Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

Marys

Celkom pekný film, však akýsi príliš farebný na napínavý triler, ba pri slovenskom dabingu sa to dá sčasti nazvať komédiou. Ale nápaditý, vydržal som pri ňom, v pohode. ()

Delaney

Já jsem byl mile překvapen, nečekal jsem od toho vůbec nic ale dostalo se mi příjemného odpočinkového thrilleru, kterej snad ničim kromě hudby a poměrně dosti nelogičností neurazí, ale nejedná se o nic tak hrozného, jen to člověka párkrát donutí se zasmát nad naivitou filmu:) ()

Tomyš

Herecký výkon Kim Basinger v tomhle filmu by měl stát někoho krk, když ji Jason Statham mlátí, potichu mu fandím (jak s ní praštil byl velmi dobře natočený záběr). Bez toho je to prima oddychovka, která samozřejmě nesmí být brána vážně. Drobné 'žertíky' filmu spíš pomáhají, nicméně zítra si již nejspíš nevzpomenu, o čem to bylo. ()

kecinzer

Tak tohle jsem opravdu nečekal. Takovej napínavej nářez jsem už hodně dlouho neviděl. Možná snad Saw, ale to bylo daleko krvavější a nechutnější. Tenhle film mě naprosto dostal. Jen začal, byl jsem napnutý jak špagát :). Herecké výkony super. Určitě se na něj budu muset podívat znovu. ()

El Loco

Vcelku kvalitný thriller plný akcie, automobilových naháňačiek, akčného Williama H.Macyho, kričiacej Kim Basingerovej a mobilných telefónov. Páčil sa mi úvod, kde sa režisér nezdržiaval zbytočnými vecami a hneď sa išlo na vec. Lenže Cellular celkovo pôsobí dosť bezducho a sterilne, a tak nevybočuje z radu množstva podobných filmov. Chris Evans je sympatický, ale nemá na to aby utiahol takýto film (vo F4 mu to išlo lepšie). Zato Jason Statham v role hlavného záporáka má charizmy aj za štyroch. „Ochranca“ Richard Burgi hrá zas úlohu absolútne invertnú voči jeho doterajším, pretože predstavuje obyčajného vystrašeného úradníčka, ktorý sa div že každú chvíľu od strachu neposral. Jessica Biel na úlohe „nány“ nemala čo zkaziť. Myslím, že v jej stúpajúcej kariére už takúto úlohu neuvidíme. Zaujímavé je aj množstvo product placementu - Nokia, Coca Cola, Porsche, The Lord Of The Rings... ()

Steel32

Poprvý jsem to viděla jako malej capart a jako malýmu capartovi se mi to strašně líbilo. Čekala jsem, že jako velkýmu dítěti se mi to nebude vůbec líbit, ale opak je pravdou. Na začátek žadnej dlouhej rozjezd, šlapalo to svižně, napětím se rozhodně nešetřilo a role sedly bezvadně - Statham opět v roli frajera, Basinger v roli hysterické matky, Macy v roli správnýho poldy. Nikdo z nich ale nemá na Evanse, kterej to zahrál geniálně. A i když některé věci, mezitím co Chris lítá sem a tam nedávají moc smysl, mě to bavilo. ()

poet

Treba uznať že scenárista aj Bejsindžerka mali štastie a nevytočili tým mobilom nejaku postaršiu paničku v penzióne. To by sme sa nedočkali porcie napätia ale aspoň pár praktických receptov ako urobiť paštétu bez konzervantov... Ešte že Kristián Evans nemal ten deň do čoho pichnuť tak sa z radosťou pustil do záchrannej "akcie". Popri tejto divokej jazde som si stíhal kuknuť aj AKTA X I will believe pri ktorej som sa tiež celkom nudkal. Takže ja chcem veriť že sa mi moj trojročný mobil nerozflaka na betóne lebo to by bola škoda :) ()

