Zdravotní sestra Mel se přestěhuje do odlehlého města v severní Kalifornii, kde chce začít nový život. Přivítání, které na ni čeká, ji ale trochu vyděsí. (Netflix)

chrispe

Pustila jsem si naslepo a můj dojem je zatím nevalný. Tipuju - vdova Mel se bude postupně aklimatizovat v malém městečku, kde si její srdce postupně získají všichni obyvatelé (včetně mrzutého doktora), bude jim pomáhat řešit jejich malé a velké trable a HLAVNĚ o ní budou bojovat správňák Jack a bad boy ... no zapomněla jsem jméno toho jeho bráchy. Jestli to tak bude, tak tvůrcům gratuluju, s tímto nápadem před nimi přišlo už hodně lidí a je dost ohranej. Škoda, že aspoň jedna postava není hned od začátku vážně sympatická, aby táhla tyhle rozjezdový začátky. Takže ještě abych shrnula to co se povedlo.... hmm ty výhledy!!! Sumárum bylo to asi stejně zábavný jako bylo pro Mel první "rande" s Jackem. Dobrý a co dál? ()

stow

Doktorka Zoe, len v novom. V rámci prvej epizódy nebolo nič, čo by predtým nebolo niekde inde. Pozitívom sú zábery na prírodu, inak to neurazí, nenadchne. ()

vydumnica

Virgin River mi odporúčali dve osoby nezávisle od seba, že vraj tento seriál sa mi bude páčiť😉. Našla som si dva ďalšie dôvody, prečo mu chcem dať šancu. Prvý, nakrúcalo sa to v BC v Kanade, kde som strávila krásne dva roky života, škoda, že dejovo je to akože severná Kalifornia. Druhý, hrá tam "Sophie" z môjho milovaného seriálu This Is Us a dokonca hlavnú rolu. ()