Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

JustEdems

Poněkud nezvyklá Ritchieovka. Ale mně se setsakramentsky zamlouvá. Statham, je prostě Statham. Na tohle se přesně hodí a do Ritchieho stylu jakbysmet. Existencionální drama v jeho podání očekávat nemůžeme, ale o to jemu ani nejde, prostě dělá co mu jde dobře. Eastwood Jr. se bohužel po herecké stránce nepotatil, ale naštěstí nemá zase tolik prostoru. Scénář dle mého názoru povedený, byť trochu předvídatelný, ale zrnkovité neduhy mi vynahradila akce a temná atmosféra s příjemně mrazivou hudbou. Takových 85% nejméně. Bravo pane Ritchie a držte se svého kopyta. Tohle Vám prostě jde! ()

Elektro

Guy Ritchie je jeden z najlepších režisérov a zatiaľ ma ani raz nesklamal. O hlavnej postave ktorú perfektne stvárnil Jason Statham neviete nič. Príbeh je rozdelený do niekoľko častí, ktoré vám zo začiatku nemusia dávať zmysel, no keď sa všetko spojí a začne epické finále, tak všetkému začnete chápať. Hudba od Chtistophera Bensteada tvorila výbornú tajomnú atmosféru. Akčné scény boli dobré, no čakal som od toho trochu viac :D 85% ()

Langos

Guy Ritchie to teď vymachroval fakt dost vysoko. Neobvyklý temný thriller je fakt pecka. Film má skvělou zápletku a pěkně rozházený časy, které nezamotají hlavu. Hudba ve filmu je libová až chytlavá. Kamenný obličej tajemného H tomu dává po celý film ten správný vibe. Film má skvělý hlášky i herce. Tento film doporučuji. ()

Martyrium

Takmer dokonalú réžiu, dokonalú hudbu a atmosféru, zrazilo o jednu hviezdu len "slabšie", príliš "jednoduché" finále a trochu tuctový záporák (keby nim zostal do finále nejakým spôsobom McCallany bolo by to pre mňa asi za 5). Je to však opäť parádna práca a Jason je opäť huuuusssttyyyyyy. Silný moment: Ten Wow efekt po konci prvého dejstva. ()

Merotren

Takhle se to má dělat dámy a pánové. Takhle jsem se u thrilleru hodně dlouho nebavil. Je to temné, brutální, hutné, no prostě skvělé. Ritchie natočil svůj nejtemnější film vůbec, po Artušovi a Gentlemanech (i ten Aladdin celkem ušel) je Ritchie v neskutečné fazóně, a já jenom doufám, že jen tak nepovolí. V žádné jiné roli Stathamovi ten jeho nasraný výraz neslušel tak jako tady. A ta hudba. A během celé té části v klubu jsem měl konstantně husinu. Jeden z nejlepších akčních thrillerů poslední doby. 8,5/10. ()

Inigo

Taká tradičná stathamovka, ako oddychovka celkom v pohode. Žiadny prekvapivý záver ani dych berúca finálna akčná scéna sa nekoná. SPOILER! Keby som ja mal odrovnať padoucha, ktorý mi zabil syna, asi by som si vymyslel niečo drsnejšie ako 4 guľky. Keby za tým nestáli zvučné mená Ritchieho a Stathama, tak by boli miestne hodnotenia asi podstatne nižšie. ()

Sejkorka

Kdybych byl příznivcem (myslím velkým) tohoto žánru, dal bych i 5*. Myslím však , že 4 / 80 % je postačujících. Výborně natočené, žádný cavyky (co taky čekat od Jasona Stathama a jeho okolí), bez slitování zahyne i sympatická blondýna, kterou H nejdřív svede a pak málem zabije, jestli se nepřizná ke svým hříchům. Kdo to vlastně byl, H ? Drsný mafián, nejspíš, kterému lupiči nedopatřením zabili syna. Pár věcí mi uniklo, kdo byl tajemný muž, kterého hrál Andy Garcia ? A jak H vstal z mrtvých, když pak přišel vrahovi svého syna prostřelit plíce, slezinu a srdce ? ()

