolknout, protože děj chytne a udržuje vás v tempu až do zdárného (=happyendového) konce. Mohl bych to přiřadit k velké reklamě především na společnost Nokia, která zafinancovala nejvíce, ale také Porsche, jejichž kousků je zde taktéž požehnaně. Člověk by si až myslel, že v USA nepouživaji jinou značku mobilnich telefonů. ()

WolfR

Jak se praví v oficiálním textu distributora k tomuto filmu; “Jessica Martinová (Kim Basinger) je ničím z průměru nevyčnívající milující manželka a matka…“ A tak je to i s tímhle filmem, je to ničím z průměru nevyčnívající krimi thriller. Prostě se jen solidně pobavíte a nebude se ani chvíli nudit, ale jinak nic zvláštního, 3 hvězdy. ()

Radiq

Průměrnej filmeček těžící z objevu mobilního telefonu. Ale spíše mi to místy připadá jak reklamní akce na Nokiu, která je podle filmu nejlepší cellphone, umí podržet hovor, ztlumit zvuky, má znělku tudu dúdú tudu dúdú tudu dú dú dúúú a nahrávat video. Product Placement klidně, ale všeho s mírou... ()

otík

Svižný a lehce ubíhající thriller, ve kterém se nemusíme bát o své hrdiny, neboť celé je to docela nadlehčené. To ale neznamená, že se nedočkáme slušné automobilové honičky a několika bitek. Pohodové a příjemné. ()

sir-dave

Takový mix Telefonní budky, Kurýra a Cranku. Hodně svižný thriller i díky délce nasazuje tempo na kterém se svezete až do konce filmu. ()

Pilgrimka

Krimi, drama, thriller=nikoliv. Předem víte jak to dopadne. Nějaké to napětí vás postihne asi tak 2x za celý film. ALE. Nemůžu si pomoct, prostě mě to bavilo. Pokud v tom budete hledat logiku a šílené drama, tak se akorát naserete a zkazíte si 94 minut svého života. Kim Basinger a její akce s telefonem ala jsem MacGyver, tomu se nedá nesmát. Chris Evans a jeho velice ninjovská krádež Porshce z odtahovky, tak samo. Pohodovka, na kterou už nešáhnu. ()