Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

liquuid

Kdyby Kevin nebyl tak ujecenej a trapnej, tak je to i celkem fajn becko. S Woodym jim to celkem jde. Opravdu bych ocenil, kdyby ten humor nebyl tak casto vylozene trapnej. Jen malo vtipu bylo vazne dobrych. Akce v pohode, trochu digitalni bordel, smysl to celkem dava. Chvilemi i dobre napaditosti. Pro me je to alespon snaha o jeden z lepsich pocinu netflixu. ()

Tominni

Akční komedie, u které jsem se ale tak moc nebavil. Woody Harrelson je fajn a jemu postavu muže z Toronta věřím na sto procent a je to on, kdo drží film na nějaké snesitelné úrovni, bohužel u Kevina Harta to je spíše o přetrpění skoro celého filmu. Takže místo pobavení jsem dospěl k názoru, že film to prostě 'ztedil'. ()

johnsnow

Taká klasická netflixovina, kde síce gagy nie sú až tak vydarené, no našťastie akcia je slušná a záverečná vo fitku je priam dokonalá. chémia medzi dvojicou funguje, muž z Miami je fajnový vedľajší záporný sidekick. Síce priemer, ale na netflix viac než slušné, akurát tá potitulkovka jednu zaujímavo rozvitú myšlienku spláchne do hajzla. ()

wowylgu313

45-50% jedna z těch méně povedených "Hartovek" víc než vtipné spíše trapný. Neskutečně ohrané hlášky. Woody a Hart je dvojka co se k sobě prostě nehodí. Začátek úplná traparna. Jen ten konec cca 20 minut to zachránil. Obsazení super ale né v tehle kombinaci. Nápad zajímavý ale špatně uchopený. A komedie? Ano ale jak zřejmě pro koho. Rozhodně Hart exceloval v lepších... ()

mata77

V tomto filme nič nefunguje. Ústredná postava je otravná do takej miery, že som si musela zapnúť dabing. Zhrnuté a podčiarknuté, sledovanie tohoto filmu je strata času. ()

xxmurphyxx

Otrepaná, predvídateľná buddy šaškáreň, plná stereotypov typu zabijak beloch jazdiaci ako inak na Americkom muscle care, cukrík neger pre zmenu na starej Mazde, zámena identity, výpomoc FBI, romantická linka o dojebanom vzťah so ženou a snaha o záchranu blablabla. Nič, čo by človek aspoň sto krát nevidel. Ale musím priznať, že som sa celkom bavil, na vypnutie hlavy fajn oddychovka. Hart je samozrejme miestami na facku, miestami mu ide karta, Harrelsonovi ide karta nonstop, ten má charizmy na rozdávanie, čas od času príde hláška alebo scénka, ktorá dokáže vyčarovať taký ten priteplený úsmev a na konci sa to solídne rozbehne s jednou fakt popiči pasážou vo fitku, ktorá bola silne inšpirovaná slávnou kostolnou scénou z prvých Kingsmanov, aspoň na mňa osobne to tak pôsobilo. A bolo to dosť nečakané, lebo celý film je taký fajn priemer na vypnutie, nič extra, ani nič hrozné, ale tá zmienená pasáž mala fakt gule. Nápad, realizácia, práca s kamerou, strihom, hudba...za mňa slušné prekvapko. Mať ten film takých scén viac, kľudne mohol atakovať vyššie hodnotenie. ()

blazma

Opět pro mě rána z nebe, kdy jsem neočekával film tohoto typu a už vůbec s tímto obsazením. Kevina mám rád a Woody nikdy neuškodí. Kombinace těchto dvou ve spojení se šíleným příběhem vám zařídí praštěnou komedii. Pro mě to není vyloženě to pravé ořechové, ale už jsem viděl daleko horší komedie podobného typu. ()

kockodan odpad!

Nic proti Kaley Cuoco, ale už se z ní začíná stávat otravná relikvie, které prostě musí být ve všem! Za chvíli se budeme bát otevřít plechovku sardinek, aby na nás nevyskočila! Jako Penny v TBBT, prosím, ale do Flight Attendant jsem v půli druhé season kvůli ní zaťal sekeru, páč mi už neskonale lezla na nervy neustále stejným výrazovým repertoárem pojašené, dýchavičné a neistále zvychořené blbky. Nevím, co na ní všichni ti režiséři vidí, ale já už produkty s ní prostě bojkotuji. Zas tak dobrá není! Taky doufám, že nikoho nešokuje, že tahle píčovina pod kterou je podepsán ten podměrečný rádobyvtipálek a bezmozek Hart je totální trapný flop! Jako koneckonců vše se značkou Kevin Hart! 👎🏼 ()

