Na počátku psychologického thrilleru byl strach. Normální strach dívky Allison, která se rozešla se svým přítelem Samem a nechce zůstat ve velkém apartmá sama. A protože ji zklamal muž, rozhodne se najít pomocí inzerátu jako novou spolubydlící dívku. Na scéně se objevuje Hedra. Pochází z dvojčat a protože její mladší sestra zemřela, připadá si jako by jí chyběla část osobnosti. Má potřebu se o někoho starat, ale dovede být i nepříjemná a zlá. Allison je úspěšná softwarová specialistka a zprvu nevěnuje chování své nové přítelkyně příliš pozornosti. Sam se snaží Allison přesvědčit, že on je stále pro ni tím správným partnerem, ale dívka postupně zjišťuje, že jeho eventuální návrat by nebyl tak snadný. Hedra si totiž tvrdě brání dobytou pozici v Allisonině životě a nezaváhá ani před vraždou... (oficiálny text distribútora)

K.I.N.G.

Kolik už jsem v životě asi viděl thrillerů, jako je tento. Scénář je vždycky stejný: Na začátku jsou dvě kladné postavy, v průběhu se zjistí, že doopravdy je kladná jen jedna a ta druhá je záporná a ve třetí fázi se kladná postava snaží vymanit z moci té záporné. Tady je příběh sice trošku originálněji pojatý, ale zpracování je o ničem a nudná hudba tomu nepřidává nic dobrého. Na jedno podívání OK, na víc už asi těžko. 50% ()

Streeper

Atmosféra vcelku ušla, ale nevím zda to bylo opravdu špatným dabingem nebo prostě jen herečkou, ale Bridget Fonda mi strašně nesedla. Byla mi děsně nesympatická. Připadalo mi, jakoby se ze všech sil snažila působit jako Demi Moore v Duchovi (ale možná to bylo jen tím účesem). Jennifer byla naopak super, psychotickou maniačku zahrála skvěle, líbili se mi převážně její tiky nebo menší nervové zhroucení, kdy se snažila uklidnit, aby nikomu neublížila. Jenže má to být thriller a něco tomu sakra chybělo. Vůbec jsem se necítila napnutá, nesoucítila jsem s hlavní hrdinkou a nikomu jsem ani nefandila. ()

Pajkenzi

Neuvěřitelně napínavý film.. Dramaticke scény opět šílená holka, která chce mít holku jen pro sebe. Velmi jsem byla překvapená, a zároveň spokojená. ()

dANo

Thriller postavený na tom, že nová (slobodná biela ženská:) spolubývajúca sa začína stále viac a viac podobať na svoju prenajímateľku... Spravené je to celkom dobre, ale má to nejaké tie muchy - slabšie herecké výkony, viacero klišé a trochu aj samotný príbeh. ()

MsUtahraptor

Je hodně špatné, když jsem hlavně ke konci fandila té psychicky narušené a tiše ji pobízela, ať se na Alli vybodne, zastřelí ji, vše na ni narafičí a vydá se hledat novou novou sestru? ()

Han22

Hodně slušný thriler, který u mě balancuje někde na 70%, ale na 4* to není. V podstatě nemá chybu - komorní prostředí, postupně budované napětí založené na vztahu dvou žen, který se stává z jedné strany patologickým. Dvě krásné holky v hlavních rolích (i když dvě lepší herečky by to možná vytáhly výš), pár vražd a napínavé finále. Chyba je jen ve mě, protože podobných filmů jsem viděl už tucty a tenhle nemá nic navíc. ()

Lukoboss

Takovej obyčejnej starej thriller, kterej ani nepotěší, ani neurazí. Když si to tak ale přemítám, znovu bych se na to asi nepodíval. ()

Pat.Ko

Tento príbeh môže byť interpretovaný ako upozornenie na dôsledky, ktoré môžu nastúpiť, keď niekto príliš rýchlo a slepo dôveruje inému človeku, bez riadneho pochopenia jeho skutočných motivácii. Jedným z najväčších nedostatkov filmu sú nepresvedčivé herecké výkony. Zatiaľ čo obsadenie zahŕňalo talentované herečky ako sú Bridget Fonda a Jennifer Jason Leigh, ich výkony pôsobia niekedy chabo a chýba im hĺbka. Absencia autenticity a presvedčivosti v interpretácii postáv odníma filmu potrebný základ pre spoľahlivý psychologický thriller. Film neprináša želanú atmosféru napätia, ktorá je kľúčovým prvkom tohto žánru. Zdá sa, že režisér sa nesnaží venovať dostatočnú pozornosť budovaniu napätia a psychologickej hĺbke postáv. Nedostatok emocionálnej investície do postáv bráni divákovi v plnom zažití psychologickej drámy, ktorú film sľubuje. Takisto sa to niekedy stráca v klišé a predvídateľnosti, čím stráca svoju jedinečnosť a schopnosť prekvapovať divákov. Prehnaná prítomnosť očakávaných zvratov oslabuje intrigujúce prvky príbehu a robí film menej pútavým. 2/10 ()

Elgin

Originalny scenar, skvela Jenifer Jason-Leigh plus masivna reklama do kin - Ani tieto atributy s podpriemernym snimkom nedokazu nic urobit.. Je to velka skoda, pretoze potencial tam bol ale zostalo to vsetko v prvej polhodine..Bohuzial 40% ()

haWranka

Milá spolubydlící byla prvotřídně šílená. A celý film, to zase byla šílená nuda. Trochu akčnější to bylo až tak posledních deset minut. Tenhle thriller/nethriller bych řadila do podprůměru, jinak to bohužel nejde. ()

FireTight

Pro mne překvapivě kvalitní a docela dost gradující thriller. Sice musím přiznat, že mi Hedra hned při první scéně připadala pořádně podezřelá a já osobně bych si takovou podivnou holku nikdy do bytu nenakvartýroval, ale aspoň vím, jak bych dopadl... :D Kvalitní příběh a dobrou atmosféru sice občas kazí přehrávající herci (hlavně při bojových scénách), ale jinak se na to dá v pohodě koukat, hlavně posledních dvacet minut, kdy mi scéna v prádelně (ve sklepě?) připomínala počítačovou hru BioShock. ()

Rodin

Nebýt to tak předvídatelné, mohlo to být docela dobré. Snad při stopáži zkrácené o 20 minut bych přidal jednu hvězdu navrch. A to mám pro obě "baby" celoživotní slabost. ()