Vyšetrovanie mimoriadne brutálnej bankovej lúpeže spôsobí agentom FBI Motgomerymu (Christopher Meloni) a Wellsovi (Adrian Grenier) nielen pár nových vrások na čele, ale i poriadny hlavybôľ... Pri pozornejšom pohľade z akéhokoľvek uhla skrátka akosi vôbec nedáva zmysel, prečo páchatelia ulúpené peniaze – nejde totiž o fazuľky, ale o 3 milióny dolárov – obratom darovali charitatívnej organizácii a nenechali si z nich ani cent! Navyše všetky stopy a dôkazy až príliš okato smerujú k majiteľovi vylúpenej banky Hubertovi (Bruce Willis) a viacerým jeho vplyvným klientom... No keď sa FBI do prípadu poriadne oprie a vzápätí dôjde k ďalšej šialenej lúpeži, už niet pochýb o tom, že ide o oveľa väčšie a desivejšie sprisahanie, ako si ktokoľvek na správnej strane zákona pôvodne vôbec dokázal predstaviť! (TV Markíza)

misbos

Kdyby klucí striktně drželi ten úspornej televizní styl, nazaprasili si to těma dementníma zpomalovačkama, a druhou půlku nepřestříhali jak psychouši, bylo by to zapamatováníhodný.... myslím. Takhle - ale jo, drobný na páteční večer. Tři. ()

Torgal

Ďalší film, v ktorom je Bruce Willis len návnada na diváka a prvé husle hrajú podstatne menšie mená (dokonca aj Bautista je len vedľajšou postavou a svoju úctyhodnú muskulatúru vôbec nevyužije). Samotné jeho sledovanie bolo veľmi útrpným zážitkom, nakoľko som sa vôbec nedokázal orientovať v postavách a ich zámeroch. Ako tak som sa bavil len keď borci s maskami išli na nejaký z heistov, no aj vtedy kvality stúpali maximálne k priemeru. Veľká slabota. 3/10 ()

dalziel

Až prekvapivo funkčné. Ako tričko z Lídlu.  Bruce a Dave sú tu skôr len na ozdobu ,ale v pohode. Dosť mi to pripomínalo Spojenca. Trochu príbehom a ten kamerový filter bol priam identický. Je to až k plaču keď človek vidí ako sa John Mcclane pri prestrelke plazí po zemi a schováva  začo môže. Nuž staroba je už taká. ()

DarthFailord

Místy má film pořádné grády. Obzvláště prvni vykrádačka je fakt pecka!! Bohužel jako celek moc nefunguje. Koukat se ma to ale dá a ztráta času to není. 60% ()

rublik05

1* za dobré přestřelky, jinak film nuda, nuda, nuda. Po celou dobu se více méně nic neděje, pěkně nudná zápletka, dialogy tragické, herecké výkony téměř na nule. Za mě další zbytečný akční film. 1/10. ()

Shitonit

Bez sebemenších pochyb pět hvězd. Za co ? Má to spád, na nic si to nehraje, zamotanost přezamotaná, celý to vysvětlení z toho vypadne až na konečnej konec, nikdo mě v tom nesral, a ten co mi byl malinko protivnej se stal na konec mým hrdinou. Je to dost dobrý. ()

mac000

Mně se film nezdá zase až tak špatný, jak by vyplývalo z jeho hodnocení zde. Jistě, scénář a akční zápletky jsou slepencem známých a v amerických filmech často používaných motivů, ale díky nasazení herců film svižně popojíždí. Bruce Willis je po dlouhé době ve filmu, ve kterém ho je více vidět. A role záporáka mu tady svědčí. ()

sorrow

Kravina. Willis poslední dobou vezme jakýkoli štěk, např. Rozpolcený, ale producenti si mnou ruce, ve filmu hraje Willis a to přiláká hodně diváků (i já jsem naletěl) a pak zjistíš, že tam Willis hraje jen vedlejší roličku staršího pána, který řekne jen pár bezvýznamných vět a při hraní vypadá jako trouba. ()

Saxos

Průměrný akčňák. Překvapení, jak se každej naváží do Bruceho. Hodnotit ho za těch pár minut a několik vět ať kladně, nebo záporně, je nesmysl. ()

brasek

Dejovo zaujímavý kriminálny thriller s viac ako len mierne nesúrodým príbehom, nevyzretými postavami a nedospelou zápletkou. Vyšetrovanie FBI... nemám slov, dve porady a všetci okrem diváka vedia, že kto s kým, prečo a za koľko, tiež môžeme polemizovať odkiaľ vedeli bankoví lúpežníci akú bezpečnostnú schránku majú vybrať... Tento snímok patrí do kategórie, kde treba vypnúť mozog a nechať sa unášať. ()

fafejt001

ZASE taková hrůza to nebyla. Sice místy střílení bohatě , Dave dobrý polda , Meloni jěště lepší šéf , jeho nový spolupracovník pěkný šmeejd , aj solid zápletka no a nečekaný konec v zahradní restauraci . Nečekal jsem nic a byl jsem vcelku překvapen . A ty masky dost hrůůza . Za mne slabé *** . ()

Raziel811

Čekal jsem klasickou Willisovku a překvapivě je výsledek na poměry levného béčka slušný. Pominu-li znuděného Willise hrajícího stále stejnou polohu, tak musím uznat, že místy je atmosféra velmi hutná, a dokonce i kamera si občas najde lepší chvilku. ()