Noosal

Naprosto precizně natočený revenge film se skvělým Jasonem Stathamem, který sice nemá žádný převratný příběh ani originalní myšlenku, vlastně žádnou myšlenku ani nemá a je po příběhové stránce naprosto fádní a oproti Gentlemanum se jedná o slabší kousek od užasného Guye Ritchieho. To vše ale filmu můžu v klidu odpustit, protože jako akční revenge thriller o týpkovi co je fakt hodně nasranej a někdo za to hodně doplatí, funguje film naprosto dokonale a má ůžasnou atmosferu a v podstatě od začátku až do konce jsem to hltal. Solidních 80% v rámci žánru. ()

GameOfThrows

Tohle docela mile překvapilo a to částečně i proto že jsme předem nevěděli do čeho jdem nebo s čím máme/nemáme tu čest, takže žádná očekávání. V rámci žánru to je po delší době nadprůměrný počin, který po první třetině smíšených pocitů příjemně krystalizoval po přidání dalších perspektiv. Na dnešní špatný poměry nový tvorby dám 4*, ale zase mám výčitky vzhledem k starší tvorbě se stejným hodnocením. Holt nechci jen kritizovat, a pokud to bude mít alespoň váhu prdu v hurikánu při posunu dnešní tvorby nějakým podobným směrem, tak bych časem mohl i klidně spát. ()

Filmoar

Vážnejší Guy Ritchie, no stále super. Také Affleckovo Mesto na steroidoch i keď mne osobne viac rezalo Mesto. Money heist - revenge ako oči 👌👌👌 Statham to dal na pána... ()

tein

Klasickej Guy Ritchie a Jason Statham. Ač jeden z jejich lepších filmů tak stále je to spíš průměr a ten zbytečně překombinovanej hloupej příběh to prostě opět sráží. Stejně tak tomu neprospívá Stathamovo prkený hraní si na největšího a nejšikovnějšího nesmrtelnýho drsňáka, navíc s opět nulovou mimikou. Hlavní "hrdina" tedy působí jak z 80' béčkovýho akčňáku, ale v roce 2021 to je dost trapárna. ()

Mysko.Sanka

Neviem si pomoct ale aj po druhom pozreti je tento počin pre mňa veľmi slabý. Konkretne ma Statham az rozculoval. Udrzat cely film jeden vyraz by dokazala aj moja topanka. Film je prilis jednoducho priamociary a nezaujimavy. ()

karelondatra

Guy Ritchie má určitě na víc než „slušně natočené akční béčko“. Film působí rozporuplně tím, jak se v něm mísí ta nejprovařenější chlapácká rétorika a laciná gesta s citem pro řemeslo lídí mimo plátno (režie, střih, kamera…). Sedí mi to k sobě asi jako když se padesátiletý chlap v obleku snaží ze všech sil mluvit a chovat jak nezkrotný puberťák. I herecké výkony kolísají od solidních po tuctové, vůbec k sobě nejdou. Natočit to Clint Eastwood, ani nemuknu, ale Guy Ritchie, k tomu mi to nesedí ani trochu. ()

Dobry_clovek

Vůbec bych nevěřil, že to je Guy Ritchie. Béčkový akčňák, plný tupých macho keců a póz, s velmi špatným scénářem. Dokoukal jsem to, protože jsem očekával, že když je to Guy, že dojde k nějakému překvapivému zvratu, který ospravedlní poměrně nudnou a předvídatelnou zápletku. O to větší zklamání bylo, když film najednou skončil a já jsem v sobě neměl vůbec žádné emoce, kromě jediného pocitu - že jsem si raději nepustil něco úplně jiného... ()

gggggg

Na prvý pohľad jednoduchý akčný film, ktorý sa posunom v deji ukázal nakoniec o dosť komplikovanejší a svoje karty začne odhaľovať až od polovice filmu. Je to slušne natočené, akčné scény sú skvelé a vrcholí to výborným i keď očakávaným záverom. ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD