Život po Jangovi

• USA After Yang (viac)

Jake vede obchod s bio čajem a žije šťastný a klidný život se svou ženou Kyrou a dcerou Mikou. Denně je doprovází android Jang, který je pro dívku jako starší bratr. Když se Jang nečekaně porouchá, Jake hledá způsob, jak ho oživit. Při pokusu o opravu androida dospěje k překvapivému zjištění – Jang vedl dlouhá léta tajný život, jehož nejcennější okamžiky si uložil na skrytý paměťový disk. Jake se dozvídá o Jangových nejvýznamnějších momentech a zjišťuje, kým skutečně byl, o čem snil a co cítil, když s nimi žil pod jednou střechou. (HBO Max)

aR3Zz

Nezajímavé psychologické drama z budoucnosti. Šíleně mnoho "póz", hluchých "portrétů" a rádoby hlubokých politicky/menšinově korektních myšlenek o inkluzi apod. Za mne zbytečný a nudný snímek. Milovníci čaje nechť si přidají hvězdičku navíc, pije se tam dost! 30% ()

B3n odpad!

Nie, nie je v tom žiadna filozofia, iba sprostá multikulti propaganda. Je to ako pozerať filmový žurnál z päťdesiatych rokov minulého storočia, akurát uhladenejšie. ()

Auguscotty

Brilantný audiovizuálny zážitok. Už od začiatku som mal na tvári úsmev z titulnej scény, no After Yang ma neustále prekvapoval s ďalšími myšlienkami. Popravde ich bolo toľko, že neviem, či by som sa dokázal ku všetkým vyjadriť. Tie mi však utkveli v pamäti najviac boli: 1. subjektívna hodnota spomienok ľudí (a strojov). Obyčajné sekundy s blízkymi sa môžu druhým zdať všedné, pre niekoho však môžu mať nesmiernu hodnotu. 2. Konáre z iných stromov, ktoré sú súčasťou iného stromu. 3. „Bez ničoho nemôže existovať niečo.“ ()

Tranda

Příběh 5/10,  Zábavnost 4/10; Hudba 7/10, Vizuál 8/10, Atmosféra 8/10, Napětí 3/10, Casting 7/10; Drama: 6/10; Emoce 2/10. 6/10 ()

Bolex

Zajímavý film z budoucnosti pro hloubavé fanoušky sci-fi. Podívaná by byla příjemnější, kdyby ústřední postavy nebyly spojeny v duchu multi-kulti. ()

TheKleofa

Přišlo mi to, jako by někdo zfilmoval báseň. Můj bože ale Colin Farrell!! to je pan Herec. ať hraje cokoli, věříte mu bezmezně každičký pohyb. ()

wolvik29

Jednotvárny film (s výnimkou výbornej úvodnej titulkovej sekvencie), pri ktorom človek bezvýsledne čaká na dejový zvrat alebo výraznejšiu pointu. Divák sa postupne stotožňuje s postavou Colina Farrella, ktorého hlavnou výplňou času je duchaplné pozeranie sa do prázdna a sledovanie repetitívnych scén. Fiktívna budúcnosť je vykreslená ako navonok bezproblémová high-tech spoločnosť so všadeprítomnou zeleňou, kde ľudí opúšťa potreba prejavovať svoje emócie. Celkový audiovizuálny zážitok je však silno nadpriemerný a film pôsobí priam relaxačne. ()

Carlito1

Po velmi podivné úvodní jakési taneční scéně dostanete film, u kterého vám konstantně slzí oči. Velmi krásné záběry a krásná myšlenka. ()

Geometria

umělá, nikoliv umělecká melancholie: postavy mluví tak měkce, až si prakticky šlapou na jazyk a chovají se unyle. pomalost, která fungovala v Her, je tu bohužel samoúčelná a vyprázdněná. asi po půl hodině přestal fungovat internet, což mě zachránilo před dalším trápením... dokoukávat to nebudu. ()

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

07.09.2022

The Acolyte, nadcházející Star Wars seriál zasazený poprvé do období dávno před prequelovou trilogií v éře tzv. High Republic, nabírá další hvězdnou posilu. K dříve oznámené Amandle Stenberg … (viac)