Spolubývajúca 2: Psycho

• Česko Spolubydlící 2 (viac)

Když se Holly Parker (Kristen Miller) nastěhuje do svého nového bytu, má pocit, že narazila na dokonalou spolubydlící: Tess Kositch (Allison Lange) je na pohled sladká a plachá mladá žena, která touží stát se její kamarádkou. Ale za stydlivým zevnějškem skrývá Tess duši zabijáka. Věří, že život nepřináší nic sladšího než zabít přítele, který trpí. A Holly poslední dobou dostává jednu bolestivou ránu za druhou. Přítel ji podvádí a spolupracovnice překazí každou její šanci na povýšení. Přesto si Holly nemusí dělat starosti. Tess se o ní postará. Vždyť Holly je přítelkyně. A pro zabijáka jako Tess není lepší odměna než pomoci svým přátelům s trápením. (oficiálny text distribútora)

Smok

Ku koncu už síce prekombinované, ale na jedno pozretie v tv vôbec neublíži. Navyše aj babenky sú tu pekné (mrchy). ()

greetchen

Původní film Spolubydlící jsem viděla a docela se mi líbil. Byl to přirozený, a přitom mrazivý thriller. Dvojka jeho kvalit rozhodně nedosahuje. Líbí se mi pokus udělat to jinak a nenatočit jen okopírovaný remake, ale někdy je tahle snaha nedotažená. Co film rozhodně postrádá, je napětí a mrazení, což je u thrilleru základ. Vadí mi i určitý sexuální podtext filmu. Proč musí být ústřední ženské trio jedna modelka vedle druhé, proč všichni se všemi spí, nebo se o to aspoň snaží, proč je tu tolik (skoro)nahotinek? Přijde mi, že tím sami tvůrci nad filmem mávli rukou: víme, že to je sračka, tak ať maj aspoň chlapi na co koukat. ()

heyda

Pokud chcete zkouknout film plný intrik a lží s jemně erotickým nádechem a docela zdařilou atmosférou, tak tohle je film pro vás. A ke všemu ty ženský jsou fakt sexy. ()