Posádka se snaží zjistit, jestli je vesmír pouhou simulací. (Disney+)

honajz2

Osmá série vlastně skončila stejným poselstvím, jako ta minulá, jen ta epizoda je taková... divná. Zvláštním způsobem filozofická, naprosto postrádající humor, za každou cenu snažící se o silný efekt, což se částečně daří, ale stejně... Groening už je prostě jinde než byl předtím, Simpsonovi jedou jen pro zisk a jediné, co k němu teď pasuje, je Rozčarování, které mě po první sérii přestalo zajímat a přišlo v každé epizodě průměrné. A tahle snaha znovu-znovuzrodit Futuramu fungovala vachrlatě každou epizodu, nehledě na to, jestli by patřila mezi lepší nebo horší. Tahle by byla přesně uprostřed. 3* ()

Martrix

Z nekorektní hravosti se stala trochu zoufalá snaha to nepodělat a dodat neškodný animák i pro nefandy. Smrdí to stejným humrorem, jako Disenchantment. Tzn. zatuchle neostrým žvaněním přitrapnělých kravin. Za mě, se tahle řada nepovedla a nemyslím, že by to vylepšil český dabing. Kouzlo staré Futuramy je pryč, asi byla ta pauza moc dlouhá a tvůrci se posunuli jinam .. . . ()

stitch7

/// Když jsem viděl ten úvodní záběr, chystal jsem se na hrůzu ve stylu minulého dílu. Ale nakonec jsem si tenhle díl i jakožto "zkostnatělý fanpruduč" velmi užil. Futurama ty finále prostě umí. ()

LachtanShows

Vůbec jsem nepobral, co tím chtěli básníci říci. Zlaté časy Futuramy, co hravě parodovala filmy a všem bylo hej. Nejen tvůrcům, požívajícím psychotropní látky za účelem tvorby něčeho takového. Ale i nám, co jsme si sem chodili odpočinout a pobavit se. Ne se plácat po hlavě a i na poli pouhých 20+- minut odpočítávat vteřiny do konce. ()

javlapippi

"I barely keep any effort to keep myself alive!" Simuláciou simulovaná simulácia. Za mňa asi najslabšia epizóda. Najvtipnejšie mi prišlo, ako tá najjednoduchšia simulácia pripomínala minimalistické obrazy Ivana Mládka. ()