castor

Jsme 105 hodin od přepadení, finále se blíží. Role Raquel a Profesora se vyměňují, ale jen dočasně, jelikož „budeš mě muset zabít, protože já se nezastavím“. Ty vole!! Nedivím se, že kolegové už Raquel nedůvěřují. Inspektorka je tak trochu urážkou všech žen. Moskva má v sobě tři díry. Ostatní smutní a v závěru budou ještě víc (ale emoce k divákům jaksi nedorážejí). Možná je to tím, že se ještě vzpamatovávají z kroků Raquel a hlavně z toho, že se u kopání únikového tunelu mluví o svatbě. A záhy nahoře nad nimi o další (!). Brrr. ()

Kushina

Professor dokazuje svoji lásku inspektorce jak nejlépe dovede, nebojí se smrti, v tento moment se více bojí toho, že mu nebude věřit. Bohužel i přepadení přináší rizika a chudák Moskva to nepříjemně schytal a policie mu odmítá pomoci, díky velení otravného plukovníka. Všichni tak nějak přemýšlí, z inspektorka se rázem stává štvaná zvěř a času je na všechno hrozně málo. Ačkoliv je inspektorka z případu odvolaná, tak díky její ohromné inteligenci objeví skryt dříve než policie a bohužel i smutné zprávy, kdy člověk, který měl snad ze všech největší charakter umírá, RIP Moskva. 90% ()