Recenzie používateľa Kushina k tomuto seriálu (15)

Efectuar lo acordado (2017) (S01E01)

Seriál se s ničím vůbec nesere, hned od prvních minut se jde na akci. 90% ()

Errar al disparar (2017) (S01E03)

Když se posere jedna věc, tak se to ještě řešit dá, když se ale posere věcí víc, je to v hajzlu. 90% ()

Caballo de Troya (2017) (S01E04)

Hodně otevřený díl a už se to začíná až moc kombinovat. Nevěřím tomu, že když 5 x řeknou "Je tam odstřelovač" tak že tam ten debil bude 20 vteřin tancovat a dělat blbého. 75% ()

El día de la marmota (2017) (S01E05)

Ukecanější díl ale potenciál, že další díly budou maso. 85% ()

Tú lo has buscado (2017) (S01E08)

Jako loupež naplánovaná skvěle, ale tolik náhod a štěstí, aby nebyli odhaleni, to je nemožný. 85% ()

El que la sigue la consigue (2017) (S01E09)

Hodnotím za poslední 4 díly. Nechápu, proč když má série 13 epizod, tak je jich tu jen 9. 90% ()

Se acabaron las máscaras (2017) (S02E01)

Luxusní rozjetí druhé série se spoustou zvratů, napětí, a nečekaných událostí. 95% ()

La cabeza del plan (2017) (S02E02)

Opět skvělý Professor, který dokáže vždy dokonale zaimprovizovat. Zkoušel jsem se zamyslet sám, jak bych se z toho dostal, ale upřímně mě nic nenapadlo a on to prostě jednoduše vymyslel. Ačkoliv slabší díl, tak za super plán 80% ()

Cuestión de eficacia (2017) (S02E03)

Vztah Professora a inspektorky se nezvratitelně prohlubuje a otravný ředitel se zase snaží celý plán posrat, naštěstí neúspěšně. Na rovinu, on je ze všech lidí ten největší padouch. 90% ()

¿Qué hemos hecho? (2017) (S02E04)

Tenhle díl byl bez pochyby nejlepší. Profesor odhalen, ale stejně díky jeho šarmu a lásce k inspektorce dokázal ze všeho hravě vyváznout, dále skvěle naplánovaný útěk Tokio a konečně klid od otravného ředitele banky a nakonec skvělé vniknutí Tokio zpět do jámy lvové. 100% ()

A contrarreloj (2017) (S02E05)

Professor dokazuje svoji lásku inspektorce jak nejlépe dovede, nebojí se smrti, v tento moment se více bojí toho, že mu nebude věřit. Bohužel i přepadení přináší rizika a chudák Moskva to nepříjemně schytal a policie mu odmítá pomoci, díky velení otravného plukovníka. Všichni tak nějak přemýšlí, z inspektorka se rázem stává štvaná zvěř a času je na všechno hrozně málo. Ačkoliv je inspektorka z případu odvolaná, tak díky její ohromné inteligenci objeví skryt dříve než policie a bohužel i smutné zprávy, kdy člověk, který měl snad ze všech největší charakter umírá, RIP Moskva. 90% ()

Bella ciao (2017) (S02E06)

Jak jinak, konec dobrý všechno dobré. Sice se zdálo, že plány nakonec nevyjdou, když byla Tokio a Rio zahnáni policií do kouta, ale nová tvář alias Stockholm pomohla situaci vyřešit. Dále skvělý Professorův plán vyšel a policii se podařilo zdárně 2x oklamat a nabrat dostatek času na útek, bohužel Alisson byla čubka a rychle policii nasměrovala správným směrem a Berlín se musel obětovat. Nakonec vše končí příjemně a hřeje na srdíčku, protože se všichni dostali tam, kam si přáli. RIP všem co zemřeli, ale co si budeme, za tu šou to stálo. Když to shrnu, tak to nebyl nejlepší seriál který jsem viděl, ale rozhodně to byl jeden z nejlepších a že Španělové umí natočit takhle skvělý seriál je toho jen důkazem. Konec skončil jak si každý milovník šťastných a romantických závěrů může jen přát a mě nezbývá, než celému La casa de papel zatleskat. Suma sumárum hřejivý pocit na srdíčku a 90% ()