Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

(relácia)
  • USA Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!
Stand-up / Komédia
USA, 2019, 63 min

Účinkujú:

Ronny Chieng

V tomhle stand-upovém speciálu se představí Ronny Chieng a okomentuje třeba životní styl moderních Američanů. (Netflix)

APLSMLS

Má to silný chvíle, ale jako celek spíš k průměru, hodně mi to kazily příliš temný, nihilistický, zlý místa bez ospravedlnění, prostě plain evil shit. To nechci, ranější Louie i další greats se tam taky dostávaj, ale něco ti za to dají a má to pointu, tohle byl zlej, přepracovanej, jedovatej, arogantní člověk. Nejhezčí moment byl slogan Texasu :) ()

Devadesát Dva

"Thanksgiving means nothing to me." aneb hodina(+), kdy multi-kulti Ronny Chieng uráží amerikanismus v každé jeho formě. Docela zábava, sledovat někoho s tak pragmatickým pohledem na rozštěpenou, línou a abstinující morálku národa. Mně se to líbilo, Ronny je sympatico. ()

Hapretor

Díky Netflixu a YouTube vás prostě dříve nebo později donutí se na něco podobného kouknout ... všude to bliká a nabádá na to kliknout ... u nás je to tragédie ... ale tohle byl první človíček, který bez zbytečných sprostých slov a hezkých vypointovaných skečů, které krásně na sebe navazovaly, navíc přidal něco z mimiky ... teda došlo i na mé oblíbené ksichty ... nechtěl jsem, ale doposlouchal jsem do konce ... a konečně můžu napsat, že jsem se celou dobu příjemně a bez pocitu trapnosti uchechtával ... děkuji Vám, pane Chieng ... ()

HenryIvan

Ronnie bol vtipný, ale musím vypichnúť, že aj keď dal dobrý joke, tak ho zvykol opakovať veľmi často. Inak veľmi chytrý stand-up, čo nikdy nie je zárukou. ()

kolly13

Při pubescentním úvodu přichází pár dobrých postřehů, což se po půlce naštěstí obrací v dobrým standup. Dobře zahrané, skvěle podané a každopádně obhajitelně jiný styl než konkurence jako Chappelle, Burr, West a jiní. ()

MatoPalkes

Ronnyho poznám z The Daily Show with Trevor Noah, pri tých pár minútových vystúpeniach takže som bol zvedavý či ma dokáže zabaviť celú hodinu. Dokázal, silnejších momentov bolo viac ako slabších takže super. Dúfam že Netflix mu dá ešte ďalšie šance. ()