Napětí stoupá když se Brady, Jack a Mike stanou cílem nelegálního spiknutí. Mel, Dennyho a Preachera čekají další překvapení. (Netflix)

chrispe

Tak nás přece jen neochudili o nějaký ten sváteční den - kolotoče. Musím se ale přiznat, že mi to finále přišlo slabší, i když oceňuji, že minimálně ty milostné linky se nám aspoň prozatím uzavřely. Dramata další série jsou taky nastíněny. Tak teď jsem zvědavá na ty dva vánoční díly. ()

vydumnica

A teraz čakať do konca novembra na posledné dve vianočné epizódy!!! Celkom nechápem, prečo neposunuli celú sériu až na november, ale ok. A ten cliffhanger?!!! Žeby Doc písal tie listy?!!! O Lizzi som sa nechtiac dozvedela zo spoilerov, takže mi to pokazilo prekvapenie. Celkovo je Labor Day veľmi fajn epizódka, kde nechýba napätie okolo diania s Jackom, Mikom a Bradym, ale zároveň je tu romantiky až až🙂. Nové vzťahy, nové nádeje, nové rozhodnutia a hlavne nové prekvapenia!!! Ale ako som povedala, na Jingle Bells si musíme počkať a ja sa už teším na Vianoce🎄 vo Virgin River. (Len nech už prosííím Charmaine dovtedy porodí!!!). ()