Snímek Přísně tajné staví americkou rockovou hvězdu Nicka Riverse (Val Kilmer) proti obávanému východoněmeckému vrchnímu velitelství. Je to závod s časem, když se Nick spojí s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce ještě předtím, než vyrobí super zbraň - Polaris Mine. Všechny myslitelné vtipy se kupí na jedné hromadě, která zahrnuje takové věci jako podvodní salón se stylovou westernovou bitkou, setkání s Deja Vu, velitelem francouzského odboje a krávy v holinách. (oficiálny text distribútora)

kaprson

trochu slabší 4* - na nejlepší kousky parodickýho tria to nemá, ale pořád jsem se dost pobavil, až nasmál. Překvapilo mě, jak Kilmerovi role sedla - měl jsem z něho kapku obavy, ale docela válel. Záhada je, že si ten film nepamatuju z mládí (na rozdíl od jeho bratříčků) / PS: Jak se točí taková podvodní bitka v salůnu? Asi pod vodou... ()

TaNya_

Takto byl mazec. Už dlouho jsem neviděla tak skvělou parodii, která má navíc vlastní příběh a není to jen jedna scénka za druhou. Nejvtipnější jsou tady ovšem maličkosti, takže pokud jeden nedává pozor, nejlepší momenty mu uniknou. A rozhodně pomůže znát němčinu, když se na to díváte v originále. To co vytvářeli, mě opravdu pobavilo :D. ()

MFloyd

Spousta nápadů ne tak vtipných, jako v nadcházejících filmech. Val Kilmer se mi do komické role prostě nehodí. Ale stále nadprůměrné ve srovnání s dnešními parodiemi. ()

PAVLIS

Podobně jako předchozí Připoutejte se, prosím!, docela zábavná a v detailech nápaditá taškařice, ale kadence vtipných scének je oproti pozdějším Bláznivým střelám pořád moc pomalá a zároveň potenciál hlavních parodovaných témat (totalitní stát a špionské filmy) tu není plně využitý. ()

JosefTomas

Neubrání se to srovnání s jinými díly této trojice a bohužel tak po právu i prohrává. Tam, kde Střely drží pohromadě, se tady bohužel spokojily jen s gagy, které samy o sobě fungují, ale v celku trochu trčí. I tak je ale radost pohledět, co všechno tvůrci kombinují dohromady a díky rychlému tempu to alespoň rychle utíká, jen ta absence příběhu je až příliš zřetelná a bez ní to zkrátka moc neřekne. ()

Stejšn

Žádné veledílo to není, ale celá ta závěrečná pasáž s dobýváním pevnosti je fakt dobrá. Fór s Fordem Pinto dneska pochopí málokdo. ()

milanko8

Slabá komedie, ale některé nápady byly opravdu vtipné (malování rozmazané krajiny z okna vlaku), ale většina byla spíš trapná. ()

route60

Trio Z.A.Z a jejich Přísně tajné zabodovalo na celé čáře, hromada vtipů narvaná jeden vedle druhého až je toho nědky moc ale hlavně že se divák dobře baví, ta scéna s tou ponorkou je skvělá. 85% ()

Vito_LePour

Jako ve své době to muselo být geniální. Dneska už je to asi dost překonané. Většina vtipů byla předem dost čitelná a zasmál jsem se od srdce jen několikrát. Na druhou stranu musím ocenit kolik detailů tvůrci dokázali vložit do některých scén a záběrů. A mladý Val a Kilmer byl fakt fešák. ()

Talita1

Výborná komédia, kde mladá spevácka hviezda (Val Kilmer) odlieta do Východného Nemecka a pridáva sa k odboju. O fóriky tu nie je núdza, dokonca film servíruje aj kratučké paródie na Modrú lagúnu, Pomádu, Elvisa či westerny. V úvode ma pobavil olympische Mannschaft, v pizzerii zase ťahajúci syr a v závere scénky s fingovanou kravou. Celé to oživujú rockenrollové piesne a kreácie hlavného hrdinu. ()

wray

vyzera to ze som hodnotil uz davnejsie, takze len potvrdzujem 4 hviezdicky... tento film som prvykrat videl este na ZS z videokazety nahravanej zo satelitu a - proste nostalgia, tak mozno pol bodika aj za to :) bol som vsak prijemne prekvapeny, ze ked som si to pozrel znova po 15 rokoch tak to bolo stale velmi zabavne. Abrahams/Zucker boli vzdy experti na blaznive komedie (Frank Drebin :) no a Top Secret sa nesie presne v tomto istom style. Val Kilmer ako rokenrolovy raketak (a vo filme spieva naozaj on!), parodia na vela znamych filmov, uplne blaznivy humor (ktory ma pobavil aj ked uz nemam 15 a mozno aj preto som "nasiel" par novych vtipov) - jednoducho vyborne ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)