Střelec17

Filmy s Kevinem Hartem mívají slibný start a potom ke konci to většinou přepísknou a na to nahrabou hromadou klišé. Tady se to naštěstí nestalo, začátek byl celkem solidní a to víceméně šlo tak celým filmem. Musím vyzdvihnout celkem originálně a dobře vyřešené situace, kdy jsem už myslel že film půjde tímto směrem a nakonec šel trochu jinak, což považují za plus, u filmu tohoto žánru. Škoda že film, nebyl trochu více propracovaný a scénář kvalitnější, možná i více situačního humoru by neškodilo. Ale jinak na jedno podívání to nebylo nehorší. Pozitiva: Zabiják co neumí mluvit s ženskýma a nikdy netančil, byla celkem zábavná vsuvka. Negativa: Bezkontaktní box, je blbost i na tento druh filmu. ()

hony23

Woody Harrelson jako nájemný zabiják má své kouzlo, ale zde veškerá pozitiva končí. Jeho parťákem je totiž neúnosně uječený Kevin Hart, jehož komediální talent jsem nikdy neobjevil. Pokud se snažíte o akční komedii a divákovi nedodáte ani humor, ani pořádnou akci, tak bude výsledek vždy tristní. ()

bonovox

Ďalší z priemerných buddie filmov, Woody a ani Hart sa do svojich roli vôbec nehodia. Jedinou kvalitnou časťou je záverečná akčná pasáž s posilky ()

Oggy007

Neurazí ani nenadchne. Místy slušný hlášky, digitální efekty jako od Elysia, Harelsonovi tahle role absolutně nesedí, děj je předvídatelný..... Když nad tím tak přemýšlím, tak vlastně nenadchne a urazí. ()

Zlty_Dodo

Klasická Netflixovka, síce bez LGBT,  ale BLM tam zarezonovalo. Páč nemám rád komédie, kde celý film niekto vyložene jačí ako ženská, tak u mňa slabota.. Zápletka: ujačaná ženská v podobe černocha sa omylom dostane do role nájomného zabijáka a po pár prestrelkách a bitkách naraz zistíte, že je aj nesmrteľný. ()

Heywood

Hart vypadá jako idiot, tak hraje idiota a ve skutečnosti je možná opravdu idiot. Nebo tak skvělý herec, který umí zahrát idiota. Ale tím je ten film nezábavný, ale idiotský a příval debilních vět je vyčerpávající. Idiot totiž mluví jako idiot. Zápletka by nebyl tak špatná, záměna agenta a idiota by mohla být lepší, kdyby to nebyl idiot s IQ 79, ale běžný chlap. Provedení je standardní, hudba nulová, střih ucházející a to film zachraňuje od odpadu. Barkin k tomu odpadu mimochodem přispívá, ale těch 10% tam bude. Vedle mě sedící divák (13) let pod 25 minutách odešel s výrokem: Debility jsou jen pro debily... ()

Kushina

Taková klasická Hartovka akorát v lehce akčním duchu. BTW. je fakt weird, že už i Kevin Hart má vlastní název pro styl jeho filmů. Každopádně ve shrnutí: Nebylo to špatné, sice méně vtipné, než obvykle, ale stále to zabavilo. Takový průměrná komedie na večer. 55% ()

Saxos

Teda, koblížku Teddy, to snad né. Těch nesourodých komiků typu blbej, blbější a nejblbější už bylo příliš. Nebo super bankovní lupič a tupouň, super polda a jiný tupouň. Prostě Teddy ničím nemohl nepřekvapit, když se připletl do cesty suoer zabijákovi, který žádný super nebyl. Závěr: nedoporučuji. ()

tomino28

Čekal jsem blbost a blbost jsem i dostal. Ale vydržet až do konce se to dalo, oči mě z toho nebolely. A občas jsou holt i ptákoviny pro odlehčení potřeba. ()

Pan.Antonin

No když jsem viděl začátek filmu s neskutečně protivným Kevin Hartem (přitom v Jumanji mi nijak nevadil, naopak), tak jsem myslel, že rozdám nějaké šíleně nízké hodnocení. Pak jsem naštěstí přepnul na český dabing, čímž jsem jeho otravnost snížil na aspoň snesitelnou úroveň a z filmu se nakonec vyklubala povedená podívaná. Woody Harrelson sice není můj nejoblíbenější herec a v této roli bych si některé herce užil ještě víc, ale jeho drsňácká postava byla to nejlepší z celého filmu a skvěle vyvažovala Hartova uječeného "bezkontaktního boxera". Mělo to akci, mělo to tempo, mělo to vtip a když v závěru k Woodyho Muži z Toronta přibyli Muž z Miami, muž z Tokia a další, přimělo mě to uvažovat i o čtvrté hvězdě, která nakonec byla blízko, ale filmu ji nedám. ()

Sympy

Film měl určitě fajn nápad, ale jen Woody to nezachranil. Ten černoch je fakt otravnej, přehrávající, jestli vůbec hrající a komedie brzy upadá do klasického US rastru (nakonec se budem mít všichni rádi a změníme se k dobrému), do toho ty gendr hovna a negra nejlíp do všech domácností, ale to teď prej zrovna frčí, takže brzy nový fajn film aby pohledal. Škoda docela sem se na tenhle počin těšil. ()