Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso. (Netflix)

arcticsky

Vynikající biják! Jako vždy dokonalá Rosamund zde hraje děsnou svini - skoro půl filmu mě neskutečně vytáčela a v té chvíli bych dal filmu sotva 3*. S nástupem Dinklageho se to začalo "odlehčovat", jestli se to tak dá nazvat. Jeden by si hned vzpomněl na "podnikatele" Bosáka - Romana Skameneho v Ještě větší blbec než jsme doufali :-), ovšem v poněkud drsnější podobě. Souboj dvou eg dospěje k závěrečné, řekl bych dvojnásobné katarzi a nakonec sečteno podtrženo - super zážitek... ()

TheSpearCZ

Fakt jsem tady nenáviděl Rosamund Pike, samozřejmě v pozitivním slova smyslu a do toho jsem po sakra dlouhé době viděl film, kde jdou dva záporáci v hlavních rolí proti sobě, což mi samo o sobě vykouzlilo úsměv na tváři. Námětově je to něco originálního, neprůstřelného a kdyby scénář ve dvou momentech nepůsobil jen jako "další klasická velestupidní záležitost", tak bych šel na plný počet. Samotný konec je velkým zadostiučiněním, ve které jsem tady ani nedoufal. Velké překvápko. Lepší 4* ()

Martinius

lesbicke feminacigangsterky si to rozdaju s impotentnymi ruskymi mafianmi, takmer rozlozia ich kartel, s ktorym napokon spoja sily, az ich zastavi nahodny okoloiduci. do prvej hodiny to malo gule i grady a potom to akosi cele slo kamsi do psej matere a mal som pocit, ze sa divam na volnu adaptaciu procesu amber heart vs johnny depp. ()

theSaint

Poněkud přitažené za vlasy, že by si dvě nanynky takto pohrávaly s ruskou mafií. Ta zároveň působí jako nejneschopnější organizace pod sluncem. Svižná jízda to ovšem je. Posledních 30min tupě překombinované. Konec alespoň malé zadostiučinění. Gonzáles opravdu nádherná. ()

Bozvav

Kulantní záležitost, jejíž hlavní hrdinka mne svým cynickým a bezohledným přístupem k lidem dokázala nadzvednout ze židle. Skvěle zahrané, emoce jen lítají, dialogy výborné, jen ten konec. Já byla pro veřejné zostuzení a nebo alespoň useknutí končetin.Výborně obsazeno. Za mne 70%. ()

Extrakritik

Přišlo mi,že rejža neví,co chce vlastně za film. Napůl to bylo dělaný jako taková "komedie",ale zároveň to bylo dělaný vážně. Navíc jsem nefandil "hlavní postavě" a jejím neofeministickejm řečem. Úplnej závěr to trochu vylepšil.Takže 3*. ()

Endavour

Xantypická ženská verze Zjizvené tváře dokonale surfuje na módních trendech a přesto působí podvratně. Svěží scénář, který ani v závěru neselže a z legrační premisy opatrovnice, která (legálně) okrade matku obchodníka s bílým masem vytříská jak onu komedii tak solidní porci napětí. Herecký koncert Rosamund Pike, jež jsem (bohužel) viděl jen v pár filmech, vkusně doplňuje Peter Dinklage. Příjemné překvapení.Uděluji 72%. ()

Saur.us

Zlatým globem právem oceněná R. Pike předvádí polohu, která jí vždycky šla a vlastně ji i dost zaškatulkovala. Studená, vypočítavá mrcha a její cesta za štěstím, které se v poslední třetině už docela táhne a já už se jen modlil, aby tu mrchu už někdo strašně bolestivě zničil. Což se ruské mafii za celou dobu nepovedlo. Téhle zápletce by více slušena černá komedie a i když je v rukou J Blakesona dobrá, v rukou G. Richieho by byla grandiózní. Chci remake! ()

Gastovski

Ano, ano, taky mám rád R. Pike, že je moc dobrá herečka, to už taky víme. FIlm na její cynické čubce doslova stojí, ale celkově se jedná o trestuhodě promarněný potenciál. Slibný rozjezd se poté utopí v kočkovacích sekvencích, kdy drsná ruská mafie působí jako parta imbecilů a její šéf P. Dinklage si jen honí triko, jak s ní zatočí a skutek utek. Úplný závěr ten zmar malinko vyžehlil, ale i tak - mohlo to být krvavě zábavné béčko, ale lepší jsou holt jen kecy, kecy a... je konec. Hodně slabé 3*. ()

Chundys

Teda nevim jak zbytek osazenstva ale Rosamund Pike je v tomhle filmu sakra hever klacků! A jako bonus skvělý film a vynikající Peter Dinklage. ()

Silencia90

Opravdu nečekaný skorokonec a docela čekaný konec. Zajímavé, ale nic, co bych musela vidět znovu. Zbytečně se to táhne. Několikrát mě napadlo, že se nemuseli tak dlouho vykecávat nebo někam tak dlouho jít. Alespoň jsem při těch záběrech mohla přemýšlet, proč se sakra tahle ženská může všem tak líbit...? Nepřišla jsem ale na nic. ()

jasanka

O filmu jsem slyšela ze všech stran, tak jsem se k němu také dostala - a nelituju. Neustále jsem se rozčilovala a poté hledala, jestli se to skutečně může stát (ano, může). Filmu by pomohlo, kdyby byl kratší, ale konec byl super. ()

dannyyy

Tento film jsem dlouho odkládal a zbytečně. Mám rád filmy, které vtáhnou, něčím vás osloví nebo dokonce až dotknou, jako samotná Pike, díky které se mi otevírala kudla v kapse :) Poslední třetina filmu nakonec nabídne několik zvratů. Sám jsem čekal, že to dopadne jinak a za to také velké + 80% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)

Byly uděleny Zlaté glóby

Byly uděleny Zlaté glóby