Thomas_xxxxx

Zo začiatku zaujímavé a napínavé, ale v druhej polovici po odhalení pointy to už začne byť klišé a mierne nudné. Musím pozdvihnúť ešte formu záverečných tituliek, zaujímavý nápad. Kvôli druhej polovici musím jednu hviezdu strhnúť. ()

Hepy13

Logiku nedává fotbal, ženský a bůhví co ještě... takže proč by měl akční trhiler ze Stathamem dávat že jo? Evans je sympaťák, musíte mu prostě fandit, i kdyby vám vnucoval ke koupi novou Nokii. Celý film se sype sekundu po sekundě neuvěřitelně rychle, a pocporn lítá do pusy se stejnou intenzitou. Bavil jsem se, a ty čtyři hvězdy dát prostě musim. Jednu i za Luise z Kravaťáků, kterýmu 2x ukradne auto ten samej človek, a to v tak ''malym'' státě jako je Kalifornie :-) ()

Flopik

Myslím že lepšie sa to vymyslieť ani nedalo. Nieje to zrovna masterpiece ale bavil som sa skvelo a na večer zaručene doporučujem. ()

Martyr

Úplny priemer, ktorý zapadne do dejín medzi ďalších miliópäťsto krimi/thrillerov. Celý film postavený na telefóne (Nokia) a jeho neuveriteľných možnostiach. Pch ()

Pc

Super akce od začátku až do konce, nejlepší je to že tam neni něco nerealistického to ocenim a zlepší to trošku film, děj 5*, herců práce ve filmu 5*, zpracováno 5*, celkem 5* ()

Šmoula

Nevím jak začít, ale na tenhle kousek mám jen samý superlativy!!! Fakt jeden z nejlepších filmů vůbec. Vzdáleně se mohl scénář podobat Telefonní budce, ale to se s tím nedá skoro srovnávat, tady na rozdíl od budky se něco dělo a to pořád. Co se týče děje, atmosféry a napínavosti, tak jsem takhle v křesle ztuhlej dlouho neseděl. Můj tep byl o dost zvýšený s to každou minutou víc a víc. Hudební podkres byl taky super, ale nemuseli tam použít skladbu z Miami Vice. Tu muziku znám nazpaměť, takže jsem se v jednu chvíli myslí odnesl jinam, jestli náhodou nekoukám na něco jinýho. Ale to je jen drobná kosmetická chyba. Ještě bych snad vytknul závěrečné titulky, nemusely být vpatlány do displeje mobilního telefonu. ()

Ulrich

Zabavne natolik, ze clovek tunu nelogicnosti a technickych nesmyslu behem sledovani celkem v pohode zapomene. Jenom nevim, jak by to dopadlo pri druhem zkouknuti. ()

MadMike

K tomu Thrilleru mám velmi dobrý vztah, viděl jsem ho snad 100x a neomrzel mě, což se mi u filmů, až tak nestává je to výborná oddechovka.Krásně se na to kouká, protože tento film má výborné tempo pořád se v něm něco děje a právě kvůli tomu si nedovolíte jako u jiných filmů, odběhnout třeba jen na toaletu x) ()

AndreyCSFD

Zábavný a místy nadupaný thriller ve svižném tempu, ve kterém Kim zběsile telefonuje o život, Chris Evans běhá po městě (místo červených vlasů má alespon červené tričko), Jason Statham se učí být zlý a William Macy se seznamuje s kouzlem pletových masek. Všechno je to zabalené do líbivé prosluněné výpravy, přesného střihu, na pár výjimek sympatického obsazení a odpovídajícho scénáře - zkrátka všechno přesně podle žánrového vzorce. To ale vůbec nebrání tomu, aby si divák tuhle jízdu užil, protože atmosféra tomuhle snímku rozhodně nechybí, což je velkou mírou zásluha Chrise Evanse, který se zřejmě tady naučil, jak utáhnout film, což ve svých pozdějších filmech dokonale úročí. Díky jeho pohodářskému Ryanovi překousnete zoufalé přehrávání Kim Basinger a polenovitý pokus Jessicy Biel o herectví. ()