Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

Mustaffa

Lehce mě Cellular zklamal, čekal jsem asi víc, protože herecké obsazení není vůbec špatné. Ale právě třeba Kim Basinger nedostala moc prostoru aby ukázala svůj herecký um. Chris Evans je typický plážový playboy z řad úpně normálních a obyčejných lidí, ze kterého se stane hrdina, ale nějak mu to nesedělo. Filmový příběh je pak celý plný klišé, předvídatelných scén, slabého scénáře a prostě dalších podprůměrných faktů, které Cellular sráží na lehce podprůměrné akční drama, které vás ničím rozhodně nepřekvapí. ()

Paladin25

Zaujímavý príbeh so skvelými hercami. Len by to chcelo vychytať nejaké muchy v scenári a bolo by to ešte lepšie. No aj tak som sa veľmi dobre zabával. ()

George.Camel

Ačkoliv thrillery a akční filmy moc nesleduji, tenhle film mě opravdu zaujal, hned od začátku. Film má spád a tempo, záporňáky budete nenávidět, kladným hrdinům budete držet palce, děj se v rozhodujícím okamžiku vždy zamotá a to mě na tom bavilo. Kim Basingerová i Chris Evans jsou ve svých rolí výborní. A jako celek - reklama jednoho výrobce telefonů No..a ()

klichem

Tento film je pre mňa úplnou zbytočnosťou, ktorou v TV zliepajú prázdne miesta medzi vysielaním. Stačí si pozrieť prvých 15 a posledných 5 minút a je to to isté akoby ste videli celý film. Naozaj vám nič neujde. Kim Basinger a Chris Evans v hlavných úlohách sú silený a strojený a neuveríte im ani kvapku umelej krvi či potu na tvári. Scenár je jedne veľký hlúpy prepadák. Jason Statham taký ako vždy (on vie dokopy zahrať aj tak len jednu rolu). S myšlienkou - koniec dobrý všetko dobré - som si už celkovo pomyslela kam to tie kvázi krimi thrillery spejú. ()

chrchel

Fajn akční thriller, zabavit umí, obzvlášť když od něj ani nic víc neočekáváte. Na Chrise se dobře kouká, Statham docela překvapí jako záporák. ()

daniel.98

Teda pro mě to bylo celkem příjemné překvapení. Je tam teda několik nelogických momentů, ale jinak je tam akce, režie je dobrá a celé Vás to vtáhne do děje a donutí přemýšlet. Děj má spád a film není zbytečně dlouhý, takže se u něho určitě nebudete nudit. ()

wallax

Trochu lepšie 3 z 5ich. Fakt. Naspeedovaná akčná blbinka so sympatickým a vtedy ešte nie až tak známym Evansom, stále celkom chutnou a nevyužitou Basinger a drsným (no nie až tak moc ako v neskorsích filmoch) Stathamom. Celé to ubehlo ako voda v rieke a bavilo to...aj keď každý záber na telefón niesol nápis NOKIA. Neskutočné ale v USA v roku 2004 mal asi každý len Nokiu :) ()

megajalec

Priemer. Aj keď sú okamihy, keď sa z neho Mobil chce dostať, nedarí sa mu to. Niektoré zvraty okej, niektoré nedomyslené, niektoré náhodné. A čo mi vadilo, bolo jednoznačne záverečné finále. ()

wowylgu313

Můj první film před x lety kdy jsem viděl Jasona jako záporáka... Jakože reall záporáka kterého i přesto že je to Jason nemáte rádi. Film i přesto že není zrovna luxusně natočený má svoje tempo, svoje drama a svoje napětí. A to na tom bylo opravdu fajn. Prostě jsem Chrisovi fandil! Aby to dokázal dotáhnout do konce. Ten konec oproti rozjetemu filmu byl slabší ale i tak .. lepší průměr to byl. Za shlédnutí to stojí a pokud nejste extrémně nároční diváci určitě si tento filmek pustíte i třeba za pár let znovu. 60-65% :) ()

Nerajohn

Pěkné, má to spád, ale jednu velkou vadu. Postava Jessici Martin by mohla být lepší, nebýt neustále ubrečené Kim Basinger, díky této herečce mi ta postava byla velmi nesympatická. Hvězda navíc na právníka R. Hoffmana, vlastníka modrého žihadla. ()

Sekel

Neurazi, nezarmouti, paklize tomu odpustite par scenaristickych skobrtnuti. Chris Evans, Jason Statham a Kim Basinger hraji vsichni velmi dobre, ovsem pravou hvezdou filmu je vyslouzily policista Williama H. Macyho. ()

Belerofon

Průměrná akční jízda..určitě. Ncméně jsem se o celou dobu příjemně bavil, na logické díry jsem absolutně kašlal, neboť mi přípběh sám o sobě přišel celkem zajímavý. Kim Basinger v některých pasážích až zbytečně hysterizuje svoji postavu a Jason Statham trochu zbytečně moc hrající v pozadí...Ale i tak slušný snímek... ()

vasek.raul

Tak tenhle film střídá výborné okamžiky s těmi opravdu slabými. Konec je podle mého dost slabý a opravdu nesmyslně zbabrané scény tomuto filmu škodí, proto 50... ()

Grázl83

První polovina filmu je pěkná slátanina. Poté se to trochu rozjede, ale i tak je to film plný nelogičností, který si pouze hraje na thriller. Spíše to je parodie. Příšerný výkon Kim. ()

Tom-ass

Dobrý film s zajímavým nápadem, na mobil se dovolá žena v tísni a mladík ji zachrání, zní to jako blbost, ale napětí ve filmu neschází, velmi milé překvapení, které jsem podle hodnocení nečekal. ()

Zeddi

Když jsem na začátku viděl vyumělkovaného, do půl těla slečeného modela co se prochází na slunné pláži mezi makenýnami oděnými do mini bikin jen mi blesklo hlavou, že asi budu moci někdy v půli filmu usnout. O to víc jsem byl překvapen, když onomu modelovi zazvonil telefon. Akce začala a nepustila mě až do samého konce. Samozřejmě se vyskytli mnohdy až moc nadsazené scény (ale tak nějak jsem s nimi počítal), ale na celém filmu to neubralo nic. Tento film toho moc nedá, ale díky vynikající režii nespadl do propadliště amerických, tuctových "drsných" thrillerů. Střípky humoru do jinak vypjatých situací přinášejí hezké odlehčení a při závěrečných titulcích jsem zhodnotil fakt, že jsem se celekm slušně bavil. ()