Futurama - Season 8 (2023) (séria)

Jak jsem se stal hračkou (S08E09)

(epizóda)
  • USA The Prince and the Product

Z členů posádky se stanou hračky. (TV Prima Cool)

Lenka.Vilka

Ok, chápu, mě taky rozhodilo to, co se dělo na začátku Fryem a Leelou...ale o to šlo. Pokud někdo nepochopil, co tím tvůrci chtěli říct, ok, beru to. Ale 32%? No tak! To je přehnaně ujetý i na čsfd  :( ()

stitch7

/// Neee, tohle fakt ne. Jak říká PandyRosalez, na vztah Frye a Leely nesahat. Nebo se teda aspoň obtěžovat s aspoň trochu lepším vysvětlením než ten vtip na konci. Nechápu proč ten nápad z prvního průběhu (Fry umírá, protože mu srdce fungovalo i když byl zmrazený) nemohl být rozvedený do celého normálního dílu. Ale to by se někdo musel snažit víc než plesknout čtyři random nápady vedle sebe. A nakonec haha výbuch! ()

javlapippi

"Good bye friends, maybe we'll meet again in a better metaphor." Epizóda s tromi minipríbehmi na spôsob "Anthology of Interest" alebo "Saturday Morning Fun Pit", ktoré sa tvária ako reklamné prestávky a naši hrdinovia sa vždy premenia na iný druh hračiek, konkrétne figúrky na kľúčik, angličáky a gumené kačíčky. Vcelku vtipné, chcel som dať tri hviezdy, ale keď vidím podpriemerné hodnotenia ostatných, musím dať štyri. ()

honajz2

Jo, tak navzdory tomu, jak jsem některé epizody z nejnovější série kritizoval, si tady dovolím kladně hodnotit tu, která všude schytala pořádný hate. A osobně ho chápu i nechápu zároveň. Futurama tyhle epizody měla už dávno, od Krajně mezních příběhů po Přírodňárnu, Reinkarnaci nebo ty sobotní pohádky, u kterých si teď název nepamatuji. A i když některým tyhle epizody neseděly, tak já s nimi neměl problém a líbily se mi. A tady to dopadlo stejně, i přes zdejší příšerně nízké hodnocení. Ano, v novějších sériích Futurama tyhle epizody byly vždycky "zbytečně navíc", ale na druhou stranu, fakt je tahle tak otřesná i oproti nim? Za mě teda jediné, co tu stojí za prd, je ten zbytečný a nudný mezipříběh a Groneingova fanatická víra v reinkarnaci, kterou sice nenásilně dává všude, ale všude díky tomu bije do očí a už si u toho připadám jak u libovolné křesťanské agitky. Ale vše mezitím šlape tak, jako vždycky a za sebe hlavně musím vyzdvihnout příběh s auty, který mě hodně bavil a to až nad moje očekávání. Něco do sebe mají i ty ostatní, ale ten poslední s vajíčky a kachničkami dost doplácí na uspěchnost, která mu ubližuje. Ačkoli na posledním příběhu je zajímavé, jak končí doslova stejně jako český animák Myši patří do nebe, ale co už, pitvat se v tom nebudu. Za sebe jsem ale spokojený a ačkoli bych dal spíš silné 3*, vzhledem k procentům nemám problém nadhodnotit. Snad poprvé budu stát na straně těch, kteří jsou k nejnovější Futuramě vstřícnější, ale tohle fakt nebylo špatné. A řešit tu zvrat ve vztahu Frye a Leely je pitomost, vzhledem k tomu, že s kánonem (který u Futuramy skoro neexistuje) tahle epizod nemá nic společného. Reinkarnace nebo ty ostatní podobně laděné snad měly? A dá se u Futuramy vůbec něco takového řešit, když se řídí vlastními, "sitcomovými" pravidly? Slabé 4* ()

Martrix

Každý druhý má pocit, že jde o tvůrčí úpadek, ale spousta fanoušků si vytváří očekávání a jsou natolik zkostnatělí....v zajetí svých "pravidel", jak má probíhat třeba vztah Leely a Frye, že přišli o nadhled a neumí se nechat pobavit další pitominkou, která je přitom tak okatě přehrávaná....tvůrci pro jistotu naznačují těmto TV fanprudičům...to je vtip, vy buřtosauři! Vyšší hodnocení nedám jen kvůli uspěchanosti některých pasáží, díky kterým tato epka působí neosobně...jako generovaná UI. ()