Mouchal

Druhá polovina gaunerského příběhu naskočila na trochu akčnější vlnu a ta ji bohužel malinko uškodila, protože střílecí pasáže byly poměrně slabé a nedomyšlené (pasáž s motorkou musel být fakt pouze vtip). Nicméně ten zbytek je stále ta stejná, už zajetá paráda ze série první a vy prostě nemůžete přestat pouštět si další a další epizody a se zatajeným dechem čekat, kdy se ta vaše kriminální banda konečně znovu setká s Profesorem. Nebudu tu opakovat superlativy, které jsem už nadnesl k první sérii, protože je to kvalitativně víceméně to samé. Pouze řeknu to, že je to pro mě osobně určitě jeden z nejlepších seriálů posledních let. Málokdy se sejde taková banda skvělých herců, dokonale chytlavý příběh a skvělé provedení. Zde se to povedlo a nedivím se, že Netflix trvá na dalším pokračování. 90% ()

castor

Omáčka, velmi křehké vztahy, scénáristické berličky a nevzrušivá podívaná v jednom pokračují. Miliarda to není, ale 984 milionů eur ano. Nejprve si projdeme všechny telenovelácké vztahy v tiskárně a je to slušně řečeno otravné. A vzápětí jsme svědky dalších škobrtnutí Profesora, který bojuje uvnitř tiskárny s povstáním. Zlobí Tokio, skupině chvíli šéfuje Berlín, chvíli Nairobi. A Arturo chystá další „úžasný“ únikový plán. Všechno bych ovšem tak nějak bral, nicméně až skoro otřesně tvůrci uchopili v druhé sérii postavu vyšetřovatelky Raquel. Její role a role Profesora se vyměňují, ale jen dočasně, jelikož „budeš mě muset zabít, protože já se nezastavím“. Nedivím se, že kolegové už Raquel nedůvěřují. Inspektorka je tak trochu urážkou všech žen. Ono je to bídné i v celém policejní sboru, kupříkladu hoši by si měli sakra procvičit střelbu. A naše banda má naopak v samotném finále bezedné zásobníky. Idealistický závěr tomu všemu pak nasazuje korunu. Upřímně jsem rád, že to mám za sebou. ()

Forty-

Druhá séria plynule pokračuje v duchu prvej (vlastne nechápem, prečo je to samostatná séria) - heist graduje, vzťahy sa komplikujú, napätie je stále dobré a divák sa nenudí. Najzaujímavejšou vsuvkou je určite dráma Raquel x Professor, naopak najväčším sklamaním je finále plné gýču a klišé za ktoré mam sto chutí ubrať ešte jednu hviezdu. ()

kokofek

Ano souhalsím,že druhá řada je nelogická,konec je kýčovitý,ale přesto jsem se bavila a to královsky.A o to přece jde.Nic jsem nečekala až na to jak to dopadne.Během první řady si člověk utvoří vztah ke všem ,kteří prožívají svou akci století s náležitou španělskou vášnivostí.Což se nám studeným českým čumákům(mám i část maďarské krve po babičce) zdá být někdy přes čáru.ale podle sebe soudím tebe.To ať si někteří uvědomí. ()

hony23

Těžko hodnotit 2.sezonu jinak než první, když vlastně tvoří jeden celek. Neskutečně skvělá jízda pokračuje, byť někdy jdou tvůrci ve snaze po co nějvětším napětí přes hranu jakékoliv logiky. Přesto mě to ale naprosto pohltilo a těch 9 dílů jsem dal za 2 večery. Nemohu se dočkat 3. sezony, byť mám obavu, že takto vysoce nastavená laťka udržet nepůjde. ()