Mel a její nejbližší drží ve Virgin River pořád při sobě, i když musí ustát spoustu problémů – třeba smrt, požár, spory o opatrovnictví dětí nebo rozchody. (Netflix)

vydumnica

No kto by nechcel žiť na mieste, kde si všetci navzájom nezištne pomáhajú ako v rozprávke. Virgin River bez Hope? Čítala som, že kvôli COVID opatreniam sa predstaviteľka Hope (Annette O'Tolle) nezúčastnila nakrúcania Season 3, bola k dispozícii len na diaľku. Predpokladám, že tvorcovia museli na poslednú chvíľu improvizovať, scenár musel byť upravený, asi preto miestami nedával veľmi zmysel. Na Season 4 som počula len samé chvály, takže určité nedostatky tejto sérii odpúšťam :-). Za najväčšiu chybu považujem [ďalej so SPOILERmi] to, že Charmaine vôbec nevyzerá tehotná, pričom už je celú "večnosť" v tom a čaká dvojčatá. Ešte aj Mel má väčšie bruško ako ona :-). Ukončenie série bolo dosť predvídateľné, no aj napriek tomu napätie nechýbalo. Po scénaristickej stránke to bolo trochu prehnané (spontánne rozhodnutie Mel ohľadom IVF - Jacka z toho úplne vynechala!!!) nereálne (proces IVF je určite dlhší ako 2 dni!!! a pritiahnuté za vlasy (Preacher, Paige a Christopher - to už nedáva zmysel a je to viac otravné ako zaujímavé!!!) ale aj tak ma to bavilo🙂. Najviac sa mi páčila E08. Najsmutnejšia a najuplakanejšia bola E09. Väčšinu postáv z Virgin River som si už za ten čas stihla obľúbiť. V tejto sérii je Muriel úplne skvelá. Lily si určite získala srdcia všetkých divákov. V Season 3 sa zrazu ako "out of the blue" začali objavovať nové postavy ako Jackova sestra napríklad [Tu SPOILER končí]. Okrem zaujímavej lokality (British Columbia, Canada🇨🇦) sa Virgin River nemusí hanbiť za solídne herecké výkony a môže sa pochváliť aj precízne vybraným soundtrackom, každá skladba nielen melódiou, no predovšetkým textom vždy perfektne zapasuje do deja :-). ()

alisa.upir

Tahle řada je fakt zklamání. Akorát ty poslední dva díly stojí jakžtakž za to, ale zbytek je strašná nuda. A většinu těch rozhovorů jim psal asi nějakej student co tam byl na praxi (asi aby ušetřili na výdajích), protože tak strašně patosový trapný rozhovory, to aby člověk pohledal. ()

chrispe

U třetí řady Virgin river jsem rozhodně strávila převážně příjemný čas a je fajn si ji nechat do pošmourného podzimního počasí. Člověk už ví co čekat, takže ho jen tak něco nevykolejí, nad hodně věcmi se pousměje a je připraven na prkenně vášnivé dialogy a patos. Pravda ale je, že pokud vás jen zajímá, co je s postavama dál a nechcete tomu obětovat 10 x cca 45 minut. Mrkněte prostě na poslední díl. Tam je vše a jako v jediným je i nějaký posun děje kupředu. V těch předchozích devíti dílech se děje spíš prd a je to prakticky jen o tom, že máte ty postavy určitým způsobem rádi, tak je šmírujete, jak se plácají převážně od ničeho k ničemu. Nepochybuji, že bude další řada, v tom posledním díle nechali všechno otevřený (posun od posledního dílu druhé řady asi deset cenťáků) a "zvrat" v úplném závěru se prostě musí dořešit. :D Divím se, že to ti herci ustáli. Já bych to asi nenatočila, protože bych furt musela brečet - smíchy. ()

Felisr

Čím více jsme se na třetí řadu těšili, vzhledem k faktu jak blbě skončila řada druhá, tím větší podpásovka s trojkou přišla. Fešák Jack se kamsi vytratil, místo něho se dostavil napůl retardovaný Jack s ulízlými přerostlými vlasy "na slizouna". Mel mi byla vyloženě nesympatická a většinou vypadala tak nějak neslaně nemastně. Charmaine po několikaměsíčním těhotenství s dvojčaty nepřibrala ani deko - to vyrazili všechny maskéry i stylisty? Chybělo i koření seriálu - sarkastické hlášky Hope. Nedivila bych se, kdyby herečka roli v třetí řadě pro upadající kvalitu odmítla a z nouze namluvila jen online ty tři dialogy. Dějově taky velká slabota. ()

HantyHanty

První řada dobrá, druhá slabší, třetí je zklamání. Minimum nového, rozpatlavani stále stejných dějových linek, skoro žádný posun. ()