Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

montel

Hubie Dubois (Adam Sandler) je tragéd z malého města, který se snaží vždy o Halloweenu dohlížet na pořádek ve městě. Jako každý rok si z něj řada lidí střílí, snaží se jej vylekat a ztrapňovat ho. O halloweenské noci však začnou záhadně mizet někteří lidé. Hubie navíc zjistí, že jeho nový soused je vlkodlak. Do toho všeho se do něj konečně zamiluje jeho dávná láska z dětství Violet (Julie Bowen) a tak musí Hubie řešit spoustu zapeklitých situací najednou...Jak píše níže uživatel MrHlad, je to asi opravdu nejhorší Sandlerovka. Příběh je skutečně hodně špatný, vtipy jsou obehrané z jeho starších filmů a nezachrání to ani Ray Liotta, který je zde hrozný nebo třeba Steve Buscemi. Já nedávám horší hodnocení jen z důvodu, že jsem se sem tam skutečně zasmál těm jejich skečům a že mám prostě Sandlera rád. Navíc Rob Schneider je tady jako vždy opět neuvěřitelně nechutný. 35% ()

bigmatko

určite to nie je žiadne komediálne veľdielo ale ako mierne strelená zábavka s občasnými filmovými odkazmi sa tú dá pozerať. Sandler si k sebe prizval svojich známych komediantov a v spleti miernej trápnosti a blbostí v podaní roztržitého hlavného hrdinu to celkom ustál. A kto pozeral modernú rodinku tak ho poteší aj účasť Clare. ()

soukyd33

No nevím co si o tom mám myslet. 🤔 Komedie to je, ale vtipné moc ne. Halloween je svátek duchů, ale tady je to samej blázen. Vystrašený blázen, co má problém snad s každým. Poznámka: Ta termoska je parodie na Rambo? 🤔😀 Hvězdiček 1 ()

mia.com

A nam se to libilo. Jednoduchy oddechovy film vhodny na 31.10. pro lidi jako ja, kteri nesnasi horory. Je tam perfektni halloweenska atmosfera, stupidni, lehkyy ale ne porad fekalni humor, fajn herci, obstojna zapletka a je to lehounce desive akorat pro straspytly, jako jsem ja. Takze za me dobre. ()

Pythonator

V podstatě asi nejslabší Sandlerovina, ale i tak pořád zábava. Dřív osciloval na hranici trapnosti a geniality, ale teď už zbývá jen ta trapnost. Film má skutečně velmi málo pořádných vtipů a je příliš dlouhý na to, aby udržel divákovu pohodu v nenasrané rovině. Ono když hraje Sandler huhňavého dementa, tak to není taková sranda, jako když hraje Zohana nebo Štístka Gillmoura. Přesto jsem se bavil. Postarala se o to především švýcarská armádní termoska, kterou si vyrobil Hubie ve skautu a je v ní opravdu vše. Taky vlasatý zarostený Kevin James neměl chybu a samozřejmě Buscemi jako vlkodlak tomu všemu kraluje. Na to, jak byl film celkově blbý a slabý, měl však nečekaně dobře vymyšlenou pointu a vyvrcholení zápletky vskutku překvapilo. ()

KuceraJohny

O bože prosím ne. Co to mělo být. Hubieho Halloween byl můj první film spojení Sandler/Netflix. A pokud jsou všechny podobně strašné tak asi i poslední. Sandler byl vždy jedním z mých nejoblíbenějších herců. Miluju jeho komedie, kde hraje většinou normálního chlapíka, který se dostává do vtipných situací a často dokáže naprosto přesně hláškou pozdvihnout situaci. Ale tohle. Proč si Adam usmyslel hrát takového ňoumu, který není ani nijak sympatický a přesto ho z nějakého nepochopitelného důvodu chce nejhezčí žena ve městě. Čím si to zasloužil. Trapné "vtipné" situace jako bych se občas koukal na Scary movie, ale tam každý přesně tohle očekává. Tady jsem chtěl trochu kvalitnější humor. A hlavně starého dobrého Sandlera a ne čtyricátníka, který ještě nosí plíny. Četl jsem zde, že někomu se líbila aspoň Hubieho termoska, ale to mi přišlo možná jako jedna z nejvíce trapných věcí na celém filmu. Jediný důvod proč jsem nedal Odpad je, že mě aspoň bavilo sledovat vedlejší herce a hádat v kolika filmech se se Sandlerem objevili. A Kevin Smith měl poměrně slušnou roli. A když k tomu ještě přidáme trefně vystižený boom s kostýmem Harley Quin tak to dá na tu jednu hvězdičku. Ale prosím bože už nic takového. ()

flyer.nick

Nebýt Sandler za debila s MacGyverovou termoskou tak to mohl být docela fajn příjemný film. Má to nápad, má to občas i vtip, má to fajn vedlejší postavy a i fajn výpravu. Ale pokud vás Sandler nezačne srát v první minutě tak to udělá v té druhé. ()

Milo384

Prostě komedie se Sandlerem. Pár scének bylo i vtipných, pár nevtipných až blbých (hovna ve sklepě, blití z úvodu, počůraný blázen atd.), ale celkově jsem se pobavil. Film na podzimní dopoledne, když na vás vyskočí film z nabídky a nechce se vám přepínat a nemáte nic lepšího na práci. ()

SNCIS odpad!

"Ukážu vám tvrďáka!" Opravdu špatná komedie. A to má český dabing. Evidentně film do počtu, aby jich bylo více na Netflixu. - odpad! ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)