castor

Miliarda to není, ale 984 milionů eur ano. Druhá série dál zoufale selhává a i nadále spoléhá na scénáristické berličky. Raquel, která musela odevzdat odznak a stáhnout se z případu, si bere jiný od svého kolegy. A rozjíždí pátrání po vlastní linii. Cítí, že jí zbývá už jen několik kroků. Tunel je konečně prokopnutý. Sarkastický Berlín dál válí, ven z budovy se mu s ohledem na okolnosti nechce. Do tiskárny vstupuje policie a naše banda má evidentně bezedné zásobníky. Přestřelky působí skrz naskrz úsměvně. A Raquel si v policejním stanu vybírá mezi malou dcerkou a chlápkem, kterého před týdnem ani neznala. Brrr. Sype se to, sype. Hodí svůj život přes palubu? Španělští policisté by si vážně měli procvičit střelbu, protože tohle byla znovu bída (obecně mizerně natočená přestřelka). Idealistický závěr tomu všemu nasazuje korunu. Upřímně jsem rád, že to mám za sebou. ()

Kushina

Jak jinak, konec dobrý všechno dobré. Sice se zdálo, že plány nakonec nevyjdou, když byla Tokio a Rio zahnáni policií do kouta, ale nová tvář alias Stockholm pomohla situaci vyřešit. Dále skvělý Professorův plán vyšel a policii se podařilo zdárně 2x oklamat a nabrat dostatek času na útek, bohužel Alisson byla čubka a rychle policii nasměrovala správným směrem a Berlín se musel obětovat. Nakonec vše končí příjemně a hřeje na srdíčku, protože se všichni dostali tam, kam si přáli. RIP všem co zemřeli, ale co si budeme, za tu šou to stálo. Když to shrnu, tak to nebyl nejlepší seriál který jsem viděl, ale rozhodně to byl jeden z nejlepších a že Španělové umí natočit takhle skvělý seriál je toho jen důkazem. Konec skončil jak si každý milovník šťastných a romantických závěrů může jen přát a mě nezbývá, než celému La casa de papel zatleskat. Suma sumárum hřejivý pocit na srdíčku a 90% ()