Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

spoock

Netflix pro jednou porodil neco koukatelneho, bohuzel pro divaka je to na prvni pohled jedle, avsak uvnitr je to obcas nedopecene. Rozhodne na jedno zkouknuti to ujde. ()

deizolator

Neotřelé, originální. Profesionální opatrovnice tak dlouho odrbává svéprávnosti zbavené penzisty, až narazí... ale náraz ji neodmrští, najde v sobě všechno zlo a odhodlanost, vyškrábne to...a namaže to mafiánům na chleba jak zkaženou játrovku. Rosamunda předvedla fakt super výkon ukázkového zla, rafinovanosti a odhodlanosti v ženském podání... odraz všech zlých bab ve všech openspacech světa umocněný na entou. Chtěl jsem odebrat hvězdičku za to, že paní opatrovnice fyzicky, za pomoci paralyzérů a podobných bazmeků přemůže ruské mafiány...ale neodeberu, bylo to přece jenom super. ()

Petaz

Rosamund Pike je neskutečná, prostě herečka z jiné dimenze jinak na krimi/drama/thriller film občas působí trochu groteskně ale jak by řekla Marla "kurevsky" NEnudí. 4 hvězdy tady sednou jak pr..el na nočník. ()

jokino

Nápad dobrý, verím tomu, že "spoločnosť" je viac než dosť zvrátená rôznym a aj 100x horším smerom.. Avšak, čo film u mňa dosť degraduje, je práca "ruskej mafie", resp.jej "členov".. Akože vážne, žeby si neoverili, keď niekoho chcú odstrániť, či sa to skutočne podarilo, obzvlášť, ak to má vyzerať ako "nehoda"..? Alebo niekoho zmlátiť, nechať pustený plyn ako "dokončenie" práce a nepočkať niekde v ústraní, či sa to podarilo..? Nehovoriac o tom, že 1 "obeť" nájde po evidentne dosť dlhom čase tú 2-hú pri spustenom plyne, je dobitá, ale ako "zázrakom" stále nažive.. Myslím si, žeby bola dávno po smrti pri tej dávke plynu. A potom, po nevydarených veciach, sa obe "obete" pustia do "boja" proti tomuto "zločinu" a len tak sa im všetko darí + zrazu vyplatí..? A "mafia" ostáva bez akejkoľvek ostražitosti. Samozrejme, film má aj ďalších spústu iných dier. Ach jaj.. ()

silak_xup

Dal bych 5* ale hodně dobře to tu vystihl uživatel monolog. Celkově mě to ale docela pobavilo a ten konec jsem nějak tušil, za ten jedna * navíc, film měl být prostě víc reálný a brutální. ()

Dejf4

První polovina výborná. Zábavné, neučesané a krásně cynické. Zajímavý příběh, který zaujme s chladně bravurní Rosamund Pike. Pak se to převrhne do druhé poloviny a nadšení pomalu odpadne. Scénář se zadrhne, najednou přibude plno náhod, nesmyslné chování postav a celkově to zcela vypadne z reality. Přehrávající Dinklage tomu též nedodává punc kvality. Strašně nevyvážený snímek. 6/10 ()

megajalec

Po celý čas som si hovoril: je to sakra dobré, tak to prosím nepokazte. No dobre, ešte toto odpustím...Okej, aj toto sa nejako dá...S prižmúrenými očami...Ale toto už je fakt priveľa do kelu. Typ filmu, pri ktorom vám je nevoľno a chce sa vám kričať a zatínať päste. Námet, podanie výborné, ku koncu to už bolo trochu priveľa (dve ženy bojujú s vycvičenými mafiánmi). Veľmi dobrý záver, už som mal nervy, že takto sa to predsa nemôže skončiť, ale záverečná bodka bola katarznou scenáristickou čerešničkou. Výborná Pike, fakt. ()

Detektiv-2

Neotřelý námět, skvělá R. Pike, výtečné kostýmy a vše doplněno přesnou hudbou. Jediné co mě zastavilo od plného počtu byl celkem snadno předvídatelný děj (včetně konce), ale zábavu to nekazilo ani na chvíli. K vidění jsou kvalitní momenty kdy vás mrazí nebo se smějete. Jsem rád, že tvůrců takto nápaditý námět dokázali využít. ()

Kokos

Můj hlavní problém je, že jsem přál hlavní hrdince to nejhorší. Nemohl jsem se prostě ztotožnit s někým, kdo bez mrknutí oka zneužívá systém a okrádá na těle i na duchu slábnoucí důchodce, kteří se nemohou bránit - a to je dost problém, když je příběh vyprávěn její optikou. Takže dochází k bizardním situacím, kdy je "hrdinka" v ohrožení, ať už když sama dělá nějaký krok, nebo někdo podniká krok proti ní - vy máte být napnutí, ale já byl napnutý tím, že jsem doufal, že se jí něco/cokoliv nepodaří a konečně jí prošlápne záporák/kdokoliv ksicht, nebo zapíchne žhavou jehlici skrz rypák do mozku. Prostě jsem fandil jejímu pomalu se rýsujícímu protivníkovi. Ano, i ruský mafián mi byl sympatičtější. Herecké výkony, námět, režie bez chyby. ()

Mamutol

Ve filmu není jediná kladná postava v hlavních rolích. Děj je o tom, kterak to křehká blondýna se svojí lesbickou přítelkyní nandávají neschopné mafii vedené trpaslíkem Tyrionem. ()

Bilky

Vynikajúca PIKE! Za ňu 80% Škoda, že si scenárista myslel, že mafián ktorý vybuduje impérium a dokáže svoju identitu tak dlho tajiť - tak je taký blbeček že jeho ochranku aj jeho samého prečúra jedna cynická opatrovníčka. Posledná tretina bola fakt úsmevná... 60% aj za ten korektný etický koniec. ()

]V[()Rt

První půlhodina patří k tomu nejlepšímu, co se na poli hororu v poslední době upeklo, načež se tvůrci rozhodnou, že tahle rovina je vlastně k hovnu a že mnohem lepší bude z toho udělat girl power gay pride ruskou gangsterku, ve který se z těch největších sviní stávaj hrdinky, kterejm by se asi mělo držet palce, protože uměj lízat koberce. Škoda, ten nástup byl boží. ()

Sukyno

Usmívající se nesmrtelná žena ne-bojíci se ani ruské mafie. Pár vytržených nehtů a hned by se vědělo kde diamanty jsou :D. V realitě si firmy v takovémto odvětví asi přijdu na své. Napínavé a nečekaný závěr. ()

aluska1991

Tyjooo, strašně moc jsem si přála, ať tu Marlu už někdo sejme, ale ta byla nerozbitná jak Rambo. Po tomhle filmu přemýšlím, že si nadělám pro jistotu víc dětí. Minimálně jedno půjde na práva a jedno do podsvětí. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby