Nick a Vanessa Lacheyovi pořádají sociální experiment. Nezadaní muži a ženy při něm hledají lásku a zasnoubí se, ještě než se osobně setkají. (Netflix)

pirulka

Prečo tie americké ženy musia byť také afektované a rozprávať a správať sa ako úplné sliepky?!! hrozne prznia tú angličtinu..celé to pôsobí tak otravne umelo a lacne :/ hold ale čo sa môžem čudovať keď si človek zapne americkú TV reality show..:D ()

Limous

Pustil jsem to partnerce s tím, že prej je to fakt bizár, byla zrovna nemocná, tak to sjela za den a já s ní, byť jsem jí to vlastně pustil proto, abych mohl na PC pařit celý den RDR2, když jsou konečně děti u babičky. Bizár to fakt je, ale dokoukat jsem to musel. Přišel jsem u toho na zajímavou věc a sice, že chlapi jsou jsou víceméně v pohodě uplně všude, ale ty ženský tam, to je teda něco. Nejvíc mě srala asi Jessica, jak protahuje slova, to fakt nenávidim a navíc se chovala, jak kdyby jí bylo 16 ne 34. ()

Allka

Reality show plná lásky, která nakonec nebyla ujetá tolik, jako jsem čekala. Překvapilo mě, že jsem neměla úplně tendence lézt po zdi trapností, a dokonce jsem k některým účastníkům cítila určité sympatie. Z toho jsem vlastně v šoku. :) Stopář jednotlivých epizod by se dala osekat, protože postupem času začnou lézt na nervy sáhodlouhé dialogy plné klišoidních keců, při kterých se páry předhánějí v tom, kdo dokáže květnatěji říct "Miluju tě". Naopak plusový bod dávám za závěrečný reunion díl, kde jsme se měli možnost dozvědět, jak to se všemi páry pokračovalo po svatbě. Na další řadu už se každopádně asi nepodívám - není to zas takový bizár, aby to bylo k popukání, a zároveň to samozřejmě není ani seriózní zábava, která by mě nějak zvlášť chytla. ()

Petufo

V době karantény skvělá oddechová reality show. Co oceňuju na tvůrcích je jejich PR. Celou dobu tvrdí, že je to "experiment", jakkoliv je to bezskrupulózní reality show, kde se kašle na jakoukoliv etiku. A to tak, že v jednu chvíli jedna z postav "zbourá čtvrtou stěnu" a nadává kameramanům, kteří ale točí dál. Nicméně. Je to pořád docela inteligentní a hodně vás to donutí se zamyslet nad mezilidskými vztahy. Rozhodně doporučuju, člověka to pobaví i donutí se zamyslet. ()

stephano

Nemůžu jinak než 4* tenhle bizar člověk hltá bez myšlení. Musim uznat, že se po dlouhy době povedlo udělat zajímavou Reality show, nicméně se občas nemůžu zbavit faktu že některý věci tam proste nejsou realny a učinkující dostali zaplaceno, za to aby něco udělali. ()

viruscrack

Musim hodnotit co nejobjektivneji. Jedna se o reality show. Ma to super kameru, pribeh, zpracovani, hloubku a velmi dobry vyber lidi od pocatku. Jedine tak mohlo vzniknout toto. Pokud nekdo hodnoti, ze je to “Odpad” musi mit v hlave nas*ano a hodnoti to porovnavanim tohoto napr. s Hrou o truny. Je to jako hodnotit negativne horror, protoze jsem se u nej bal. WTH!? Ale zpatky k tomuto, je krasne videt, kdo vazne miluje, kdo ma v hlave bordel, kdo umi prekvapit a jak to vse muze nakonec dopadnout. Rozhodne doporucim vsem, jako oddechoveho zabijaka casu. Rozhodne neni ceho litovat. Pokud teda nedavate prednost nahzaveny lzicce, skrtidlu a pouzite jehle... ()

zdenzo

BIZÁR Z NĚHOŽ TĚŽKO ODLEPUJETE OČI, stejně jako ze Šlágr TV, TV Shoppingu nebo pořadů J. Soukupa. Akorát rozdíl oproti výše jmenovaným je v tom, že k LIB Vás netáhne stockholmský syndrom, ale snaha vidět do konce jestli jsou Ti američani tak blbí, že nepoznají připravený scénář. A těch chyb režie... Už se těším na další řadu :D Gianninna rules! :) 2,8* ()

JenYu

Zajímavý sociální experiment. Je možné se zamilovat do hlasu? Určitě. Lze ale toto kouzlo převést do reálného života? Právě tohle na tom bylo to poutavé. Sice mi tam chyběly vážnější situace, které by dvojice musely řešit, ale i tak to bylo napínavé sledovat. Moji favorité: Cameron a Lauren. ()

Skrivan

Přijde mi neuvěřitelný, kolik různých pocitů, dojmů a emocí jsem zažíval během jednoho pořadu. Ten je rozdělen do několika fází (setkávání se přes zeď v buňkách, "předlíbánky", společné soužití a seznamování s rodinou, chystání svatby...) a každá z nich přináší nové výzvy a zážitky i pro diváka. Od prvotních pochybností o celé show jsem se dostal až k tomu, že jsem některým párům fakt fandil a upřímně jim přál, aby jim to vydrželo - drama a napětí samozřejmě nechybělo. Ačkoliv "silné emocionální pouto" už mi fakt lezlo krkem, jak často ho někdo omílal. Trochu promarněný potenciál tohoto konceptu mi přišlo, že všichni účastníci jsou děsně sexy (nikdo tak nemusí řešit věci typu "Jasně, vytvořili jsme si silné emocionální pouto, ale můj protějšek je tlustej / šilhá / má křivý zuby / malý prsa...", což by mohlo být mnohem zajímavější). To se trochu spraví ve druhé sérii, kde zatím zas ale jen stěží hledám někoho aspoň trochu sympatickýho. Potěšila mě ale přítomnost závěrečných epizod s odstupem času, což mi u některých takových formátů trochu chybí. ()

RonnieSmith

Z tohohle experimentu se instantně stala moje závislost a já se nemůžu dočkat posledního dílu, ze kterého budu určitě zase na nervy. Je to reality show a u tohoto žánru není moc jasné, jestli je to skutečnost anebo jen nahrané drama, ale každopádně já si to tak či tak užívám. Je zajímavé pozorovat lidi, jak se do sebe zamilovávají jen podle jejich duše a žádný jiný aspekt jako vzhled anebo sociální média nezasahuje. Je to sice hezké, ale sami si potom můžeme všimnout, jak návratem do reality se všechno začíná postupně bořit. Rozhodně se těším na další sérii a budu dál postupně sledovat, jestli se show posunout ještě o další level nebo to nechají na stejné úrovni. Jinak je to úžasný nápad. Dávám lepší 3 hvězdičky. ()

SuzieS

hmmmmm.... ale jo, celkem dobre se na to cele koukalo, hezka kamera, libiva hudba.... Vsichni ucastnici velmi pohledni a vetsina z nich sympaticka. Kvalita docela dost zkomirala z dilu na dil, ....posledni byl proste holcici sladarna :D az z toho strikaly emoce aji z monitoru :D Souhlasim s komentem zde: je krasne videt, kdo vazne miluje, kdo ma v hlave bordel, kdo umi prekvapit a jak to vse muze nakonec dopadnout. Rozhodne doporucim vsem, jako oddechoveho zabijaka casu. ()

yxaj

Podle mě fake reality show. Najati herci jedoucí podle scénáře. Měl jsem pochyby už zhruba od třetího dílu, ale odmítnutí Kelly mě utvrdilo v tom, že je to celé nahrané. A já blbec na to koukal jak puberťačka až do konce. :-) ()

charlotteLnD

Vážně nebudeme mluvit o tom, jak libová byla scéna, kdy si v druhý serii 28 letá ujetá frajerka přivede domů 36 letýho typa, kterej je tak trochu auťák a OCD person v jednom, a navlíkne ho do kostýmu kukuřice? To všechno ve chvíli, kdy mu sama v kostýmu hot dogu vysvětluje, že potřebuje, aby její kámoši mohli na domácí párty tancovat na stole a hrát u toho na nafukovací hudební nástroje, a že její stůl přece nerozbili naschvál. Mi-lu-ju ❤ ()