Mel řeší novou situaci. Jackova minulost ohrožuje jeho budoucnost. Do městečka Virgin River dorazí nové tváře, a hned je z toho pořádné pozdvižení. (Netflix)

Still_I

Tak tohle bylo opravdu špatný. Na první sérii se člověk díval kvůli feelgood kratochvíli, při které nemusel přemýšlet. Hezké záběry přírody, sympatické nesložité postavy a jakýs takýs příběh alespoň trochu o něčem. Připomínalo mi to film "Holka z města" s Renée Zellweger. Tohle ale bylo totálně o ničem. Tvůrci to natahují jak Ordinaci v růžové zahradě. Z Mel je otravná postava. Děj prakticky chybí, je předvídatelný a když už se něco začne dít, je to prostě a jednoduše trapný a nesmyslný. Škoda, býval to celkem fajn seriál. ()

chrispe

Čtvrtá série je za mě bezesporu zatím nejlepší. Hrdinové se tu jen nekopou do zadku, nechodí od ničeho k ničemu a nehrají jen tu ohranou hru Má mě rád, nemá mě rád. Jo, pořád je to děsně naivní a o zápletky jak z telenovely tu není nouze, ale s tím už jsme přece všichni srozuměni. Prostředí je furt na jedničku a já byla fakt spokojená. Těším se na další řadu. ()

vydumnica

Season 4 bola definitívne najlepšia👍!!! Keď bude aj piata takáto super, máme sa veru na čo tešiť🙂. Som veľmi milo prekvapená. Posledné tri epizódy som dala za jeden deň, finále bolo úžasné, takmer som nedýchala, The Long Goodbye je teda najlepšou epizódou nielen série, ale celého seriálu!!! Až sa mi nechce veriť, aké dobré to bolo. ()