Virgin River - Série 5

(séria)
USA, 2023, 9 h 7 min (Minutáž: 44–53 min)

Tvorcovia:

Sue Tenney

Predloha:

Robyn Carr (kniha)

Kamera:

David Pelletier

Hudba:

Jeff Garber

Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Tim Matheson, Benjamin Hollingsworth, Colin Lawrence, Mark Ghanimé, Barbara Pollard, Libby Osler, Darcy Laurie (viac)

Mel si zvyká na nové životní tempo a Jack tvrdě maká na svém projektu. V městečku Virgin River ale vychází na povrch temná tajemství a brzy tam může být pěkně horko. (Netflix)

vydumnica

Začiatok piatej série je taký nemastný-neslaný, ale od piatej epizódy nastalo výrazné zlepšenie a v peknom tempe sa pokračovalo až po desiatu epizódu. Celkom dosť sa toho udialo. A naviac tu máme ešte dve bonusové epizódy, ktoré sú úplne celé vianočné a veľmi príjemne sa sledujú❄🎄. Celkovo hodnotím S05 na 3 a pol*. S04 bola lepšia, ale predsa len zaokrúhľujem vyššie, asi na mňa zafungovali tie vianočné epizódy😉. ()

chrispe

Pátá série je prý pro mnohé diváky příliš temná a volají po staré dobré klidné romantice. No za mě právě díly s požárem a nakonec i (moje neoblíbená) drogová linka dávaly ději nějakou dynamiku. Hry na má mě rád, nemá mě rád a zásoba nejrůznějších nemocí brzy přestanou bavit. V páté sérii nám přišlo pár nových postav - zbytečná Ava, matka Lizzie, Lark a Hazel, Kaia s nádhernýma očima, táta... pár nových vztahů (SPOILER!! Ne, Cameron a Muriel mi k sobě prostě nesedí). Na další řadu se těším. Nejen na naznačená dramata, ale i zpátky do toho krásnýho prostředí. 3,5* ()

barteca

Na pohodu romantická dramedy v krásné scenérii horského městečka. Scénář jasný jako facka, ale vztahy jsou evergreen a člověka to bude bavit dokolečka......  Pátá série je hodně dramatická, těším se na závěrečné vánoční díly. ()