castor

Jemně přepálené? Ale, no tak! Štěstíčko má zelenou! Horkokrevná Tokio schystala (zasloužený) trest a policisté se k ní seběhnou jak pitomci, teda amatéři. Kontrolní hovor je i nadále v ohrožení, protože kdysi geniální mozek celého přepadení zřejmě utrpěl vážný úraz hlavy. I on se totiž chová jako debil. Hodně rekapitulujeme, hodně se vracíme pomocí nevzrušivých flashbacků. Ovšem nic moc nového se nedozvídáme. Berlín uvnitř tiskárny ukazuje, kdo je tady šéf, zatímco vyšetřovatelé už vyslýchají Tokio. Zatímco polovina první série šlapala skvěle, druhá půlka dřela. Druhá série je na tom bohužel stejně a dál spoléhá na scénáristické berličky. Postavy pracují s podivnými kroky a s podporou náhody. A objevuje se velké množství omáčky. Raquel po konfrontaci svého bývalého manžela a současného přítele přichází na policejní stanici, zvedne hlas a pouta mizí z Profesorových rukou. Uvnitř tiskárny nadále panuje napětí a nejistota a divák se může ptát, kdo praští do hlavy Nairobi? ()

Kushina

Opět skvělý Professor, který dokáže vždy dokonale zaimprovizovat. Zkoušel jsem se zamyslet sám, jak bych se z toho dostal, ale upřímně mě nic nenapadlo a on to prostě jednoduše vymyslel. Ačkoliv slabší díl, tak za super plán 80% ()