Axident

Není to nic víc, než by se dalo čekat od kýčem zavánějícího titulu, ale hodně zachraňují prostřihy na krásné kanadské exteriéry a celkem sympatické postavy. Jako oddych, při němž vypnete rozhodně neurazí. ()

NikiVai

Mno, tohle je takový ten seriál pro ženu s romantickou duší, která si chce u telky odpočinout a zasnít se. Já na takové filmy moc nejsem, ale čas od času je fajn vypnout hlavu a mít tu milou a pohodovou kulisu. Z první série jsem maličko zklamaná, čekala jsem že když je naše hlavní hrdinka zdravotní sestra, bude řešit víc lékařských případů. Spíš tu ale řeší osobní a mezilidské vztahy, což není nic proti ničemu, jen to zbořilo mé očekávání :))) No a záběry přírody, to je balzám na duši. Zrekonstruovaný srub u řeky v lesích, no to je bydlení snů. ()

vydumnica

Virgin River mi odporúčali dve osoby nezávisle od seba, že vraj tento seriál sa mi bude páčiť😉. Našla som si dva ďalšie dôvody, prečo mu chcem dať šancu. Prvý, nakrúcalo sa to v BC v Kanade, kde som strávila krásne dva roky života, škoda, že dejovo je to akože severná Kalifornia. Druhý, hrá tam "Sophie" Alexandra Breckenridge z môjho milovaného seriálu This Is Us a dokonca hlavnú rolu. Prvá séria: 3 a pol*. Najviac sa mi páčili E06 a E07. ()

chrispe

10.4.2020 Ano, souhlasím s tím, že je to takový normální vztahový seriál. Ničím moc nevyniká, je v něm spousta klišé, ale i díky tomu u něj můžete vypnout. Mně osobně pár dílů trvalo, než mě vážně chytl, ale řekla bych, že u mě byl problém v tom, že mi postavy nebyly sympatické a celkem dlouho jsem k nim hledala cestu (u mnoha z nich jsem ji ani nenašla). Rozhodně by pomohlo i to, kdybych v Martinu Hendersonovi alias Jackovi našla kus kouzla (co si budem... jsem jenom ženská :D), ale já moc nechápala, co na něm Mel vidí (a u scén s Charmaine jsem jen protáčela oči). Navíc spousta postav zůstala dost nevýrazných a to je škoda. Velké plus je určitě prostředí seriálu, ty výhledy jsou prostě nádherný. Na druhou řadu se podívám, ale spíš kvůli Kazateli a Paige. Ono to nejspíš bude stejně víc o nich. ()