Rosalee Futchová (Kate Bosworthová), mladá žena z malého konzervatívneho vidieckeho mesta v Západnej Virgínii, pracuje ako predavačka v obchode s potravinami a je posadnutá hviezdnou slávou. A raz dostane obrovskú šancu - v súťaži vyhrá rande s hollywoodskym krásavcom Tadom Hamiltonom (Josh Duhamel). Súťaž v bulvárnom denníku vymysleli Hamiltonov agent Richard Levy (Nathan Lane) a jeho manažér s rovnakým menom Richard Levy (Sean Hayes). Ich cieľom bolo napraviť Tadovu zlú reputáciu, všatko však dopadne inak. Tad pri stretnutí s Rosalle zrazu zistí, aký je skutočný svet a život, ba dokonca sa rozhodne, že chce s jednoduchým dievčaťom žiť na vidieku v ústraní. Kým Rosalee si práve splnila svoj najväčší tajný sen, jej najlepšiemu priateľovi a kolegovi Petovi Monashovi (Topher Grace) sa rozpadol život. Pete ju totiž hlboko, beznádejne a tajne miluje. Je jasné, že Tadove plány na život s Rosalee musia byť zničené. Pracovať na tom začnú všetci traja chlapi v ohrození - nielen zamilovaný Pete, ale aj agent s manažérom slávneho herca. (TV JOJ)

Dexter1

Táto akože komédia okolo humoru ani nechodila. Keby tam bol aspoň nejaký plochý humor, ale nič. Je tam tolko srandy ako v márnici. Postavy sú maximálne nesympatické a je vám úplne jedno ako sa budú vyvíjať, lebo aj tak je jasné hneď na začiatku, kde to skončí. A tie dialógy sú maximálne nezáživné. Tak prečo jedna hviezdička? Raz som sa tuším pousmial. ()

Martin741

Toto som pozeral uz len vypatim poslednych sil, ked som po celodennej robote /fyzickej/ nemal vecer co na praci. Pamatam si to len slabo, ale viem, ze sa tam promenadovali akysi metrosexuali, malo to hrozny scenar a aj napriek par dobrym scenkam som sa priserne nudil. Zaver si nepamatm, lebo som zaspal. Ale slabota to bolo, o tom viem. 40 % ()

bourec

Včera připomenutí pecky Pretty woman. A dnes. Děsně plytká, nevtipná, a absolutně nefunční báchorka. Překvapivě od Luketiče. Tak slabá propojenost dvou hlavních postav se jen tak nevidí. Tohle se nepovedlo. 40%. ()

lakikaki

Tuctová romantická komédia, ktorú si človek zapne, keď sa (veľmi) nudí a chce vypnúť mozog. Záver filmu sa dá odhadnúť už po prvých minútach, ale predsa sa tu vyskytlo zopár situácií, ktoré ma zneistili v tom, že sa to naozaj skončí úplne sladkým happyendom. Kate Bosworth je možno zlatá a kúzelná (ako tu niektorí píšu), ale ja som tento film dopozeral najmä kvôli Topherovi Graceovi, ktorý tu bol dokonale sarkastický (už sa teším na Spider-Mana 3). Dokopy som sa zasmial možno 3x, réžia bola dosť nevýrazná (bolo tu zopár naozaj krásnych záberov na prírodu, ktoré sa mi ale zdali v takomto filme dosť zbytočné). Ako som povedal, tuctová romantická komédia. ()

Fallen_One

Nesnáším romantický komedie. Takhle to končí vždycky jen v debilních filmech, v životě si holka vždycky vybere bohatšího krasavce. Proč se tyhle píčoviny vůbec točí? ()

Gabbo odpad!

Typicka americka sracka podle sablony.. Kluk zamilovany do holky ktera je zamilovana do hajzla.. Po 30 sekundach sem vedel jak to skonci. ()

campix

Klasická a příjemná romantická komedie, která vám zpříjemní nedělní oběd s vaší drahou polovičkou na jedné nejmenované komerční televizi. Svůj účel plní dokonale a nijak výrazně neirituje. Navrch příjemné obsazení a máme tu další průměrný kousek svého žánru. ()

pufina

Ginnifer Goodwin dovede překvapit, obzvlášť když to byla jedna z jejích prvních filmových rolí. Příběh celkově mě příliš nezaujal, ale už kvůli Ginny to za zhlédnutí stojí. ()

otík

Sucharská a nezáživná romance bez špetky humoru a bez zajímavých postav. Hlavní trojice je zcela nudná a sterilní, chybí tu nějaký komediální prvek. Slabota. ()

misulka03

" Který to byl film? To není z filmu. Oh pááni!" Jo člověk něco má ze své vlatní hlavy a najednou je to úžasné a neuvěřitelné. Ne, tenhle film je na mě už trochu moc. Nuda a k tomu blbost, jo já říkám o romanťárně blbost, ale je to tak. Aspoň jsem čekala, že se z Teda vyklube ten ****, kterým opravdu je a oni z něho nakonec udělají chudáčka, který má zlomené srdce, uvěřit tomu je poměrně složité, aspoń teda pro mě. Jediné co bylo pěkné, úsměvy..máš tolik a tolik úsměvů ( krásné a originální), ale bohužel jinak pro mě obrovské zklamání. ()

hans500

Ve filmografii Roberta Luketica je nejlepší snímek "Oko bere". Rande s celebritou se jeho předchozí romantické komedii (Pravá blondýnka) bohužel nevyrovná. ()

matezzz

K tomuto filmu nemá ani moc smysl psát komentář. Ale nekoukatelné to zas není, především díky krásné hlavní představitelce. ()

karlik4801

Průměrná klasická a hodně častá romantická komedie. Zase ta samá písnička, nic nového. Kamarádi, z nich jedna dívka, hvězda a rande. Koukal jsem jen tak napůl, protože mě to nijak zvlášť nebavilo. No takhle, celkem nuda. Pomalé a zbytečné scény. ()

lennyd

Rosalee Futchová (Kate Bosworth) je typická -náctiletá slečna. Pracuje v supermarketu a je, stejně jako všechny její kolegyně, zamilovaná do známého herce, Tada Hamiltona (Josh Dunamel). Ten sice na stříbrném plátně hraje romanticky založené hrdiny, ale v reálném životě je to celebrita jako každá druhá - alkohol, drogy, sex. Vrcholu vše dostoupí v okamžiku, kdy bulvár vytiskne jeho fotku, jak se opilí řítí v autě a v klíně má jakousi ... slečnu. A tak jeho manažeři vymyslí geniální plán - uspořádají charitativní soutěž, a jedna z fanynek bude mít možnost strávit se svojí oblíbenou hvězdou večer. Náhoda padne právě na Rosalee, která je z toho samozřejmě nadšena, méně pak už její tajný ctitel Pete (Topher Grace). Tad se (taky samozřejmě) do Rosalee zabouchne, ale který z mužů získá její srdce?.. bohatá celebrita nebo chudý přítel z dětství ... Robert Luketic natočil romantickou komedii, ve které je už od prvních okamžiků jasné jak skončí (nezapomeňte, že nejde o reálný život ale hollywoodský film). Takže žádný hlubší smysl od filmu nečekejte. Kate Bosworth je sympaticky roztomilá ( a naivní ) , Josh Dunamel se do role celebrity vžil docela rychle (na to, že ho asi moc lidí nezná). Takže nejlepší je zde asi Topher Grace, ten kluk má určitě budoucnost!.. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)